Cheese Auto Günlük.

Kalamar

Üye
Kankalar bu 3. Growum ama ilk defa cheese auto buyutuyorum. Biraz narin ve sorunlu birazda nazli bi kiz oldugunu bildigimden yardimlarinizi bekliyorum anca o sekilde altindan kalkarim. Kizlarin bugun topraga atilisinin 11. Gunu durumlari hakkinda degerli yorumlarinizi bekliyorum. Konuyu guncel tutmaya calisicam

Kabin 90*70×165
Toprak light mix
Genetic Chesee auto
Isik Lm281b+ cb , ek olarak 4 adet 50w torch led
Gubre Advanced Nutrients full seri
Isik dongusu 20/4
Nem %65 - 80 arasi
Sicaklik 24-30 derece arasi
Giris fan 100m3 aksiyel fan
Cikis fan 150m3 aksiyel fan

Ilk hafta saksi basina 2 gunde 1 olmak uzere yaklasik 30ml bos ph ayarli su verdim.

Son 2 sulamayi 2 gunde 1 yaklasik 40 ml yumurta kaynattigim suyu veriyorum.

Sulamayi sadece karanlik doneminde yapiyorum

16. Gun gubre ile 1 dolu 1 bos sulamaya gecme planim var

08.11.2021 18.Gün

Bugün 18. Gün , kizlara ilk defa Advanced takvimine gore gubre vermeye basladim. Ilk 11 günlük hizli gelisimden sonra kizlar neredeyse 1 cm bile boy atmadi. Su an itibari ile 9 cm boylari var :/ . Strese mi soktum genetikle alakali bir durum mu bilmiyorum. Revive ile bi dokunus yaptim strestense iyilesme gosterir diye umuyorum. Boy sorunum haricinde bitkinin genel durumu yaprak rengi vs cok iyi. Isik mesafemi bugun 35 cm den 55 cm e aldim. Nem oranim hala %50-60 arasi seyrediyor.Kabin isim mevsimin kisa donmesiyle baya dustu. Isiklar kapali 22 , isiklar acik 29 larda.

@Kanka @Canna @Püskütvarmı
@Eimal @highthead @OttoMan47 @wolferic @Icarus @Bigbut

Son düzenleme:

Kalamar

Üye
Kanka çok güzel genetic beni kahkalara çok bogmustur kendileri muhteşem bir ofori ile gelir çok zaman bongta biri vurduktan sonra hemen ikinci kapağı yapıp elimde kalmıştır vuramadigim olmuştur (tabi ben sade içiyorum) tek eksi yani felaket yemek yediriyor.
Buda benim eskilerden cheese grow inceleyebilirsin surecin sıkintisiz olsun https://www.tohumsuz.com/threads/kışa-giriş-grow-cheese.5545/
Brom herkes ove ove bitiremiyor genetigin kafa raporunu , uzun zamandir aklimdaydi ama cesaret edemedim acikcasi cok korkuttular beni cok hassas cok narin hatayi tolere etmiyor diye o nedenle surekli erteledim. Dikkat etmem gereken yada yapsan iyi olur dedigin degerli tavsiyelerin varsa dinlemeyi cok isterim. Gunlugunu de hemen simdi okuyorum ordan da bir kac tuyo kaparim belki.

Ü

Üye silindi 26274

Guest
özenle takip edeceğim aynı genetikten 5 tane aldım bende şuan uzun dönem blue dream var bunlardan sonra yapacağım. sıkı takipteyim bu konuyu.

Ü

Üye silindi 26274

Guest
Kanka çok güzel genetic beni kahkalara çok bogmustur kendileri muhteşem bir ofori ile gelir çok zaman bongta biri vurduktan sonra hemen ikinci kapağı yapıp elimde kalmıştır vuramadigim olmuştur (tabi ben sade içiyorum) tek eksi yani felaket yemek yediriyor.
Buda benim eskilerden cheese grow inceleyebilirsin surecin sıkintisiz olsun https://www.tohumsuz.com/threads/kışa-giriş-grow-cheese.5545/
çok güzel bir referans hocam okuyayım hemen

Kalamar

Üye
Konuyu hasata kadar guncel tutmaya calisicam bro. Eksisini artisini yazmaya ozen gosteririm senin icin.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Brom herkes ove ove bitiremiyor genetigin kafa raporunu , uzun zamandir aklimdaydi ama cesaret edemedim acikcasi cok korkuttular beni cok hassas cok narin hatayi tolere etmiyor diye o nedenle surekli erteledim. Dikkat etmem gereken yada yapsan iyi olur dedigin degerli tavsiyelerin varsa dinlemeyi cok isterim. Gunlugunu de hemen simdi okuyorum ordan da bir kac tuyo kaparim belki.
Cheese mi hatayı tolere edemiyor tam tersi gayette eğip bukebilirsin sıkıntı çıkarmaz ben ağustosta topraga atıp büyüttüm soğukta yedi firtanali yağmur yedi dimdik ayakta durdu autosa da photosu da Indica dominant bütün türler öyle kolay sıkıntı çıkarmaz gönül rahatlığıyla büyütebilirsin. Hatay haze onaylı bol şans

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • muadip muadip:
    ****** ****** hahahaha*** ***** **
    +2
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******* ******* **