Elektrik faturası??

Morded

Kıdemli Üye
Çok manyak yansır kardeşim hps 1000 çeker 700 600 sunar Led kullan 500 çeker 700 800 sunar

Dolar$

Kıdemli Üye
kanka günde 18/6 periyotta ilerlesen 1000w= 1kw şu anda düşük kademe elektrik fiyati 1.75 yüksek kademe elektrik fiyatı 2.6tl

18x1kw=18kw günde harcadığın para 18kw*30=540kw sadece ışığın yakacağı elektrik 540*2.6=1404tl yapıyor

Jesus78

Üye
kanka günde 18/6 periyotta ilerlesen 1000w= 1kw şu anda düşük kademe elektrik fiyati 1.75 yüksek kademe elektrik fiyatı 2.6tl

18x1kw=18kw günde harcadığın para 18kw*30=540kw sadece ışığın yakacağı elektrik 540*2.6=1404tl yapıyor
Aylik 1400₺ mi birde ışık 24 saat açık olacak autoflower bitki

Ü

Üye silindi 899

Guest
Aylik 1400₺ mi birde ışık 24 saat açık olacak autoflower bitki

Dostum o ışık 1kw yakıyor saatte, diğer ekipmanlar vs 1.1kw saatlik tüketimin olur. Günlük 26,4kw tüketim yapar. Aylık 792 yuvarlarsak 800kw civarı elektrik tüketimin olur. Bunun da karşılığı yanlış hatırlamıyorsam 3 lira civarı 1kw elektrik, 2400 2500 civarı aylık elektrik tüketimin olur..

Jesus78

Üye
Dostum o ışık 1kw yakıyor saatte, diğer ekipmanlar vs 1.1kw saatlik tüketimin olur. Günlük 26,4kw tüketim yapar. Aylık 792 yuvarlarsak 800kw civarı elektrik tüketimin olur. Bunun da karşılığı yanlış hatırlamıyorsam 3 lira civarı 1kw elektrik, 2400 2500 civarı aylık elektrik tüketimin olur..
Peki 600w 0.6kw mi yakıyor saatte hocam

Mistır1974

Yeni üye
Arkadaslar slm ben grand dady purple auoto yapiyorum 8. Hafta son gubresini verdim daha yeni morarmaya basliyor simdi su verip sonrami flaslim yoksa direk flaslayip sonrami son suyunu verim bilemedim birde 720 wat led kullaniyorum photoperiyot yapmayi dusunuyorum bakimi hakkinda gelisimi kisa bir bilgi alabilirmiyiim birde photolar kac ayda oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ******** *** ******* **
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
    ****** ****** ****** *** ******** **** *** ***** *** *** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    * ** *** ***** ******** ********* **
    ********* hahahaha* ******** ** **** *** ****** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******* ******** **** ***** *** *** ** ***** ******* hahahaha****
    ******* ********* **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******* ******* ********* ****** ***** ****** ******* ***** ******* *****
    *** ***** ********* ******** ** hahahaha ******** ***** ******* ** **** **********
  • Emmy Emmy:
    *** ** ****** ********* hahahaha* *** ******* *******
    **** ***** *** ** ******* ********* hahahaha
  • Emmy Emmy:
    *** hahahaha** ***** ***** ***** ***** **
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ******* ***** ***** ****** ********* ******** ***** ******** ********
    Emmy Emmy: ***** *** ******* ***** ***** ****** ********* ******** ***** ******** ********