Dış mekan tavsiyeler

Tr@cyaLı

Ordinaryüs
Bitki kendini kurtardığı zaman sonrası sular seller gibi akar gider benim 4 yapraklı bebekleri salyangozlar yemişler parmak kadar kalın salyangozlar var dışarda şuan

Kanka bence en mantıklı vakit mayıs 20 den sonra auto lar için çünkü geceleri derece çok düşüyor Akdeniz bölgesindeyim ben benim hava durumu 20 den sonra düzeliyor ilerdeki hava durumuna bakıp hareket etmen gerek 30 günlük hava durumuna bakacaksın eğer ki 15 altında yoksa ek geç
Kanka bende aynı bölgedeyim nisan 10 da yerli topraktan çıktı peçete arası yapmıştım sera kurdum üstüne 20 sindede 5 tane auto salladım sera ve aloverayla sıkıntisız gidiyor bı kere dolu yagdı ama üstelirne gelişim güzel gidiyor autolari sakliycam şimdi ufak saksılarda bı turlü aktaramadım biraz ufak kaldılar saksıladigimda telafi eder diye düsünuyorum sen ne yaptın

Yeniyim

Yeni üye
Kanka bende aynı bölgedeyim nisan 10 da yerli topraktan çıktı peçete arası yapmıştım sera kurdum üstüne 20 sindede 5 tane auto salladım sera ve aloverayla sıkıntisız gidiyor bı kere dolu yagdı ama üstelirne gelişim güzel gidiyor autolari sakliycam şimdi ufak saksılarda bı turlü aktaramadım biraz ufak kaldılar saksıladigimda telafi eder diye düsünuyorum sen ne yaptın
Kanka benim fidanlar 1 i gibi filizlendi 20 si gibi topraga ekicem yani tahmini olarak 20 22 günlük olduklarında toprakta olacaklar çiçeklenme biraz geçilebilir ama bi şey olmaz geciksin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • NewGardener NewGardener:
    **** ** **** ****** ***** hahahaha* **** ********** *****
    ***** ***** ******* ********* ******** **
    +1
    +1
  • R Raven Drugs:
    ****** ********** ********** *** ***** ****** *** ***** ****** **** ********** ******* hahahaha***** ******** ******** ******
    +1
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ** ****** ***** ****** *** ***** ********** ******** hahahaha ********* ******* *** ******* ******** ***** hahahaha**** ********** ********** *** ***** ****** *** ***** ****** **** ********** ******* hahahaha***** ******** ******** ******
  • lavrens lavrens:
    hahahaha **********
  • lavrens lavrens:
    ****** ******* hahahaha
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ******* ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ****** *** hahahaha* ******* hahahaha
    **** ****** ***** hahahaha ******** ******* ****** ****** hahahaha ***** ********* ****** **
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    **** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* ********* ****** * **** ***** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ******** *** **** hahahaha***** **** ***** ******** ********** **** **** ******** ******* *****
  • T terbiyeligunahkar:
    *** ******* ***** **** ******* **** ********* ******** hahahaha **** hahahaha****** ****** ******** *** **** hahahaha*
  • T terbiyeligunahkar:
    ******* *** hahahaha** ******** ***** *** ******** *****
  • bandaleros bandaleros:
    ****** *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • R Raven Drugs:
    ***** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** ******* ***** ****** ******* ********* ********* ** ********** ********** ********* **** ******* *** ** ** ********** ** ***** ***** **** ****** ** ***** ********* ** ***** **** ** **** ******* ******* ******* **** ****** ****** *** ****** ****** ****** ***** ******* hahahaha* ******* ***** ****** ******** ***** ********* ******** **** ****** *** **** ******** ** ** ** *** *** hahahaha* *** *** ********** **** ******** *** ***** *** ****** ********* *** hahahaha**** ** **** ****** *** **** * ***** ***** ***** ****** ********* ********** **** ****** ******** * *** ** ******** ****** ****** ********* hahahaha ** ******* *** hahahaha* **** ***** hahahaha* hahahaha ***** ******* hahahaha** ****** ******** ****** ******* ******* ***** ******** hahahaha*** ***
  • lavrens lavrens:
  • T terbiyeligunahkar:
    ***** **** **** ******** ******* hahahaha***** **** ****** *****
  • T terbiyeligunahkar:
    ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******
    T terbiyeligunahkar: ******** hahahaha ** *** ***** ***** ****** ** **** ********* *******