El yapımı kabin ve canna projektör

CemalDayar

Yeni üye
Beyler elimden geldiğince kendimce bir sistem kurmaya çalıştım kızım büyüdükçe 2 tane daha kırmızı eklemeyi düşünüyorum hazır da full specturm 150 led lambam var zaten ama buhar makinesinden dolayı fanları bozuldu pazartesi gönderip yapacaklar şirket.kabinin ön tarafını kapatıp ısı ve nem derecelerini sizle paylaşacağım
@Canna
Okadar yaklastirmissin ki bitkin gotten baxakli olmus reis. Biraz uzaklastirmalisin ışığı. Ve nedense ben bakinca hic cekici göremedim bu emeklere ramen. 150w cob u kullqnsan daha jyi bu duruma bakinca. Bitkjnle aynı yaşta başka bitki gördün mü hiç? Hayatta olması demek dogru yolda oldugunu gostermez. Cok emem var bu gidişat değmez gibi duruyor. Biseyler in ters gittigi bariz

CemalDayar

Yeni üye
Beyler elimden geldiğince kendimce bir sistem kurmaya çalıştım kızım büyüdükçe 2 tane daha kırmızı eklemeyi düşünüyorum hazır da full specturm 150 led lambam var zaten ama buhar makinesinden dolayı fanları bozuldu pazartesi gönderip yapacaklar şirket.kabinin ön tarafını kapatıp ısı ve nem derecelerini sizle paylaşacağım
@Canna
Ben bu konuyu takip ederim açıkçası. Böylelikle bu ledlerin kullanımını da değerlendirmiş etmiş oluruz. Yalnız ben iyi göremedim. https://ibb.co/ZT2NYYn tam 10 günlükler. Senin bitkinin ilk bogumu ile topram arasında 1 2 cm bile yok gibi görünüyor. Ne sulanır bu çiçek ne boya gider. Gubreli su degdigi gibi yakar atar

Valla knka 4,5 günde senin attığın kökleri haliyle geçti bitkim ışık stresi yaşadı sürekli nem makinesi yoktu sadece ışık ile anca oldu..Yakın mesafeden tutuyorum ama orası 30 cm ve filiz için şuanlık gayet uygun
İlk başta sıcaklık 10 derece ye kadardı gelişim olmadı sonradan ısıtıcı ekleyip 25,28 derece arası %60 nem ile devam ediyorum.Teşekkür ederim yine de değerli yorumun için,önünü klim halı ile kapattım içerisine USB vantilatör de koyucam.Yarın fotoğraf bırakırım kızımın iyi geceler

Mertali54

Doktor
@Canna
https://ibb.co/yfjq8RV

bende sıstemı boyle kurmustum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********