Devam edilir mi

maxbedo

Yeni üye
Selam dostlar 2 tane Jack herer ile grow yapmaya başladım tohumların birisi sıkıntılı büyüyor gibi büyütmeye devam ediyim mi yoksa bu ölür mü acaba kararsız kaldım

Nem %75 civarında ek olarak üstünde delikli pet var
Isı 26 derece
Işık 250w hps 60 cm de
Biobizz light mix toprak
Sadece su verdim hiçbir gübre kullanmadım

İlk gün

Şuan 4. Günde

deyorke

Moderator
Selam dostlar 2 tane Jack herer ile grow yapmaya başladım tohumların birisi sıkıntılı büyüyor gibi büyütmeye devam ediyim mi yoksa bu ölür mü acaba kararsız kaldım

Isı 26 derece
Işık 250w hps 60 cm de
Biobizz light mix toprak

İlk gün

Şuan 4. Günde
Selam knk sendekini tam seçemedim ama bende de fide var tek yaprağı yok ama büyümeye devam eve vardığımda foto atarım sana inşallah sağlıklı bol hasatlar alırsın

Valla 7 bitkin olsun en sorunlusu gözüken bile ölmediği sürece kafaya oynama ihtimali var. Çıkmadık candan ümit kesilmez, insan gibi namıssııız.

cokorama

Üye
fotosentez yaptıkca buyur de dostum o ışık bunu yakmış sanırım ve cidden cok fazla ışık. 50 60w bi torch led alsan yeterdi

deyorke

Moderator

Isı 26 derece
Işık 250w hps 60 cm de
Biobizz light mix toprak

İlk gün

Şuan 4. Günde
Selam knk ne yaptın son durum nedir bak benim ki De böyle oldu tohum kabuğunu atarken zorlandı çıkarırken tek yaprağında oldu yanın daki de aynı anda filizlendi ara daki fark bak çok yavaş büyüyor arkasına yeni tohum attım mecbur sağlıklı bol hasatlar knk

Nazim_Red

Doktor
Selam knk ne yaptın son durum nedir bak benim ki De böyle oldu tohum kabuğunu atarken zorlandı çıkarırken tek yaprağında oldu yanın daki de aynı anda filizlendi ara daki fark bak çok yavaş büyüyor arkasına yeni tohum attım mecbur sağlıklı bol hasatlar knk
İyi etmessin kanka eline sağlık

maxbedo

Yeni üye
Knk benimde o 2 yapraklı olanın gelişmesi çok yavaş fotolarını atıyım aradaki farka bak aynı gün ekmiştim. Biraz daha bekletcem onu kendine gelir mi diye bakıcam tecrübe olsun

Sağlıklı olan

İki yapraklı olan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ***** ******* ********* ** ** ****** ****** ***** **** *** *** ******
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    **** **** ******* ****** hahahaha**** *** *** *** ****** ** *** ** ***** ** ***** ******* hahahaha *** *** **** *** ** ** *** ******** * ***** ******** hahahaha *** ****** **** *** **** ******* ******** ****** ****** *******
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********* ****** *** ***** ****** ***** ******** **** ***** **** ******* ***** ******* ***** * ***** **** *****
  • Emmy Emmy:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** ***** ******* * hahahaha***** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ******** ** ******** ** ***** **** **** **** hahahaha**
    hahahaha ** **** ** ****** ****** ******* ********* ****** ******** **** *** *******
    ***** **** hahahaha *** * ** ********** ** ****** ***** *****
    ***** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    +1
    *** *** **** ********** *** **** ***** ** ******** ********** ******** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** **** ***** **** ** ****** ******** ******** **** ** ******** *****
    ***** ****** hahahaha** * ***** hahahaha **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ***** ******* ******* ******* ******* ***** ******* ** ******** ****** *****
    +1
    ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
    ****** ***** *** ***** ***** ******** * ****** hahahaha * ** ***** ** **** *** ****** ** * ******** **** ******** ***** hahahaha**** ********** ********** ******
  • Emmy Emmy:
    *** **** ********** *** ****** ********* *** *** ******* *** ** ******** *** ** *** ** ****** hahahaha** ******** ******** **** ****** ** ***** ********
  • Emmy Emmy:
    ** **
    Emmy Emmy: ** **