cheese yardım

dokko

Üye
selam knka kızlar büyümeye devam ediyor ama biraz sancılı.alt yapraklarda kurumalar üst yapraklarda sararmalar mevcut.600w olabildiğince yükselttim.çokta susuz bırakmadım neden olabilir sizce

Ekli dosyalar

• IMG_20200731_193323_258_copy_1512x850.jpg
    IMG_20200731_193323_258_copy_1512x850.jpg
    388.2 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20200801_102313_copy_1512x2016.jpg
    IMG_20200801_102313_copy_1512x2016.jpg
    1,003 KB · Görüntüleme: 61

dokko

Üye
çiçeklenmeye haftaya geçecem.diğer bitkim 1 hafta geriden geliyor.umarım geç kalmiş sayılmam

gülleci

Yeni üye
selam knka kızlar büyümeye devam ediyor ama biraz sancılı.alt yapraklarda kurumalar üst yapraklarda sararmalar mevcut.600w olabildiğince yükselttim.çokta susuz bırakmadım neden olabilir sizce
Micro eksikliği olabilir
altta ajansız bi şekilde kullanabileceğin bir micro linki bırakıyorum

S

silas

Guest
Bitkin yakında çiçeklenmeye girecek, sararmanın nedeni potasyum(K) sıkıntısı, bloom gübre vermeye başla. Ayrıca sıcaklık stresi var, panik yapma bu havada normal.

dokko

Üye
çiçeklenmeye soktum knk 1 hafta geride kaldı.potasyum sıkıntısını nasıl çözerim.bio bloom beriyorum.sararmalar haricinde fan yapraklarında kurumalar devam ediyor sanırım buda normal.sicaklık problemim yok klima 7/24 çalışıyor25 26 bandında

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
    T taysın: *** ***