Bu LED le iki saksı olurmu

deyorke

Moderator
Kankam sen güzel bir ışık ile harikalar yaratırsın gibi duruyor ortalama bütçene göre quantum board bak bence
Valla kanka aklimda cok guzel sistemler var ama yer musait degil apartmanda oturuyorum bu ulkenin komsulari ses den rahatsiz olsunlar hemen polisi ariyorlar lamba da haklisin kanka ama ben sansimi denemek istiyorum bu tek saksi cok guzel cikiyor diyorum ki neden iki tane cikmasin olmadi senin dedigin allaha emanet ol

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka
sana ben bir foto paylasayim bir de boyle bak
rBR5uKYXpCx.jpg
O isik 20X20 cm. isik mi? Yürü git be, keme ne kaymak istiyorun?

kleaNMeQaEN

Yeni üye
Kanka öncelikle süper görünüyorlar. Eski konuyu hortlattığım için de kusura bakmayın.
Bilinenin aksine 150-200W direkt ışık vermek yerine 65W'lık Led QB'ler de iş görüyormuş. Senin bu konunu okuduktan sonra küçük bir araştırma yaptım ve yabancı bir kaynaktan da üç aşağı beş yukarı aynı bilgileri buldum.
Söylemek ve sormak istediğim birkaç şey var.
Bu son hali ilk bitkim auto cinderella jack 72 gr
Kanka yaklaşık Wat başına 1.10 gr malzeme almışsın ve bu gerçekten süper bir değer ve neredeyse bu sistem ile alınabilecek max verim.
O yüzden şu anda sistemin optimum diyebilirim.

Sormak istediğim bir şey var. Air vent ne kullandın? Yabancı bulduğum kaynakta tek bitki için air vent çok büyük bir ihtiyaç değil demişler. Ledler çok ısı yaymadığı için ve nem oranını yükseltmeyeceği için havalandırma olsa da olur olmasa da olur demişler. Senin bu konu hakkındaki fikirlerin nedir? Kullandığın havalandırma sistemini anlatma şansın var mıdır?

Ayrıca kaç litrelik saksılar kullandın?

Cevapların için şimdiden teşekkürler. Forumdaki en iyi micro-grow konusu olabilirsin.

Peace out!

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B biggie34_:
    +1
    B biggie34_: ******** +1