Bu kızların hasata kaç haftası var kankalar?

Kaç hafta?

• Kullanılan toplam oy
    24

MedikalEsrarci

Yeni üye
Kankalar iyi geceler, bunlar benim sativa kızlar tahmini olarak 12.ayın başlarında tohum patlamıştı ancak 12-12 düzenine yeni ektiğim kızlarla aynı anda girsinler diye 4-5 hafta önce geçirdim.Bunları daha erken hasat etmek istiyorum çünkü bunlar köfteci tohumu sağlam genetiklerin yeri geniş olsun.

Fotolar aşağıda mikroskop olmadığı için öylesine çektim tahmini süreyi öğrenirsem ona göre bazı ayarlamalar yapmayı düşünüyorum. Resimlere tıklayarak büyütebilirsiniz.

Kankacim daha 6 hafta var olmasina tahmini bukadar sabretmissin bi 6 hafta daha sabret. Gozune fazla gelen yapraklari ayikla koftecilerden ortam biraz daha nefes alir. Yazik etme kiyma daha o somekler 10 kati sisecek sen cicek gubrelerini tat gubrelerini eksik etme..

MedikalEsrarci

Yeni üye
Cvp: Bu kızların hasata kaç haftası var kankalar?

Medicalkullanim' Alıntı:
Kankacim daha 6 hafta var olmasina tahmini bukadar sabretmissin bi 6 hafta daha sabret. Gozune fazla gelen yapraklari ayikla koftecilerden ortam biraz daha nefes alir. Yazik etme kiyma daha o somekler 10 kati sisecek sen cicek gubrelerini tat gubrelerini eksik etme..

Marshallon' Alıntı:
Kanka turunculuklar göremiyorum.Arkadaşın dediği gibi tahminen 6 hafta var

Eyvallah kankalar, acele etme sebebim güzel genetiklere yer açılsın daha bol ışık olsun, 2 gün önce daldım hepsine budadım güzelce :D

Budamayi ciceklenme doneminde oneren birini gormedigimden benim cesaretim olmadi daha ciceklenmede yaprak budamaya. Varsa deneyim sahibi olan budama sonrasi nasil oluyo bi resimli yaplasimda bulunursa bilgilendirici olur

Veramuth

Yeni üye
Hasadı 4 hafta sonrada alabilirsin ama tavsiyem 6 hafta bekle iyice reçinesini de yedirsin o 2 haftada çok seri büyüyecek zaten o yüzden sabırlı ol alt-üst dal denemek için fln kesme ki strese sokma kızı. sabredersen tam verimli hasat alırsın diye düşünüyorum.

MedikalEsrarci

Yeni üye
Cvp: Bu kızların hasata kaç haftası var kankalar?

Medicalkullanim' Alıntı:
Budamayi ciceklenme doneminde oneren birini gormedigimden benim cesaretim olmadi daha ciceklenmede yaprak budamaya. Varsa deneyim sahibi olan budama sonrasi nasil oluyo bi resimli yaplasimda bulunursa bilgilendirici olur

Ben yaptım işte kanka budamayı çiçeklenmede hepsine giriştim dün chatte atmıştım bir video prof tekniğiymiş ama çok tehlikeli diyorlar, benim şuan ilaç ihtiyacım olmadı için öylesine girişmiştim.

Veramuth' Alıntı:
Hasadı 4 hafta sonrada alabilirsin ama tavsiyem 6 hafta bekle iyice reçinesini de yedirsin o 2 haftada çok seri büyüyecek zaten o yüzden sabırlı ol alt-üst dal denemek için fln kesme ki strese sokma kızı. sabredersen tam verimli hasat alırsın diye düşünüyorum.

Bekliyorum kanka güncelleme paylaşırım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********