Dış Mekan esrar yetiştirme hakkında deneyimli olanlar?

Morfinn

Yeni üye
selam arkadaşlar,

outdoor olarak (terasda) 5 adet ot ekmeyi düşünüyorum. Ben bu işin acemisiyim. Önceden 1-2 kere sigara içinden çıkan tohumlardan alıp ekmiştim bütün deneyimim o. Şimdi okuyorum ama çok fazla tıbbi terim var anlamadım ne yapmam gerektiğini.

öncelikle degenatica’dan tohum alacağım ve hangisini almam gerektiğini bilmiyorum. Yani tohumlara bakarken hangi kriteri seçmem gerek? Dış mekan autoflower mı?

sonrasında saksı, toprak ve gübre konusunda ne önerirseniz onun siparişini vereceğim. Bende güvercin var aslında güvercin gübresi iyi olur bu bitkiler için de geçerli midir? Gübreyi hangi sıklıkta vermek gerek?
Bu konularda bilgi alabileceğim growbuddy arıyorum kendime eğer varsa aynı şekilde yapan arkadaşlar telegramdan vs görüşelim birlikte büyütelim böyle tek çok zor oluyor

Chat1001

Yeni üye
Öncelikle 5 tane tohumun koku yapacağını hatırlatayım ilk growunsa kesinlikle forumda biraz daha gezin bilgi edin istediğin kadar özel eğitmen bul deneyimsizsen gene zorlanırsın
İlk growun ise genetik olarak white widow tavsiye ederim diğer auto genetiklere gore daha hızlı biter gübre olarak outdoor pack cal mag yeterli olacaktır toprak olarak ise plagron lightmix tavsiye ederim saksı olarakta 19 litre bez saksı yeterli olacaktır outdoor için şuanda mevsim olarak geç kalmış durumdasın seneyeyi beklemeni tavsiye ederim hem ozamana kadar yeterli bilgi edinirsin bol dumanlar

Güvercin gübreleri vs ilk grow için baya zorlu gelecektir ilk hazır gubrelerle acemiliğini atmalisin gübreleri alacağın growkent sitesinde zaten kullanım tablosu hafta ve ml olarak belirtilmiş

Brother

Doktor
selam arkadaşlar,

outdoor olarak (terasda) 5 adet ot ekmeyi düşünüyorum. Ben bu işin acemisiyim. Önceden 1-2 kere sigara içinden çıkan tohumlardan alıp ekmiştim bütün deneyimim o. Şimdi okuyorum ama çok fazla tıbbi terim var anlamadım ne yapmam gerektiğini.

öncelikle degenatica’dan tohum alacağım ve hangisini almam gerektiğini bilmiyorum. Yani tohumlara bakarken hangi kriteri seçmem gerek? Dış mekan autoflower mı?

sonrasında saksı, toprak ve gübre konusunda ne önerirseniz onun siparişini vereceğim. Bende güvercin var aslında güvercin gübresi iyi olur bu bitkiler için de geçerli midir? Gübreyi hangi sıklıkta vermek gerek?
Bu konularda bilgi alabileceğim growbuddy arıyorum kendime eğer varsa aynı şekilde yapan arkadaşlar telegramdan vs görüşelim birlikte büyütelim böyle tek çok zor oluyor
Kanka sana önerim ;
Tohum : İndica baskın genetikleri seçersen senin için daha iyi olur çünkü dayanıklıdır.
Toprak : Plagron light mix güzeldir ( kendim de kullanıyorum )
Koku : 5 bitki çok fazla koku yayar baş edemezsin
Gübre : solucan gübresi ve güvercin şerbeti işini görür ama güvercin şerbeti fazlası yakar bitkiyi ( bilgi edinmen gübre hakkında )
Saksı : küçük saksılar da başlat 0.5 litrelik saksılar işini görür 1 ay o saksı da yetişir sonrasında ' Kumaş saksı ' öneririm
Not : Hiç kimse seninle bu konu da arkadaşlık etmez telegram felan görüşmez. Sıkıntın olduğu zaman konu açarsın chat'e yazarsın her türlü elimizden geldikçe yardımcı oluruz.

