Durum Kontrolu ve Nemsizlik

SIRV

Yeni üye
Merhabalar, şuan 3 köküm var 2 tanesi büyük saksıda yaklaşık 25lt diğeri 1 tanesi de şişede duruyor onu deneysel bir şeyler yapacağım için öyle ayırdım. Isı 28-31 arası geziyor nem sabit 25. Nem cihazım daha hala gelmedi fakat yakında o sorunu çözücem. Ayrıca suyu da musluk suyundan kullanıyorum dinlendiriyorum biogrow gübrelerini kullanıyorum. Son durum kontrolu yapabilir misiniz ustalar neyi eksik ne gedik fotodan bakınca belli olan bir şeyler var mı ? Tavsiyeniz nedir bekliyorum. Teşekürler.

Nem cihazı gelene kadar bence bi havlu ıslatıp ortama koy, destek olur az çok. Isı çok yüksek havalandırma desteği mümkün değilse bi CO2 karışım yap mayalı, ortamda küçük gibi bence işe yarar. Eline sağlık.

Merhabalar, şuan 3 köküm var 2 tanesi büyük saksıda yaklaşık 25lt diğeri 1 tanesi de şişede duruyor onu deneysel bir şeyler yapacağım için öyle ayırdım. Isı 28-31 arası geziyor nem sabit 25. Nem cihazım daha hala gelmedi fakat yakında o sorunu çözücem. Ayrıca suyu da musluk suyundan kullanıyorum dinlendiriyorum biogrow gübrelerini kullanıyorum. Son durum kontrolu yapabilir misiniz ustalar neyi eksik ne gedik fotodan bakınca belli olan bir şeyler var mı ? Tavsiyeniz nedir bekliyorum. Teşekürler.

Ben 60 in altına düşünce tribe giriyorum kaç günlük bro bitkilerin fena durmuyorlar

SIRV

Yeni üye
Nem cihazı gelene kadar bence bi havlu ıslatıp ortama koy, destek olur az çok. Isı çok yüksek havalandırma desteği mümkün değilse bi CO2 karışım yap mayalı, ortamda küçük gibi bence işe yarar. Eline sağlık.
Havalandırma desteğim var ama co2 denemek istiyorum yine

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1