Denetim sürecindeyken HHCli elektronik sigaralardan kullansam

4 ocakta tebligat geldi denetime başlayacağım denetim sürecindeyken hhcli elektronik sigaralardan kullansam bu idrar testinde çıkar mı türkiyede sadece thcye mi bakılıyor yoksa hhcli bir üründe uyuşturucu testinde açığa çıkar mı

Ü

Üye silindi 35723

Guest
4 ocakta tebligat geldi denetime başlayacağım denetim sürecindeyken hhcli elektronik sigaralardan kullansam bu idrar testinde çıkar mı türkiyede sadece thcye mi bakılıyor yoksa hhcli bir üründe uyuşturucu testinde açığa çıkar mı
Bence riske atma içinde tam olarak ne olduğunu bilmediğin bir şeyi vücuduna sokma he bilsen bile mikrogram thc bile bulunsa sıkıntı olur

harmangenc

Kıdemli Üye
Kanka HHC'yi baya bi araştırdım global sitelerde bununla alakalı uyuşturucu için yapılan idrar tarama testlerinde tespit edilemediği yazıyor. Ayrıca denedim 4-5 duman alınca çok tatlı çok hoş bir kafası oluyor. Gayet güzel muhabbet ayrıca yeni bir şey olduğu için kanunen yasak da değil :)

Kanka HHC'yi baya bi araştırdım global sitelerde bununla alakalı uyuşturucu için yapılan idrar tarama testlerinde tespit edilemediği yazıyor. Ayrıca denedim 4-5 duman alınca çok tatlı çok hoş bir kafası oluyor. Gayet güzel muhabbet ayrıca yeni bir şey olduğu için kanunen yasak da değil :)
kanka bende araştırdım benzer maddeler olduğu için testin pozitif gelme ihtimalinin olduğu yazıyor emin misin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********