dişlerim kasılıyor

Anubis

Yeni üye
kankalar benim bu aralar farkında olmadan dişlerim kasılıyor neden olabilir ? özellikle sigara içtikten sonra şimdi fark ettim isemsiz çok kasıyorum ve çenem ağrıyor artık dişlerim ağrıyor acaba sigarayla alakalı olabilir mi ? merak ettim bi sorayım istedim

Almora

Kıdemli Üye
knk strese bağlı olduğuna inanıyorum bende o dönemlerdeyken sürekli yaşardım

kankalar benim bu aralar farkında olmadan dişlerim kasılıyor neden olabilir ? özellikle sigara içtikten sonra şimdi fark ettim isemsiz çok kasıyorum ve çenem ağrıyor artık dişlerim ağrıyor acaba sigarayla alakalı olabilir mi ? merak ettim bi sorayım istedim
Selam kanka, dış sıkma olayı bir çok sebeble olabilir. Sigara sebebi olabilir tabii ama kankanin yazdığı gibi stres de olabilir stresten kullandığın antidepresanin yan etkiside☺️. Biraz araştır istersen kanka sebebini bulursun belki.

GlockGen5

Müptezel
Rahat bir kafayla içmezsen dişleri sıkarsın,biraz toleransa girmeni yada genetik değiştirmeni tavsiye ederim,herkes bir nebze yaşar onu,sigara içtikten sonra kendini dinleme,birşeylerle uğraş.

Anubis

Yeni üye
Rahat bir kafayla içmezsen dişleri sıkarsın,biraz toleransa girmeni yada genetik değiştirmeni tavsiye ederim,herkes bir nebze yaşar onu,sigara içtikten sonra kendini dinleme,birşeylerle uğraş.
dediğin gibi çok kendimi dinliyorum kanka, çok dalıp gidiyorum bir şeylerle uğraşamıyorum. o yüzden olabilir

Anubis

Yeni üye
Selam kanka, dış sıkma olayı bir çok sebeble olabilir. Sigara sebebi olabilir tabii ama kankanin yazdığı gibi stres de olabilir stresten kullandığın antidepresanin yan etkiside☺️. Biraz araştır istersen kanka sebebini bulursun belki.
concerta54+10 ritalin kullanıyorum, dehb liyim ama onlarla bağdaştırmamıştım hiç, yeni kullanmıyorum çünkü 3 4 yıldır kullanıyorum ilaçları. fakat belki strese bağlı olarak daha çok odak sağladıkları için ilaçlar sigarayla birleşip strese odaklanmamı sağlıyor olabilirler ondan da kasıyor olabilirim. teşekkür ederim bilgiler için

elonmusk

Üye
Eger gerçekten istemsizce cok sıkıyorsan dişlerini acil bi dişçiye gidip ağız koruması yaptır tam dişlerine göre. Yatarken ve gün içinde takabilirsin dişlerine daha az zarar verirsin böylelikle

Eğer ilacın etkisindeyken oluyorsa başka sebeptendir ama çene sıkma huzursuzluk bitkinlik gibi durumlar concertanın vücuttan çekilmesiyle alakalı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T thescq:
    ******* *** hahahaha* ** **** hahahahahahahaha
  • T thescq:
    *** ****** ******* ******* ******** **** *** ******** hahahaha****
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • Prof.Dr.Tonii Prof.Dr.Tonii:
    ***** **** **** ***** ******* hahahaha
    *** ********* ******** ******** ***** hahahaha**
  • G ganjasevdalısı:
  • 420x 420x:
    **
    +1
  • D Dr.Organic:
    hahahaha* ********
  • D Dr.Organic:
  • D Dr.Organic:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ***** ***** ***** ***** ******** ****** ******* ******** ****** *********
    ****** *** hahahaha *** **********
    +1
    *** **** ** ******* ***** ***** ***** ***** ******** ****** ******* ******** ****** *********
  • D Dr.Organic:
    **** *** ** ** ***** ***** ****** ********* ******** ***** ********** *** **
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahaha** ** ********* ******** ******* ***** **** ****** ******** ****** * *** *** ***** ******** ******** ***** ** ****** ** **** **** *** ******* **** ******* hahahaha** hahahaha **** hahahahahahahahahahahaha*****
    ****** *** hahahaha *** ********** *** ****
  • G ganjasevdalısı:
    **** * ** ******* *** hahahaha** **** ** *
    G ganjasevdalısı: **** * ** ******* *** hahahaha** **** ** *