Dikkat Edelim

Avare

Doktor
Kankalar bir süredir normalde pek takılmasam da sürekli olarak gözüme gözüme girdiği için artık rahatsızlık duyduğum bir konuya dikkatinizi çekmek istiyorum.

28 -) Türkçe ' mizi katleden üyeler ceza alacaklardır.

Forum kuralları numara 28 şu sıralar aşırı suistimal edilmektedir.

Kankalar, dostlar, canlar dil toplumu bir arada tutan en ana etmenlerden biridir.
Ayrıca birey dilini ne kadar iyi kullanırsa karşısındaki kişiler tarafından anlaşılması daha iyi, derdini anlatma konusunda daha başarılı olmaktadır.
"İnsanlar konuşa konuşa..." olması için önce konuşmasına dikkat etmelidir.
Dilimizi koruyalım, katledenleri uyaralım.

Artık bu konuya dikkat etmeyen üyelerin uyarılması,gerekirse raporlanması,
hiç yoksa bile konularına yahut yazdığı cevapları konu ile ilgili baltalayacağım.

Sözlerime Rahmetli Ferhan Şensoy'a ait bir alıntı ile son vermek istiyorum.

"Dikkat ederseniz lütfen demedim. Çünkü lütfen diyince üzerinize alınmıyorsunuz"

muadip

Müptezel
Ben kurabiyeyi yiyorum yazdiklarima bakiyorum aboww harfler birbirine girmiş diyorum bu nasil bir yazim sekli :D

Avare

Doktor
Burda herkezin kafasi güzel kanka :D
Kanka ben haala ayılabilmiş değilim ama canımı sıkmaya başladı bu durum. Konu de da ayrı yazılacaktan çok daha vahim
Geçen bir konu gördüm Allah sizi inandırsın adam sanki özellikle TDK ya itlik yaparcasına yazmış:D şimdi benim de kafam güzel oluyor okuyorum okurken karşımda tıpkı yazdığı gibi vıcık bir şekilde konuşuyor hissine kapılıyorum:D

Brother

Doktor
Çokta takılmamak lazım burda ayık yok, olan da bayık olmaya çalışıyor :)

Son düzenleme:

Emmy

Müptezel
Gecen bi konu açacaktım yemin ediyorum tam 20 dakika üzerinde çalıştım kafam o kadar iyiki hafif toparladım konuya bi baktım konu tohumsuz forumu tohumsuz tarikatı yapma çalışması kanka ama saka degil harbi tarikat sonra sildim dedim iyiki paylaşmamışım insan kafasi iyiyken neler düşünüyor ya :D

istr

Ordinaryüs
Kankalar bir süredir normalde pek takılmasam da sürekli olarak gözüme gözüme girdiği için artık rahatsızlık duyduğum bir konuya dikkatinizi çekmek istiyorum.

28 -) Türkçe ' mizi katleden üyeler ceza alacaklardır.

Forum kuralları numara 28 şu sıralar aşırı suistimal edilmektedir.

Kankalar, dostlar, canlar dil toplumu bir arada tutan en ana etmenlerden biridir.
Ayrıca birey dilini ne kadar iyi kullanırsa karşısındaki kişiler tarafından anlaşılması daha iyi, derdini anlatma konusunda daha başarılı olmaktadır.
"İnsanlar konuşa konuşa..." olması için önce konuşmasına dikkat etmelidir.
Dilimizi koruyalım, katledenleri uyaralım.

Artık bu konuya dikkat etmeyen üyelerin uyarılması,gerekirse raporlanması,
hiç yoksa bile konularına yahut yazdığı cevapları konu ile ilgili baltalayacağım.

Sözlerime Rahmetli Ferhan Şensoy'a ait bir alıntı ile son vermek istiyorum.

"Dikkat ederseniz lütfen demedim. Çünkü lütfen diyince üzerinize alınmıyorsunuz"
Ben moderatörken elimden geldiği kadar konuları düzenliyip başlık altına uyarı atıyodum, technopat daki gibi otomatik türkçe düzeltme sistemi gelse çok iyi olur aslında, forum dediğinin olayı kolay anlaşılabilir olması sonuçta haklısın.

Kankalar çok seviyesiz insanlarla karşılaşmaya başladım örnek veriyorum burda chatte vs konularda birbirimize yardımcı olurken 10 defa teşekkür ederiz aynı şekilde bir çok kişiden aynı seviyede karşılık görüyoruz fakat bu aralar insanlar konuyu açarken daha başlıkta şart koşuyor sorunca seviyesizce insanlara yürüyenler var bu tarz can sıkıcı üyelere Bi yaptırım olmalı diye düşünüyorum.

Avare

Doktor
Çoğunuzun bildiği bir Cem Yılmaz şakası var.
Türk filmlerindedeki uyuşturucu kaçakçılarının konuşması ve sonrasında sokak ağzıyla konuşup aslında böyle konuşuyorlar demesi.

Oysa bakın adam ne kadar düzgün bir şekilde konuşuyor. Aradan geçen onca zaman sonu uğradığımız kültür erozyonu ne kadar elem verici...

Grow Muhabbetleri
Help Users
    Bandaleros Bandaleros: ****** ***** ****** *** *****