Cinsiyet yardım acil

biqisoo

Yeni üye
Arkadaşlar dişileştirilmiş tohum aldım cıceklenmeye de yenı gırdı daha 1 hafta oldu fakat dıgerlerınden farklı olarak bu bıtkımde top top seyler var :D Tohum degıldır herhalde degıl mı cıcektır bunlar ? yardım edebılr mısınız ? dıgerlerınde gormedım cunku o yuzden ıcıme bı kurt dustu....
kO1ymr.jpg
[/url][/img]

biqisoo

Yeni üye
Yanında 4 tane dişi var kanka... Eminsin demi erkek olduğuna ona göre sökiyim... **** en güzel hasat beklediğim bitkiydi he ?

biqisoo

Yeni üye
Tamam **** ne taşak geçiyorsun ? içim gitti valla en fazla hasat beklediğim bitkiydi ? neyse eyw kanka söktüm ?

Smile lar çıkmamış dostum atar yaptım sanma hüsran içinde eğleniyorum =)))) ağlanacak halimize guluyoz valla =))

uflenti

Moderator
Eğet cins tohumsa sökme derim! Diğer dişileri döllerdi, elim bi o kadar öok cins tuhum olurdu!

BenHolandia

Yeni üye
bu erkek keratayı çok büyümüşsün yanına hanımlar varsa neyazıkkı döllenmiştir ve yakında pek çok tohumun olur ve ne yazıkki tohumlardan hermaforiet meydana gelir yani yarısı erkek yarısı kandın Transgenter ;D olur ve sömeklerde standaard tohumlu olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • H happyworld:
    ****** ********* hahahaha* **** ********* ********** ********** ******
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ******** ** ******* ***** ** *** ******* *** ***** *** hahahaha *** ***** ****
  • H happyworld:
    ******** ** ******* hahahaha* hahahaha*** ******* ******
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ******** hahahaha ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    **** hahahaha* *** ********** ********** ***** ***
  • Olorin Olorin:
  • Olorin Olorin:
  • H happyworld:
    ********* ****** *** **** *** ***** ***** ****** ******* ****** ***** ********** ********* hahahaha*******
  • Olorin Olorin:
    +1
  • A ax-b:
    hahahaha**** ********** *** **** *** ***** ******** *** **** ***** ********* ****** ** hahahaha *** **** ***** hahahaha********* *** ***** ***** hahahaha******* ** ********** hahahaha ********* ******** *** ******** ******* ********* ******* *** **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** *** ***** hahahaha ******** ** ***** ******* ***** **** ****** *** **** ***** **********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** *** *** ***** **** ***** **** ******** ****** *** hahahaha* ****** *** *** *** ***
  • A ax-b:
    ***** ******* *** **** ****** hahahaha ******* *** ***** ******* *** ****** hahahaha *** * ** ******* ********** ***** **** ****** ****** ****** ****** ********* ****** hahahaha** *****
  • A ax-b:
    ******** hahahaha*** ****** ******** *** ********** ****** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ***** ***** ** ******* ********* hahahaha ****** *** ** ******** *********
  • içiciadam içiciadam:
    *** ** ********* ********* ********** hahahaha*** ***** ****
  • A ax-b:
    *** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **
  • kkush kkush:
    ***** ********** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **
    kkush kkush: ***** ********** *** **** ********** ***** ********* *** ********* **** ****** hahahaha*** **