BU NEDİR

Isı -ışık stresi muhtemelen baska etkenlerde vardır ama yaprakların kenarlarından anlaşılıyor, ortam baya sıcak ısıyı düşür , sömekler tohumlancak kanka olacağı bu

Kanka gecmis olsun. 2 grow önce benimde başıma geldi. Sponsor ak48 tohumu, benim bitkide sicaklik 30 32 derecede, cicekte her hafta yaprak aldim son olarakta vegte iken ana dal kirilmisti. Bunlar herma sebebiymis sonradan ogrendim bende :) ama en onemlisi genetik faktörü hermaya yatkinlik yada dusuk kalitede bunlark tetikliyormus.
İlk bas moralim bozulmustu ama simdi elimde 10larca tohum olduguna seviniyrm :) herma tohumlari yuzde 99 disi oluyormus. Someklerde kafa düşüklüğüde yok kanka cayir cayır ictim :) tekrardan gecmis olsun.

KEŞBOSS

Üye
Kanka gecmis olsun. 2 grow önce benimde başıma geldi. Sponsor ak48 tohumu, benim bitkide sicaklik 30 32 derecede, cicekte her hafta yaprak aldim son olarakta vegte iken ana dal kirilmisti. Bunlar herma sebebiymis sonradan ogrendim bende :) ama en onemlisi genetik faktörü hermaya yatkinlik yada dusuk kalitede bunlark tetikliyormus.
İlk bas moralim bozulmustu ama simdi elimde 10larca tohum olduguna seviniyrm :) herma tohumlari yuzde 99 disi oluyormus. Someklerde kafa düşüklüğüde yok kanka cayir cayır ictim :) tekrardan gecmis olsun.
Yani kanka ben bu durumdan ne yapmam gerekiyor bu şekilde devam mı yoksa kesiyim mi bunu

Kesme tabiki uranyumun dediği gibi trikom kontrol sonra hasat . Kalite acısından bi tık thc düşüklüğü olabılır ama tatmin eder yanı sağlam trikom basmıs.

Tuzsuz Bekir

Müptezel
bitkinin zaten hasat zamanı yaklaşmış. hermaya dönmez bu bitki kanka. benim hasatta da son zamanlarda tekrar pistil attı ve birkaç muzcuk vardı ama hiç tohum çıkmadı. tohum çıkan bazı sömekler ise diğer sömeklerle aynı kafayı yaşattı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ******* ********