Bu Bitki İndoor yapsak gelişme sağlar mı?

Bugün aldığım haberle arkadaşım yer sıkıntısı çektiğinden yavrusunu bana vermeyi teklif etti diğer konumdada var hasatımı yeni yaptım bir bitkilik yer açılmış bulunuyor. Arkadaşlar bu bitkiyi alsam ne kadar sonra hasat edilir genetik sizce nedir ? Yardımı dokunucağını düşündüğüm kankaları etiketliyorum
@silas34
@Ripley'sOG 0546111C-6253-4467-AF1B-8A6E3A7CBFE6.jpegBE62D59D-257F-4591-B7F6-F21BBE5B65AB.jpeg

S

silas

Guest
Bitki şartlardan dolayı zaten falz gelişmemiş küçük kalmış. Orta veg döneminde indoora alıp minimum şartları sağlasaydınız daha iyi sonuçlar alabilirdin. Artık işin sonuna gelmişsin kanka ne verirse razı olacaksın. Bol hasatlar

Bitki şartlardan dolayı zaten falz gelişmemiş küçük kalmış. Orta veg döneminde indoora alıp minimum şartları sağlasaydınız daha iyi sonuçlar alabilirdin. Artık işin sonuna gelmişsin kanka ne verirse razı olacaksın. Bol hasatlar
Yani kanka indoor da yapsam artık bu bitkinin kaderi budur hasat miktarı atmaz olduğu gibi hasat edilicek. Benden 2000₺ istedi buna karşılık hak edyor mu sizce ?

Kanka saçmalama mk 2000 tlyle gel sana 4 bitki yaparız bunu bine katlarız ayrıca bunun daha 1-1.5 ayı var
Kanka valla o kadar yardımınız dokunuyor ki iç sesim olarak sizlere konu açıp daha rahat karar verebiliyorum. Ben sizlere 6000 ₺ bütçe ayırıp kurucağım seti derleyip konu açıcam orda da yardımlarınızı alırsam çok güzel günlükler tutmayı planlıyorum kanka. Enjoy smoke the weed :)
kanka gömleği fotoğraf çekilmek için ödünç verir misin?
Kanka fotoğraflarda ben yokum bitkiyi satmak isteyen arkadaş o çok alasım geldi ama gereksiz gerçekten 2-3 ay bekler kendim yaparım daha zevkli olur. Bugün hasat ettikten sonra çok güzel fotolar çekildim atmak isterdim ama maalesef :)) dumanınız bol olsun kankalar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • NewGardener NewGardener:
  • E ErdemRS6:
  • istr istr:
    *** ** *** ***** *** ***** hahahaha
  • istr istr:
  • istr istr:
    ******** ***** ********** ****** ********** * ** ****** hahahaha*** ***** **** *** ********** ****** ****** ****** ***** ***** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
    ********* ****** ****** ********* * **** hahahaha * **** ***** *****
  • E ErdemRS6:
    *** ** *** ***** *** ***** hahahaha *********
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    +1
  • B bilinmeyen:
    +1
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    +1
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    **** hahahaha ***** ***** hahahaha***
  • istr istr:
  • E ErdemRS6:
    ****** ******** **** hahahaha** **** ** *
  • E ErdemRS6:
    **** hahahaha* **** ******* **********
    ***** *** ****** ******** ******** ***** ********** ****** ********** * ** ****** hahahaha***
    NewGardener NewGardener: ***** *** ****** ******** ******** ***** ********** ****** ********** * ** ****** hahahaha***