Bu niye bu kadar yavaş büyüyor balkon grow

yZpHoe.jpeg

respectx

Yeni üye
Kankam ben de yeniyim ve balkon growu yapıcam. Araştırıdığım kadarıyla önce tohumu patlatıp (suda peçetede vs) sonra toprağa ekince daha hızlı büyüyor. Sanırım toprakta tohumun patlaması daha yavaş olduğundan, emin değilim. Kafama takılan birşey var, bu kadar bitkiyi balkonda nasıl saklayacaksın, kokuyu nasıl engelleyeceksin?

Kankam ben de yeniyim ve balkon growu yapıcam. Araştırıdığım kadarıyla önce tohumu patlatıp (suda peçetede vs) sonra toprağa ekince daha hızlı büyüyor. Sanırım toprakta tohumun patlaması daha yavaş olduğundan, emin değilim. Kafama takılan birşey var, bu kadar bitkiyi balkonda nasıl saklayacaksın, kokuyu nasıl engelleyeceksin?

kanka cinsiyet belli edene kadar bekleyeceğim, erkekleri söküp dişilerden ikisini kabine alacağım

diğer kızlar toprağa gidecek

bendeki iki kızı tohum dişileştirmek için kullanabilirim

ya sorunum o değil param yok sponsorlu tohum alamadım,
kötü tarafı çorbacı tohumu da değil bendeki bildiğin endüstriyel alanda kullanılan düşük thc tohum

keşke mari tohumu felan bulabilsem

bide kanka balkon grow bitki yetişene kadar seni idare edebilir daha sonra onları araziye alman gerekebilir, ha yok dersen kabine al derim, yakın zamanda kendi karbon filitrelerimo yapacağım, emiş için 1 adet egzos için 2 adet yapım videosunu sana atarım

Selam, kabin varsa kabine alın, ışık ve hava akımı yaratacak bir vantilatör çok önemli, hava akımı varsa bitki gövde yapar, ışık varsa büyür. 35-40 gün veg.de 2 beyaz, 1 sarı torch led 50-60 w/led. 12/12 çiçeklenme döneminde de 6x50-60 w sarı torch ile bir şeyler alabilirsiniz. çiçek döneminin 10-25. günleri arası cinsiyetini belli eder, boyu en az çiçeğe girerkenki boyunun 3 katı olur bu aşamada, sonra daha da artar.
Ancak en önemlisi zahmetinize değecek tohumlara vakit ayırmanızdır, kuş yemi ancak bitki gelişimini tanımanıza yardımcı olur.

Selam, kabin varsa kabine alın, ışık ve hava akımı yaratacak bir vantilatör çok önemli, hava akımı varsa bitki gövde yapar, ışık varsa büyür. 35-40 gün veg.de 2 beyaz, 1 sarı torch led 50-60 w/led. 12/12 çiçeklenme döneminde de 6x50-60 w sarı torch ile bir şeyler alabilirsiniz. çiçek döneminin 10-25. günleri arası cinsiyetini belli eder, boyu en az çiçeğe girerkenki boyunun 3 katı olur bu aşamada, sonra daha da artar.
Ancak en önemlisi zahmetinize değecek tohumlara vakit ayırmanızdır, kuş yemi ancak bitki gelişimini tanımanıza yardımcı olur.
deneyimin ile bana yardım etmene bayıldım, re-veg olur ise söküp atarım

havalandırmaları kabin için çok güçlü tercih ettim 1 saat içerisinde 194 kere içerideki havayı tahliye ediyor

Bende balkon grow yapıyorum bitkiler dediğin gibi çok yavaş gelişiyordu.balkonum hep guneşi görür halde.sonra akşamları havanın baya sogudugunu fark ettim artık geceleri içeri alıyorum.cok güzel gelişim yakaladım.

deneyimin ile bana yardım etmene bayıldım, re-veg olur ise söküp atarım

havalandırmaları kabin için çok güçlü tercih ettim 1 saat içerisinde 194 kere içerideki havayı tahliye ediyor
Selam, aslında Re-veg olmasında çok sorun yok, sadece hasat süresi biraz uzar (25-30 gün), sömek yerine ince ve seyrek dallarda çiçekler olur, onların da tadı ayrıdır.
Bence; Regular (Erkek-Dişi karışık) tohum satan ve Tr.ye kargo gönderebilecek bir Seedbank bulun. Sipraiş oluşturup kargo seçeneklerinde ülkemize gönderip-göndermediğine bakın. Avrupadakilerin çoğu göndermiyor ama Amerikadan gönderenler var.
Saf veya Yakın, genetiği çok karışmamış bir Sativa Regular Genetik ve yanına çok konuşulan, kupa sahibi 2-3 Sativa genetik ile, Kendiniz için ilk 1 senede 3-4 tür elde edebilirsiniz.
Aynı şeyi İndica genetikler, Hibrit genetikler için de yapabilirsiniz, tercihe bağlı.
Bir site bulduğunuzda tekrar alabileceğiniz genetikler için görüşelim.
İyi şanslar..

Selam, aslında Re-veg olmasında çok sorun yok, sadece hasat süresi biraz uzar (25-30 gün), sömek yerine ince ve seyrek dallarda çiçekler olur, onların da tadı ayrıdır.
Bence; Regular (Erkek-Dişi karışık) tohum satan ve Tr.ye kargo gönderebilecek bir Seedbank bulun. Sipraiş oluşturup kargo seçeneklerinde ülkemize gönderip-göndermediğine bakın. Avrupadakilerin çoğu göndermiyor ama Amerikadan gönderenler var.
Saf veya Yakın, genetiği çok karışmamış bir Sativa Regular Genetik ve yanına çok konuşulan, kupa sahibi 2-3 Sativa genetik ile, Kendiniz için ilk 1 senede 3-4 tür elde edebilirsiniz.
Aynı şeyi İndica genetikler, Hibrit genetikler için de yapabilirsiniz, tercihe bağlı.
Bir site bulduğunuzda tekrar alabileceğiniz genetikler için görüşelim.
İyi şanslar..
Re-veg olduğunda hasat süresinin uzamasını önlemek için; ışık süresini haftada 1 düşürmek işe yarabilir diyebilirim. 10 saat aydınlık, 1 hf sonra 8-9 saat aydınlık ile erken ancak az hasat alabilirsiniz.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******* hahahaha** **** * ** ****** ******
    ******* ******* ****** *** ******* * ***** ** ** ****** **
    ******** *** ** ***** ****** * **** *** *** * **** ** ***** ***** ****** ********
    hahahaha****** hahahaha* ***** **
    ********* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    * **** ** ******* **
    ***** ***** ********** *** ****** hahahaha* ********** ***** ******* ** ******* ****** ******** ** ******* ********* **** **
    hahahaha* hahahaha* ****** ******
  • O oziozi:
    ********* ******** ******** **** hahahaha* * * ***** ***** ******* ****** ***** hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ***** ******* ***** ****** *** *** ****** ****** ********* ***** **** ******* *** hahahaha ******* ***** ******* ****** ******* ******** ***** *** **** ***** ******** ******
  • O oziozi:
    ********** hahahaha***** ***
  • A acemiöğrenci12:
    ****** ***** **** *** hahahaha* ***** **** ** *****
  • A acemiöğrenci12:
    **** *** hahahaha* ***** *** ***
  • L Levrekbaz45:
    ****** **** hahahaha** ***** ******** ****** ***** ******* ******* ********* ******* ** ** *********
  • A acemiöğrenci12:
  • deyorke deyorke:
    ******** *** **** ********* **** ******** **** ***** *** hahahaha**** hahahaha***** ***
    deyorke deyorke: ******** *** **** ********* **** ******** **** ***** *** hahahaha**** hahahaha***** ***