Dış mekan tohum seçimi

Lekesizzzlerr

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba daha önce çok indoor yaptım güzel hasatlar aldım şimdi outdoor düşünüyorum içeride patlatıp dışarıya Atıcam Ege bölgesi yüksek kesim nem oranı yüksek bi yerde güneşin göreceği bi yerde atmak istiyorum düşüncelerim
Süper Lemon Haze photoperiod
Blue Dream photoperiod
Grand dady purple photoperiod hangi genetiği ekmeliyim sizce fazla göze de çarpmaktasın lazım

OttoMan347

√SEFİR√
Aralarında göze carpmak konusunda değişen bişey olmaz sen önceliğini kafadan yana seç. Ha bana sorarsan outdoorda börtü böcek vs sorunları oluyor en dayanıklı blue dream olur onu tavsiye ederim

Lekesizzzlerr

Yeni üye
Bende öyle düşündüm hocam çünkü indoordada bi ara sıcaklık stresi oldu lemon haze 3 tanesi bi tane blue dream kasar vermedi yazın yapmıştım growu

Lekesizzzlerr

Yeni üye
Direk toprağa ekim yapıcam damlama sistemi gübre olarak AN marka sensi bloom sensi grow b52 call mag carboload overdirve falan alcam fakat az miktarda çünkü güvercin yarasa solucan ve muz gübresi de kullanmayı düşünüyorum

Cashh

Doktor
Direk toprağa ekim yapıcam damlama sistemi gübre olarak AN marka sensi bloom sensi grow b52 call mag carboload overdirve falan alcam fakat az miktarda çünkü güvercin yarasa solucan ve muz gübresi de kullanmayı düşünüyorum
Saksı mı direk toprak mı direk toprak sa gübre ne vericen ayarını nasıl tutturucan benim içimde muamma bu durum

Cashh

Doktor
Direk topraga ekicem AN serisi full yaraşa gübresi mykos kök güçlendirici tabi toprağı kazıp perlit yerleştircem mykos serpicem öyle bi sistem düşünüyorum
Peki vericeğin gübre saksı miktarında olacağını varsaysak bile su toprağa vereceğin miktarı saksı kadar olamaz onu nasıl ayarlıycan

Lekesizzzlerr

Yeni üye
Peki vericeğin gübre saksı miktarında olacağını varsaysak bile su toprağa vereceğin miktarı saksı kadar olamaz onu nasıl ayarlıycan
Hocam bütçemin yettiği kadar gübre oranını az koycam ihtiyacı olduğunda kendini belli ediyor zaten yetmediği kadarını ver döneminde kuş gübresi indorrda çok başarılı sonuçlar aldım çıldırıyolar adeta bloom döneminde ise yaraşa muz kabuğu falan öyle ilerlicem

Legend86

Müptezel
Birde bir metre kazıp delikli naylon koymsyı düşünüyorum bi tanesine iyi sonuç alırsam seneye hepsine yaparım
Bunu geçen sene ben de denemeyi düşündüm, fakat rakım yüksek olduğu için, nem de çiçek zamanında yükseleceğinden toprak altında poşet suladığın suyu, ısı yaparak buharlaşmaya sebep olacağını düşünüyorum, sonra poşet içinde su damlacıkları oluşacak aşırı ıslak toprağa dönüşecek kökler çürüyecek diyerekten düşününce vazgeçtim

Cashh

Doktor
Bunu geçen sene ben de denemeyi düşündüm, fakat rakım yüksek olduğu için, nem de çiçek zamanında yükseleceğinden toprak altında poşet suladığın suyu, ısı yaparak buharlaşmaya sebep olacağını düşünüyorum, sonra poşet içinde su damlacıkları oluşacak aşırı ıslak toprağa dönüşecek kökler çürüyecek diyerekten düşününce vazgeçtim
Bak bu açıdan bakmış olman çok iyi oldu :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ********* ******** ******** **** ********** hahahaha**** ********** *** ***** ****** ***** **********
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******* ***** *** *** **** ***** *** ******* *** ********* **** ******** **** hahahaha* ***** ********** ********* **** hahahaha*** * **** *** **** ******* ** *** ******* ****** *********
  • N nobetcikeyifci:
    ** ***** *** *** * **** ******** ***** * ***** ********* *** ******** ***** ***** **
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahaha ****** ***** ****** ** ***** ** ***** ***** ***** ***** *** **** ***** ******** **** **** ***** **** ****** ***
  • SariTursu SariTursu:
  • K Ksksjssjjsj:
    **** **** hahahaha ****** * ******** hahahaha*** *********
  • N nobetcikeyifci:
    +1
  • K Ksksjssjjsj:
  • K Ksksjssjjsj:
    hahahahahahahaha
  • K Ksksjssjjsj:
  • SariTursu SariTursu:
    hahahahahahahaha
  • K Ksksjssjjsj: