Bu Bitkiler Çöp Mü Oldu ?

Selam kankalar 3 runtz auto 1 mexico air auto tohum atmıştım 2 si baya boy attı ama 2 si bodur kaldı bunlar büyür mü yoksa yol yakınken sökeyim mi karar veremedim.

Bodurlar

Büyüyen

24-1.jpg

deyorke

Moderator
Selam kankalar 3 runtz auto 1 mexico air auto tohum atmıştım 2 si baya boy attı ama 2 si bodur kaldı bunlar büyür mü yoksa yol yakınken sökeyim mi karar veremedim.

Bodurlar

Büyüyen

24-1.jpg
Maşallah knkm eline sağlık yolun başındasın tam yol ileri sağlıklı bol hasatlar alırsın inşallah fotolarını devamlı paylaş görelim kolay gelsin

Devam kanka herşey yolunda ☺️. İlk hafta filiz say . Kolay gelsin.
Yorumun için teşekkür ederim kankam
Maşallah knkm eline sağlık yolun başındasın tam yol ileri sağlıklı bol hasatlar alırsın inşallah fotolarını devamlı paylaş görelim kolay gelsin
Amin kankam. Günlük olarak konu açtım biraz daha büyüsün konuya resim eklemeye devam edicem kankam sağolasın
uzun olanın saksısı daha toprak alır gibi onada toprak ekler kısaltırsın hiç biri çöp değil tabiki :D
15 litrelik saksılarım ama 11 lt falan toprak var hepsinde forumda birine sordum bahçe toprağı atayım mı diye riske girme böcek falan olur dedi o yüzden ekleme yapmadım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    hahahaha* *** ******** ** ***** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    hahahaha* ****** *****
  • Q Qirve:
  • C clackster:
    ******** ***** ***** *** ******** **** ***** **** ****** ********** ***** **** **** ******* ****
    ***** ***** hahahaha**** **** ********** *** ******* ** ******* ***** ******* **** *** ********** hahahaha******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********
  • Q Qirve:
    **** ********** *** **** ****** ****** **** ** ***** ******** **** ******** hahahaha**** **** ******** **** ****** **** ******* *** ***** **** ********** ******** ***** ******** ****** hahahaha**** ****** **** ***** *** *** **** ******* ****** ** **** ****** hahahaha**** **** hahahaha*** **********
  • 3grcigara1dal 3grcigara1dal:
  • C clackster:
    hahahahahahahaha *** ****** ******** ***** *****
    *** *** * ********** ********* ****** * ***** ******** ***** ********** ******** **********
    **** **** ********** ** **** ********** hahahaha*** ********** *** **** ****** ****** **** ** ***** ******** **** ******** hahahaha**** **** ******** **** ****** **** ******* *** ***** **** ********** ******** ***** ******** ****** hahahaha**** ****** **** ***** *** *** **** ******* ****** ** **** ****** hahahaha**** **** hahahaha*** **********
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
    ********* hahahaha *******
    ****** **** *** ********** ***** *** ** *** ***** hahahaha* hahahaha ****** hahahahahahahaha******* *** ****** ******** ***** *****
  • Siyahincininlaneti Siyahincininlaneti:
  • Q Qirve:
    **** ******** ********* *** ***** **** **** ***** *** hahahaha ******** ***** ****** ****** *** ***** ******** hahahaha** **** ***** ****** ****** ********* ***** **** hahahaha hahahaha* **** ********** ***** ***** * ******** hahahaha
    *** ***** ******* ********** hahahaha hahahaha*** *** ******** *** * hahahaha ***** ***** ** ******* *** hahahaha*
    *** ***** hahahahahahahaha***** *** ****** ******** ***** *****
  • C clackster:
    +1
  • C clackster:
    ******* ********* ****** ***** ******* ******** ****** **** ******* ******* ***** ***** ********* ** ******* ******* **** *** ****** ****** *** ******
    ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ******** ***** **** ** ****** ****** *** **** ******** ********* *** ***** **** **** ***** *** hahahaha ******** ***** ****** ****** *** ***** ******** hahahaha** **** ***** ****** ****** ********* ***** **** hahahaha hahahaha* **** ********** ***** ***** * ******** hahahaha
    ****** ******* **** ** ******* ********* ****** ***** ******* ******** ****** **** ******* ******* ***** ***** ********* ** ******* ******* **** *** ****** ****** *** ******
  • Q Qirve:
    ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ******** ***** **** ** ****** ****** ***
    Q Qirve: ** **** ********* ***** hahahaha** ******* ***** ***** *** ****** ******* ********* ********...