Hasatın bol olsun :)

Öncelikle 5 tane tohumun koku yapacağını hatırlatayım ilk growunsa kesinlikle forumda biraz daha gezin bilgi edin istediğin kadar özel eğitmen bul deneyimsizsen gene zorlanırsın
İlk growun ise genetik olarak white widow tavsiye ederim diğer auto genetiklere gore daha hızlı biter gübre olarak outdoor pack cal mag yeterli olacaktır toprak olarak ise plagron lightmix tavsiye ederim saksı olarakta 19 litre bez saksı yeterli olacaktır outdoor için şuanda mevsim olarak geç kalmış durumdasın seneyeyi beklemeni tavsiye ederim hem ozamana kadar yeterli bilgi edinirsin bol dumanlar

Güvercin gübreleri vs ilk grow için baya zorlu gelecektir ilk hazır gubrelerle acemiliğini atmalisin gübreleri alacağın growkent sitesinde zaten kullanım tablosu hafta ve ml olarak belirtilmiş
geç kalmış durumdasın derken :)) kankam eylül ayında yeni sonbahar mevsimine giriyoruz daha önümüzde 4 ay var :)) hiçbirşey için geç değil photo ekecekse evet geç ama auto için geç değil tamda uygun aslında

Kanka sana önerim ;
Tohum : İndica baskın genetikleri seçersen senin için daha iyi olur çünkü dayanıklıdır.
Toprak : Plagron light mix güzeldir ( kendim de kullanıyorum )
Koku : 5 bitki çok fazla koku yayar baş edemezsin
Gübre : solucan gübresi ve güvercin şerbeti işini görür ama güvercin şerbeti fazlası yakar bitkiyi ( bilgi edinmen gübre hakkında )
Saksı : küçük saksılar da başlat 0.5 litrelik saksılar işini görür 1 ay o saksı da yetişir sonrasında ' Kumaş saksı ' öneririm
Not : Hiç kimse seninle bu konu da arkadaşlık etmez telegram felan görüşmez. Sıkıntın olduğu zaman konu açarsın chat'e yazarsın her türlü elimizden geldikçe yardımcı oluruz.

Hasatın bol olsun :)
Blue dreem almanı tavsiye ederim çünki iç mekan ve dış mekanada uygun acemeliğini kaldıracak bir genetiktir.
5 adet yaptığını farz edelim
21 lt kumaş saksı
12o lt torf al
İçine 20 kg mümkünse 2 yıllık kuru koyun gübresi. 20 kg solucan gübresi. 20 lt perlit. Yarasa gübresi 10 lt bu önemli.
Ardınan 500ml pet şişeye 5 tohumu at 24 saat sonra dibe çöker ardından eline seffaf eldiven giy çıplak elle dolanma tohuma onu 2 parça kağıt havluya koy kağıt havluyu ıslat çok ıslatma şeffaf kutunun içine koy karanlık yere al. 3 günde filizlenir. Ardından hazırladığın saksıya bir tükenmez kalem al 2 cm şeklinde batır içine koy kapat ardından can suyu var az sadece tohumun olduğu bölüme. Sıcakta tutma gölgede olsun serçe parmağın kadar olunca alıştıra alıştıra güneşe doğru getir.
Bunları yap ardından tekrar konusuruz. Hasatınn bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    ******* * ***** ********** *** **
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ******** *** ** * ****** ********** **** **
    *** ********** ****** ******* * **** ******** ***** ******* **
    * ****** **
    ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    * ****** ***** hahahaha* *** * ** **** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ******** ********* ********** ***** *** hahahaha* hahahaha* *** ********* *** hahahaha*
    ********* **** ******* *** ******* hahahaha* ********* ***** ****** ****** ***** ******** ******** ***** ******** ********** ****** *** ***** hahahaha ***** hahahaha*** ********
    ***** ******* **** hahahaha ********** ***** ****** ****** *** ** **** ********* hahahaha*** ******* ******** **
    hahahaha* ******** hahahaha ** *** **
    TabldotLife TabldotLife: **** *** ***