Ds memurunun yanına uğramazsam tebligatla sürpriz gelir mi

ModuChanyu

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar ben 15.09.2023 de 1 yıl süre ile denetim aldım. Yakalandığım ilde 3 oturum memlekette 3 oturum sambaya katıldım. Dosyayı yakalandığım ilden memlekete taşıyınca dosya sorumluk direk sürpriz e gönderdi temiz verdim. Şimdi normalde oturumlar 15 günde bir oluyor ve her gittiğimde dosya sorumlum yanıma gel diyor. Yalandan TC mı yazıp tamam birşey yok vs diyip gönderiyor birşey yaptığı yok yani sürprize gönderecekse onu görmemi istiyor. Velhasıl kelam benim 27 Mart ile 24 Nisan arasında programım yok 14 gün olan ara bu sefer 28 gün ve ben içmeyi kafaya koydum 27 sinin akşamı içeceğim. Tek sıkıntım 17 sinde kafa yapmayacak sadece hafif rahatlatacak düzeyde esrarla karışık 3-4 uç sentetik ( a.m k2 bonzai artık ne derseniz) içmiş olmam. Şimdi benim 1 uyarı hakkım kaldı. Sizce içmek için nasıl bir yol izlemeliyim ? Ben şöyle düşündüm. 27 Mart günü dosya sorumlumun yanına girmeden ds den ayrılacağım ve içeceğim. Muhtemelen arayacak veya ama gönderecek. Onlara bakmayınca peşime tebligat yoluyla sürprize gönderecek. Evdekilere de söyleyip tebligatı almayacağım. Olur da bir şekilde gönderirse gitmeyip son uyarıyı yakacağım. Gönderemezse de 24 Nisana da rapor alıp sambaya gitmeyeceğim ve diğer samba günü kesin temizlenmiş olacağım. Siz ne önerirsiniz ? Sizce ne yapayım ? Rapor alıp gitmezsem bu uyarı sayılır mı ?

Edit: bu arada özel laboratuvarlarda idrar testi 3000 lira bu kadar para vermek istemiyorum ama verip temiz görürsem ve dosya sorumlum sürprize göndermezse beni daha iyi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    *** * ******* hahahaha* ******* ** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
    *** *** ******** ******* ******** hahahaha** ***** *** ******* **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ***** ***** ****** ****** ****** hahahaha* ******** ** hahahaha ********** *** ***** *********
  • D despotdes:
    ***** **** **** **** ****** ********** *** ***** **** ********** * ** **** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    * *** **** hahahaha *** ** **** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ***
  • D despotdes:
    ***** ***** ******* *** ***** ***** ********* **** ***** **** hahahaha *** hahahaha*
  • Bandaleros Bandaleros:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** **** *** ******* ******* ******** ****** ***** ***** ** ******** hahahaha ****** *******
  • D despotdes:
    ***** ***** hahahaha* *** **
  • D despotdes:
    ********** hahahaha*
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • NewGardener NewGardener:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • NewGardener NewGardener:
  • D despotdes: