Elektronik sigara

kellesh1

Yeni üye
Arkadaşlar herkese selam konu dışında birsey sormak istiyorum Elektronik sigara almak istiyorum ama güvenilir sitelerden pek bilgim yok ve istediğim ürünü bulamıyorum iligli bilgisi olan arkadaşlar varsa "vaporesso swag" marka cihazı almak istiyorum ama hiç bir sitede bulamadım

#Cigâ

Doktor
Yani elektronik sigara da istediğim likidi kullanamıyormuyum
kullanabiliyorsun ama 2 farklı türde likit var Biri Nbase diğeri Salt Base salt olan nikotin tuzu bazlıdır podmod cihazlarda kullanılabilir daha doyurucudur sigara isteğini keser daha kalitelidir ama daha pahalıdır sigarayı bırakıcam dersen podmod türünde cihaz alıp salt kullanırsın zevkine istiyorum büyük cihaz alıcam dersen swag gibi standart likit Nbase kullanırsın (yüksek watt'lı cihazlarda Salt kullanılmaz cok zararlı)

kellesh1

Yeni üye
Ben sigarayı bırakmak için kullanmak istiyorum yeri gelince de keyifli aromalı likit kullanmak istiyorum hocam

kellesh1

Yeni üye
kullanabiliyorsun ama 2 farklı türde likit var Biri Nbase diğeri Salt Base salt olan nikotin tuzu bazlıdır podmod cihazlarda kullanılabilir daha doyurucudur sigara isteğini keser daha kalitelidir ama daha pahalıdır sigarayı bırakıcam dersen podmod türünde cihaz alıp salt kullanırsın zevkine istiyorum büyük cihaz alıcam dersen swag gibi standart likit Nbase kullanırsın (yüksek watt'lı cihazlarda Salt kullanılmaz cok zararlı)
Sigarayı bırakmak için istiyorum yeri gelince de aromali likitler kullanmak istiyorum

#Cigâ

Doktor
Sigarayı bırakmak için istiyorum yeri gelince de aromali likitler kullanmak istiyorum
O zaman Podmod uygundur dediğim gibi likit olarakta salt likitler seçersin aromları vs yazıyor zaten nikotin oranı ise 35-36 nikotin olarak başlamanı tavsiye ederim orta sınıf kabul ediliyor

kellesh1

Yeni üye
Anladığım kadarıyla podmod iki amaçla da kullanılabilir bir cihaz sitelere bakıyorum da net bir cihaza karar veremedim link bırakma şansın varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
    hahahahahahahaha
  • M Mamba70:
  • Emmy Emmy:
  • M Mamba70:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
    ******* ******** ****** *** ****** hahahaha* ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **
    +1
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
    muadip muadip: hahahahahahahaha