Dal koptu yardım

Jesus78

Üye
Arkadaşlar bitki 10 günlük autoflower,
Ana dal koptu ince olduğu için bantlayamadim aynı şekilde toprağa gömdüm, kırılan yerden kök salar mi?

geç olmadıysa aynı yerine geri koyup strechle derim ama toprakta zor anca suyun ıcıne al sen onu suda cok cok az kok guclendırıcı olsun ufak kök vermeye basladıgında topraga alırsın bunu deneyebılırsın toprakta yetısmesı bıraz zor olur

exudes

Üye
Çok dert olmaz kuzen bende ilk growumu 1-2 hafta sonra yapıcam eşyaları topluyorum zaten herhangi bir hastalık ve streste aloe vera gübresi veya anti vera gübresi kullanabilirsin aloe vera gübresini öneririm organik ve yapması kolay istersen linkini atarım sana bi sorunda bakarsın

acemiceday

Müptezel
Çok dert olmaz kuzen bende ilk growumu 1-2 hafta sonra yapıcam eşyaları topluyorum zaten herhangi bir hastalık ve streste aloe vera gübresi veya anti vera gübresi kullanabilirsin aloe vera gübresini öneririm organik ve yapması kolay istersen linkini atarım sana bi sorunda bakarsın
Tabiki yaralı her türlü paylaşım ve bilgiye herzaman açığım. Bekliyorum linki kanka

exudes

Üye
Tabiki yaralı her türlü paylaşım ve bilgiye herzaman açığım. Bekliyorum linki kanka

Buyur dostum kolay gelsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ******** ****** ****** ********* *** hahahaha *** hahahaha* *** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** ** ******** hahahaha* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** ****** *** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    **** ** ******* ****** *** ****** ****** ******* ******** ***** ******* ***** ****** ******** **** ****
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ** ******* hahahaha* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    * ********* ********** ********* hahahaha** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** ******* ********* *** ****** ******* hahahaha** *** **** *** ******** *** ********* ********* ****** *** ******* ****** *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** **** ******* **** ***** ****** ********** ****** ******* ** ** ***** ****** ******* ******* * *** ********* ********** *** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ********* hahahaha* ******* *********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    * ***** ******* ****** hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • T Turco:
    T Turco: **********