Cam Bong Çin

Ea64

Üye
arkadaşlar cam bong almak istiyorum tavsiye edebileceğiniz site varmıdır ? çin siteside olur.

Regu

Kıdemli Üye
arkadaşlar cam bong almak istiyorum tavsiye edebileceğiniz site varmıdır ? çin siteside olur.
Türkiyede resmi olarak bong şişesi satışı yasak ve yurt dışından getirirsen sıkıntı olabilir gibi geliyor bana sana tavsiyem Google A cam nargile yaz kimisi bong satışı yasak olduğu için cam nargile kategorisinde bong şişesi satıyor fakat bulman zor olabilir kolay gelsin şimdiden

Regu

Kıdemli Üye
Bu tarz şeyler onlar da kankam malesef artık büyük boy ocb satmak bile yasaklandı ülkede kolay gelsin

szrlkrsii

Müptezel
kardeşim instagram da bu tarz bong ürünleri paketleyen bazı sayfalar var iletişime geç istersen, veyahutta camcı üfleyen tiplere git ücreti mükailinde yaptır çok zor degil

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...