Deepweb

12345

Yeni üye
Selam kankalar, 
Deepweb e nasıl girilir? 
Tohumsuzun devamlı olarak bahsettiği,alışveriş yaptığı siteye nasıl ulaşılır?

cortez

Yeni üye
Selam kanka öncelikle Tor Browser indirmelisin , daha sonra bitcoin işlemlerini hallettikten sonra yani bitcoin'in varsa gerek yok yoksa tedarik ettikten sonra girdiğin siteden alışverişini yaparsın. Ama öncelikle Tor Browser. Ben pek güvenmiyorum DeepWeb'e. Özellikle Türkiye'ye sipariş isteyeceksin bu riski de göz ardı etme. Amerika da yaşıyor tohumsuz kankamız yani DeepWeb'deki cogu firma da Amerika menşeili unutma. Sağlıcakla.

Hondacivic

Yeni üye
Açıkçası sana pek tavsiye etmiyorum kanka, sitemize sponsor olan ''Degentica''dan %15 indirimli olarak alışverişini yapabilirsin...

masteronduty

Yeni üye
gençler alphabay vardı zamanında, ama sonradan patladı hepsi. silkroad v3 de düzgün çalışmıyodu en son. dream market diye bi şey çıkmış en son, ben de yeni keşfettim. aklınızda olsun ;) dream market onion diye aratarak bulabilirsiniz

farabi

Yeni üye
Cvp: Deepweb

Arkadaşlar deepWeb e güvenli bir şekilde giriş için tor browser tek başına yetmez.sağlam bir güvenlik duvarı lazım nemelazım ne olur ne olmaz.  şu programları kurmadan gezinmeyin derim..kendim kullanmaktayım çok sağlam bir güvenlik duvarı.%100 değil tabiki böyle bişey mümkün değil ama çok büyük ölçüde gizlilik sağlar.6.seviyeye kadar iş yapar?

Antilooger
T-mac
Cyberghost
Comodo internet secutity
Oracle wm virtualbox
Bitlocker
File sharedder

Bu programları ayarlarıyla oynamadan direk kurun.

ANTİLOOGER: kalvyedeki bastığınız tuşları şifreler.siz herhangi bir kelime girdiğinizde karşı tarafa    ¢^|[°_\©_¥=¥¶¶^¢    gibi saçma sapan şeyler gönderir.

CYBERGHOST: IP adresinizi gizler sizin seçtiğiniz yada otomatik olarak herhangi bir ülkeden giriş yapıyor gibi gösterir .ayrıca kullandığınız browser programını farklı gösterir.mesela crome kullanıyorsanız explorer olarak gösterir.

COMODO İNTERNET SECURİTY: uzaktan erişimi engeller  , virüslere karşı korur ve ekstra güvenlik duvarı sağlar

TOR BROWSER: bağlandığınız siteleri şifreler bulunmanızı büyük ölçüde engeller.

ORACLE MW VİRTUALBOX: bilgisayırınızın içine ikinci bir bilgisayar kurar.buraya bulaşan virüsler diğer sisteme zarar veremez.hackerların ana bilgisayırınıza sızması zorlaşır.deepwebe girerken bu sanal sistemi kulkanmak en mantıklısıdır.

BİTLOCKER: bilgisayarınızdaki dosyaları klasörleri ve sürücüleri şifreler erişimi imlansız kılar.

T-MAC: adresinizin ve bilgisayar bilgilerinizin bulunduğu polislerin kankisi mac adresinizi sürekli değiştirir.

FİLE SHAREDDET: bilgisayarınızda eski yaptığınız işlemlerin kayıtlarını kalıcı olarak siler.girdiğiniz sitelerin çalıştırdığınız programların bıraktığı izleri ve kayıtları siler.bu programı kurmazsanız istediğiniz kadar format atın bulunmasını istemesiğiniz bütün kayıtlar uzman biri tarafından kolayca bulunur.

Evet kankiler işte size harika bir güvenlik ve gizlilik duvarı ;) ama yine söylüyorum %100 garantili değil.%100 garanti zaten mümkün değil.

SÖYLEDİĞİM PROGRAMLARIN TÜMÜ ÜCRETSİZDİR ?

Yinede dikkatli olun kankalar.setupları kurarken yan programlar yada eklentileri kurmayın.tor brovserın güvenlik ayarını en üst düzeye çıkarmak dışında diiğer programların orjinal ayarlarıyla oynamayın deneyimli değilseniz güvenlik seviyesini farkında olmadan düşürebilirsiniz..

Bu yazı SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR SORUMLULUK SİZE AİTTİR...

Ü

Üye silindi 2874

Guest
Cvp: Deepweb

Qiqax' Alıntı:
arkadaşlar kafanıza göre yorum yapmayın bilip bilmeden ****... torda türk iş yapan bir dünya adam var hatta satıs bile yapılıyor ben bizzat aldım şahit oldum birisi gelmiş yok yapılmıyor yok edilmiyor kafanıza göre yorum yapmayın bilip bilmeden konusmayın simdi link atmak istemıyorum burada reklam felan olur diye.. [email protected] mail atın dönüş yaparım
kardes mailini kontrol edermısin??

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* ******* **** hahahaha* ******* ** ***** hahahaha******** **** ******** ********** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******* ********* ******* ****** ****** ** hahahaha ** ********** **** ***** *** hahahaha ******* ***** ** **** ** ****** ***** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha* *******
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** *** ** ***** **** *** **** **** ****** hahahaha **** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** **** ******* ** ****** ***** ******* ***** ******** ********** ** ***** ** ***** *** ********** ********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ****** hahahaha ******** ***** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha**** ********** *** ********** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** **** *******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** *** ******* ***** ***** *** ********** ********** *** *** ****** ********** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha* ********** ** ***** ******* **** ****** ***** ******** ******* ******** ******* ** ******** ******** ***** ** ******* hahahaha** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ** ***** *** ******* *** ***** **** ********** ***** ********* *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    +2
  • R RainGrow:
    ***** ** ****** ***** ****** ** hahahaha ***** ******* ****** ****** hahahaha* ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ***** ** ******* ****** ***** hahahaha** hahahaha***** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* *** hahahaha ******* *** *******
    +1
    Ü Üfürükçü gargamel: ********* *** hahahaha ******* *** ******* +1