Bunlar benim ilk göz ağrılarım yorumlarınızı merak ediyorum

Docsores

Yeni üye
Merhaba şimdiden yorumlarınız için çok heyecanlıyım. Bunlar benim ilk göz ağrılarım.
Bunların 2 metreyi bulmasını en azından 1.80 olmasını dilerdim. Çiçeklenme ye başlayan bitkim dişi blue dream sağdaki ise auto purple haze diye ektim başkada çıkabilir emin değilim ..nem oranı 50-70 aralığında. Sıcaklık 25-20 aralığında. Kirli hava filtre den geçip dışarı çıkıyor. Odaya temiz hava çeken havalandırma bulunmakta. Bitkilerin havalarını tazeleyen mini havalandırmam bulunmakta. Bütün odayı tek seferde yapamadım yavaş yavaş ilk yapraklar çıktıktan sonra başlayabildim.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka indoor işinde tecrübem yok ama az çok bildiğim kadarıyla.. Işık mesafesi bitkinin boya gitmesinde öncü neden. Nem çiçeğe girmiş bitki için 70 çok 50den yukarı çıkmasın. Budama mı yaptın tam olarak ne gübre verdiğini nasıl verdiğini ışık mesafesini ve hangi ışığı kullandığını v.s yazarsan ustalar yardımcı olur

growup

Üye
Ev ortaminda çok uzaması iyi degil kelle ucurma yapsaydın bitkin daha verimli olurdu . neyse ilk tecrube icin iyi gene de. İkiside sativa baskın kafası enerjik olacak. Ciceklenen bitkine fosfor verebilirsin bu donem cok ise yarar

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bitklerin iyi fakat bütün enerjisini boya vermiş bu dönem ışığı 40 cm çek bloom gübresine ağırlık ver sömeklerin dolsun genel durum iyi

Docsores

Yeni üye
Kanka indoor işinde tecrübem yok ama az çok bildiğim kadarıyla.. Işık mesafesi bitkinin boya gitmesinde öncü neden. Nem çiçeğe girmiş bitki için 70 çok 50den yukarı çıkmasın. Budama mı yaptın tam olarak ne gübre verdiğini nasıl verdiğini ışık mesafesini ve hangi ışığı kullandığını v.s yazarsan ustalar yardımcı olur
Humik ve azotlu gübreyi her sulamada verdim.çiçeklenme başlayana kadar first. Dengelide verdim. Çiçeklenme başlayınca first. Dengeliyi kesip çiçeklenme döneminde kullanılan multi sıvı gübreye geçtim. Gübre takvimine uyarak gittim. 1.hafta 1lite 1ml. 2. hafta 1litre 2 milim en son 4. Hafta 1litre 4ml.
5. Hafta 3 lt su ya 9ml verdim 5. Sulamayı daha bugün yaptım sonuçları ne olacak bilmiyorum. Bekleyip göreceğim

Docsores

Yeni üye
Ev ortaminda çok uzaması iyi degil kelle ucurma yapsaydın bitkin daha verimli olurdu . neyse ilk tecrube icin iyi gene de. İkiside sativa baskın kafası enerjik olacak. Ciceklenen bitkine fosfor verebilirsin bu donem cok ise yarar
Şuan bitkinin boyaları 50 cm e 60 cm yaklaşık olarak. Kelle uçurmayı bilmiyorum bundan öncesinde bitkiler cılızdı büyümeyi bırakmaz mıydı o zaman? Bugün ilk fosfor gübresini aldı.

Docsores

Yeni üye
Bitklerin iyi fakat bütün enerjisini boya vermiş bu dönem ışığı 40 cm çek bloom gübresine ağırlık ver sömeklerin dolsun genel durum iyi
Işık 40 cm civarında şuan. Bloom gübresi olmasada benzer içeriğine sahip bir ürün kullanıyorum. Çiçeklenme başlamadan önce ışığı 16 saat veriyordum çiçeklenme başladı 12 ye çektim. Diğeri auto olduğu için ışık süresi ona çok fark yaratmıyor

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Enin bitkiler budama istemez benzer gübreler olmaz hiç yoktan biobiz bloom topmax bide küçük bi şişe yarasa bloommolanından eklede hasat albiraz o bitkileride budama zaten yaragın yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    hahahahahahahaha***
  • lavrens lavrens:
    hahahaha ****** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** **** ***** ********* **
  • T Chat bot:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ********** hahahaha *********