Dostlar 19 günlük eğitime başladım

Boykaa

Yeni üye
dostum erken başlamışsın şuanlık eğitimlik bir şey yok zaten ışığı yeterince alıyor bence strese sokma

• Like
Tepkiler: CDB
Sormak kolay araştırmak zor geliyor. Bu şekilde çok destek göremezsin. İlk iş neyi sorduğundan emin olmalısın
Sorduğum soruyu konu başlığı olarak arttırdım ve bulamadım. Bence sorulara ve konulara forum içi kural koysak bu tarz karmaşıklıklar olmaz. Açılan konu başlığı konu içeriğini yansıtmalı ki insanlar kolayca ana maddeleri bu iş ile alakalı bulabilsin. Herkez tek tek tavaf edemeyebilir. İlaveten araştırdım bulamadığımdan sordum. Ama hiç bakmadan soranlara rehper olsun dediklerin reisim.

Kardeşim soru sormak kolay araştırmak zor gibi temelsiz eleştirilere yada bilinç altı üstünlük göstergesi olan sorulara takılma. Erken de başlamamışsın gayette iyi gidiyor 30-40 günlük bitkilerin 15. Gün gibi gösteren insanların bulunduğu yerde sen bitkini dürüstçe sergiliyorsun tebrik ederim hasatın bol olsun
Sormak istediğim iki soru var müsaadenle.
Işığın gücü nedir ?
Ve tohumları sponsordan mı edindin ?
Genetik nedir ?
Teşekkür ederim şimdiden

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Sorduğum soruyu konu başlığı olarak arttırdım ve bulamadım. Bence sorulara ve konulara forum içi kural koysak bu tarz karmaşıklıklar olmaz. Açılan konu başlığı konu içeriğini yansıtmalı ki insanlar kolayca ana maddeleri bu iş ile alakalı bulabilsin. Herkez tek tek tavaf edemeyebilir. İlaveten araştırdım bulamadığımdan sordum. Ama hiç bakmadan soranlara rehper olsun dediklerin reisim.
Çok kolay aramaya low stress training yaz sabitlenmiş konu var

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Auto ışık periodundan bağımsız çiçeklenme ye girdiği için en iyi sonuçlar lst ile alınıyor genelde. Tek Kelle uçurma veya çoklu kelle uçurma fazla strese sebeb olduğu için bitkiyi çiçeklenme evresine erken girmesine sebeb olabiliyor. Auto larda sıcaklık ışık stresleride önemli kısacası her türlü strese istenmeyen tepkiler verebiliyor buna herma olmasında dahil kankacım.

• Like
Tepkiler: CDB

CDB

Yeni üye
Auto ışık periodundan bağımsız çiçeklenme ye girdiği için en iyi sonuçlar lst ile alınıyor genelde. Tek Kelle uçurma veya çoklu kelle uçurma fazla strese sebeb olduğu için bitkiyi çiçeklenme evresine erken girmesine sebeb olabiliyor. Auto larda sıcaklık ışık stresleride önemli kısacası her türlü strese istenmeyen tepkiler verebiliyor buna herma olmasında dahil kankacım.
Evet kanka bende olabildiğince dikkat etmeye çalışıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** *** **** ******* * ** ********* ***** ** ******** *** ****** **
  • Ahh Mi Sahh Ko Ahh Mi Sahh Ko:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** *** ***** ******* *** hahahaha* hahahaha*** ***** ******* *** **** ****** hahahaha* ******** ***** * **** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • I ichbinkrytpon:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ** ***** hahahaha* ********** ******** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** hahahaha******* ** hahahahahahahaha *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ** ****** * ***** ****** hahahaha ** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ** ******** hahahaha*** ** **** hahahaha ******** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • I ichbinkrytpon:
    *** * ** **** ****** ******** ****** ***** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    +1
    **** ** ******** hahahaha* **** ******** ** ********
    hahahaha** ****** ***** ******** ** ******* *********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** *** hahahaha ****** ***** ******** **** hahahaha** ******** *** ** **** ******** *******
    ********** ***** ***** ********* ****** hahahaha** *
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    Bandaleros Bandaleros: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*********...