bonzai mi esrar mı nasıl ayırt ederim lütfen yardım

clara

Yeni üye
selam kankalar çok önemli bir konu danışmak istiyorum dün sigara içeyim dedim genelde de aldığım kişi güzel sigaralar verir ama dün acayip bir kafa yaşadım tam da hatırlamıyorum ama hatırladıklarım, deli gibi üşüdüm(hava burda çok soğuk normal üşümem de olabilir) ama kat kat giyinip yorganın altına girmeme rağmen titremekten organlarım ve derim birbirinden ayrılmış hissi yaşadım yani sanki vücudumun iç tarafı ayrı titriyor dış tarafı ayrı titreme hareketi yapıyor gibi hissiyat normalde sigara içince de acayip gevşeme vs olur ama bunda hem kasılıyor gibiydim hem de uyuşma hissi vardı bir kısmında da soyutlandım baya hayattan sigaradaçok bilincimin tamamen kapandıgına rastlamadım ama bunda sanki öyle gibiydi sonrasında uyukluyo gibiydim zaten uykum vardı ama sanki bi anda transtan çıkmışım hissi oldu ve 5dklığına ayıldım gibi hissettim dedim bi elimi yüzümü yıkayayım kendime bakayım gözlerim normal sigara icmis gibi kızarıktı neyse elimi yüzümü yıkadım tekrar yattım yine aynı titreme geldi en son nasıl uyudugumu hatırlamıyorum bi sekilde uyudum. sabah bi kalktım 2 sigarada anca kafası gelen arkadaşım yarısına kadar içmiş içememiş ben zaten normalde çabuk giden biriyim ama sigara güzelse mutlu olurum iyi gelir hep. Bundan önce son zamanlardaki 3-4 içtiğimde kafası bi rahatsız ediyor daldığım düşünceler mutlu etmiyor kontrol sanki elimde değilmiş gibi. Psikolog tedavisi görüyorum muhtemelen onun doğurduğu bir sonuç rahatsız değilim bu gidişle bu son içişim zaten ama öğrenmek istediğim dün ben ne içtim? sabah gözümü açar açmaz bi göz attım internete falan bonzai olduğundan şüphelenip korktum herhangi bir anlayabileceğim karşılaştırabileceğim kaliteli görsel de yok varsa görseliniz paylasır mısınız ve bende attım bakınca güzel yeşil sigara gibi şimdi parçaladık bi tık ama sömek sömek çiçekleri gözüküyor hafif sarımsı np ha bir de kokusu çok keskin değil sanki sigarayı rüzgarlı bi yere koymuşlar o kokusunu alıp götürmüş tmamen yok olmamış ama hafifletmiş keskinliğini ama yok paranoya mı yapıyorum anlayamadım yardımcı olun ona göre elimde kalanı içeceğim ya da atacağım teşekkürler

Brother

Doktor
Cigara bro badtrip yapmış olabilir
Tek başına içmen kötü etmiş olabilir
Daha az koy içerken

Tuzsuz Bekir

Müptezel
valla bu sinek ilacı muhabbeti koca bir yalan. Yıllar önce harmanlıktan bütün marka sinek ilaçlarını tütüne sıktım kuruttum içtim hiç kafa yapmadı. Senin dediğin muhabbet bir kaç kez bana da olmuştu. Bir titreme geldi yatarken ama öyle böyle değil tirrr tirrr titremiştim 5 dk boyunca

Shepard

Müptezel
K2 spreyli sigaraya denk gelmişsin 3 sene boyunca aralıksız aynı türlerde sigara aldığım dayıdan denk geldim bi kere en iyisinin bile başına gelir bu olay. Bende evde grow vardı kabini ışıkları yerle bir etmiştim sen ucuz yırtmışsın ben olsam sigarayı atarım psikolojik etkisi uzun süre kalıyor yoksa meretin :) Bu yüzden en iyisi grow ne içtiğini biliyosun geçmiş olsun.

Ü

Üye silindi 31508

Guest
valla bu sinek ilacı muhabbeti koca bir yalan. Yıllar önce harmanlıktan bütün marka sinek ilaçlarını tütüne sıktım kuruttum içtim hiç kafa yapmadı. Senin dediğin muhabbet bir kaç kez bana da olmuştu. Bir titreme geldi yatarken ama öyle böyle değil tirrr tirrr titremiştim 5 dk boyunca
Kanka o olay sıtma olayı kan şekerini indica genetiği sağlam düşürüyor daha sonra hafif bı soğukluk hissetsin vücut başlıyor tirtir titremeye ben oyuzden kafam çok iyiken evden çıkmadan çikolata vs birşey atarım yoksa yoldu hap yutmuş patlıyor gibi tirtir titremek insanlar tarafından farklı algılanıyor :) :)

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Kanka o olay sıtma olayı kan şekerini indica genetiği sağlam düşürüyor daha sonra hafif bı soğukluk hissetsin vücut başlıyor tirtir titremeye ben oyuzden kafam çok iyiken evden çıkmadan çikolata vs birşey atarım yoksa yoldu hap yutmuş patlıyor gibi tirtir titremek insanlar tarafından farklı algılanıyor :) :)
Doğrudur kanka. Valla o titreme halini biri görse kimseye inandıramazsın :)) öyle bi titremiştim ki aklıma gelince bile üşüdüm şu an :)

Ü

Üye silindi 31508

Guest
Beyler konu buysa s.aleykum 7 yıl Kıbrıs'ta yasal iken de dahil olmak üzere bonzaiye kova vurmuş biri olarak size tek söyleyeceğim Daha önce bonzai içtiyseniz kokusunun nasıl olduğunu bilirsiniz.Turkiyede bonzai diye satılan jamaikan Gold aslında içine orijinal bonzainin katkı maddeleri olmiyan Türkiye'deki halı.Burdakilerde per yavşani dediğimiz bir kimyasal var. Ve bu koku cigara kokusuna oranla çok da rahat ayırt edilebilir.Arkadaşin cevabida tahminim çok eski bir keyifçi olmadığın kanka ama bende Brother reis gibi düşünüyorum sevgiler.

italyan

Yeni üye
bonzaiyi içtiğinde nasıl ayırt edersin bro söyliyeyim hemen kovada farklı sigarada farklıdır biraz ama ilk dumandan özellikle kovada bir çınlama vurur kulağına oturur düşünürsün ben ne yaptım diye.. he ikinci denk gelişinse dersin ki yine mi bu kafa…

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
    **** *** ** * ******* ********* *** hahahaha
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
    ** ***** **** ******** ******** ******** hahahaha **** ******** *** ***** *** ****** ********** ** ***** ****** ***** *******
  • W wickedstick:
    **** ********* ******** ** *** *** ********* hahahaha*** ******* **
  • H Heisenberg01:
    hahahaha* ********** ********** hahahaha***** ***** *** **** *** **
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • H Heisenberg01: