Corbaci grow

Yesil888

Ordinaryüs
Ver gitsin o zaman, ama gübresiz olmaz. Sen eski toprak, birak artik bizimle dalga gecmeyi, :) isin üstadisin.:)

Son düzenleme:

5.yaprak

Üye
Reis cigaralar da mı analogdu o zaman :D Valla grinderdan geçiriyoz, kağıda sarıyoz,
Grindir ne olaki . Saka bir yana gri dir dedigini daha i sene once gordum. Yani soyle diyeyim vardir ama ben icinde pek olmayinca fransiz kalmisim olaya . Ilmini bil3n bi4 arkadas alir corbacidan 1 fisek duvarin altina coker meshur cakma adidas mavi beyaz elbise ayakkabiyla . Başlar anlatmaya gecen bir fisek aldim bu ya...sakdan bildigin zehir maf etti beni . Beni bilirsin bana d9kunmaz ama zehir resmen baba . Kotusunu bana veremez arkadan getirdi filan diye baslar. Tohumu bile ziyan etmez az8na atar ayiklarken ben icinde sevmiyom patliyor filan . B3nde anlamiyorum ya nasil dinleyip izliyorum. O 3luyu yapmasini koluyla bacag8n8n arasina alip yapistirmasini film gibi izliyorum . Genctik o zqmanmar

istr

Ordinaryüs
Grindir ne olaki . Saka bir yana gri dir dedigini daha i sene once gordum. Yani soyle diyeyim vardir ama ben icinde pek olmayinca fransiz kalmisim olaya . Ilmini bil3n bi4 arkadas alir corbacidan 1 fisek duvarin altina coker meshur cakma adidas mavi beyaz elbise ayakkabiyla . Başlar anlatmaya gecen bir fisek aldim bu ya...sakdan bildigin zehir maf etti beni . Beni bilirsin bana d9kunmaz ama zehir resmen baba . Kotusunu bana veremez arkadan getirdi filan diye baslar. Tohumu bile ziyan etmez az8na atar ayiklarken ben icinde sevmiyom patliyor filan . B3nde anlamiyorum ya nasil dinleyip izliyorum. O 3luyu yapmasini koluyla bacag8n8n arasina alip yapistirmasini film gibi izliyorum . Genctik o zqmanmar
Tam bir mahalle kültürü, şimdi kenevir kültürü hala mahallelerde de devam etse de biraz daha modernleşti hocam, Artık mahalle aralarında aksiyonumuza eşlik etmiyor, sabah kahvaltısı sonrası kahve keyfimizde eşlik ediyor. Daha da kültüre empoze olmaya çalışıyoruz. Kankilerimizi, abilerimizi, kardeşlerimizi sokaktaki kimyasal sigaralardan kurtarıp growa teşvik ediyoruz

5.yaprak

Üye
Agalar hatun nedeni ile 1 bebek haric geri kalanini dogaya diktim . 1 tane simdilik camin onunde ciceklerle beraber duruyor isik acik bardaktan saksiya gecirdim cicek topragi yanik gubre karisimi bakalim ne olcak ama isik dilkat
Cekiyor

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka temiz hava aliyorsa filizler fana ihtiyac yok. Temiz hava almazsa filizler gelismez. En son resimdeki torsh led nin üzerindeki kapagi cikart. Yanlardan sik biraz, o kapak yapitirma, cikartirsin. 40-45 cm den ver o filizlere yeter,filizler büyüdükce isigi yaklastir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T terbiyeligunahkar:
    * ***** ***** *** hahahaha***** *** hahahaha**** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******** ***** ** ******* hahahaha** ********** ***** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    **** hahahaha ********** ******* ****** *** *** *** ***** **** **** ****** **** hahahaha****
  • T terbiyeligunahkar:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ***** ***** *
  • T terbiyeligunahkar:
    **** ** hahahaha ***** *
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ****** ******* *** *** hahahaha ** ****** hahahaha
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* ******** *** **** *** ***** *** ******* ******* ******* *** hahahaha** ********
  • T terbiyeligunahkar:
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha
  • M merto1835:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • M merto1835:
    ****** hahahaha* ****** *****
  • D delimet35:
    ********* **** ********** ** ***** ***** hahahaha
  • M merto1835:
  • D delimet35:
    ****** hahahaha hahahaha*
  • D delimet35:
    hahahaha **** ****** ********** ********** ***** **** ********** hahahaha***
  • Mest Mest:
    hahahahahahahaha
  • Mest Mest:
    ********* ****** ** *
  • Mest Mest:
    ******* ***** ********** **** ****** ******* ****** ********** ********* ***** ******* ***** **** hahahaha ******* ******* hahahaha ****** ********
  • D delimet35:
  • Mest Mest:
  • Mest Mest:
    Mest Mest: ***** **** ******** ********** *****