DEGENETİCA GÜVENLİ Mİ?

emillio

Yeni üye
merhaba, bir kere telegramdan tohum sipariş verdim bitcoin ile ödeme yapmıştım. Ve dolandırıldım.. Şimdi güvenmekte zorlanıyorum. Siparişi sorunsuz ulaşan arkadaşlar bilgi verebilir mi? Kaç güne geliyor. birde ben adres vermek istemiyorum kargo şubeye gelse. olur mu?

Zorro

Üye
Kesinlikle güvenilirdir tohumların eline geçer sipariş verirken kargonun adresini ver direk sen gidip ordan alırsın

Zorro

Üye
Kankam başka bir kargo şirketiyle çalısıyorlar sen sipariş ver onlar sana izlemen gereken yolu gösteriyorlar zaten

emillio

Yeni üye
Whatsapp tan konuştuğumda gümrükten geçmediği için yurtiçi kargo ile Türkiye içi gizli kargo yapıldığını söyledi. Doğru mudur? emin olamadım.

Mr.green

Yeni üye
Doğrudur dostum. Dolandırıcı olsa sponsor diye bahsetmeyiz zaten. Şimdiye kadar gönderim sıkıntısı yaşamadım yalnız bazen istediğin genetik yerine farklı tohum yolluyolar tek yaşadığım sıkıntı o oldu. Harici sıkıntısız

Ayhan

Administrator
evet gümrükten geçmiyor o yüzden yurtiçi kargo yapıyorlar. Sponsorlar hakkında diger konuları okuyabilirsin

Zaten Turkiyede gönderim yapan 4 yer var bildiğim. Özellikle forumumuzun sponsoru olan 2 sponsorda Turkiye için gayet güvenilirler. Dua edelimde Turkiyeye hizmet veriyorlar.

Skank420

Yeni üye
arkadaşlar degeneticadan sipariş vericem ama ödeme yapamıyorum banka transferi seçince iban vermedi bana
btu ile transferi seçtim ancak hangi ağdan yollanması gerektiğini yazmamışlar

Ü

Üye silindi 14964

Guest
arkadaşlar degeneticadan sipariş vericem ama ödeme yapamıyorum banka transferi seçince iban vermedi bana
btu ile transferi seçtim ancak hangi ağdan yollanması gerektiğini yazmamışlar
whatsapptan iletişime geç yardımcı olurlar kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ****** ********* *** hahahaha* *** ********* hahahaha*****
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ******** ****** hahahahahahahaha*****
  • funny1joint funny1joint:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ********* ****** ***** **** hahahaha*** ****** ********* *** hahahaha* *** ********* hahahaha*****
    ***** ********* ******** ****** ***** hahahaha ** ****** ***** **** ********* ****** ***** **** *********
    ** hahahaha***
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha *******
    hahahaha ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
  • G gardastohumlazim:
    ********* **** hahahaha ****** ******
  • G gardastohumlazim:
    ** hahahaha ******** hahahaha* ** ********* ** ****** ***
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ******* **** ***** ***** **
    ***** ***** * ** ***** hahahaha hahahaha ****** * ***** ** ***** ***** hahahaha* ***** ********** **** ***** ********* **** ****
    ***** *** ******** ********** ****** ********** ****** ** **** ********* **** hahahaha ****** ******
  • G gardastohumlazim:
    ******* ***** ***** ******* hahahaha**** *** ***** *** ********** ********* ***** ***
    +1
    ******** ***** ** ***** ***** hahahaha **** ****** ******** ********* ******
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha ***** ***** ****** **** *******
    +1
    ******** **** ********* *** ******** **
    hahahahahahahaha ****** **** ******* ********* *** ********
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ***** *** ********* **** ********* ******* ***** ***** *****