Elimdeki lsd orjinal mi

greenn97

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba bi arkadaş aracılığıyla lsd aldım elime yeni ulaştı acaba orijinal mi değilmi birde kağıtlar kuru böyle olması normal mi yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

• 1706864119197642246620087980034.jpg
    1706864119197642246620087980034.jpg
    968.9 KB · Görüntüleme: 90

greenn97

Yeni üye
Hemen koydum yerine zaten bir şey olmaz dimi bide iki üç gün sonra kullancam bir kutuya sakladım etkisini korur mu

elonmusk

Üye
onu kesin anlaman icin ilaclar var kullanabilcegin ama temin etmesi biraz zaman alabilir. Ufak bi parcasına damlatıyorsun ve verdigi renge göre lsd mi yoksa baska bi maddemi oldugunu anlıyabiliyorsun lsd test kit diye aratabilrsin google da
agzına aldıgınca hiç tat vermemesi lazım. Eger acı bir tad alıyorsan tüketmeni tavsiye etmem. Resim baskılı kagıtlarda biraz tat olabilir ama dikkat etmen gereken kısım acı tad veren kagıtlardan uzak dur

Kanka

Administrator
Yönetici
@elonmusk kanka bıkere ap acı bı kagıt denk geldı cok umrumda olmadı emcukledım :D gayet ıyı kafa yaşattı bıdaha da karsılaşmadım oyle bı tatla banada enteresan geldı sırrı nedır moruk

Trefalgar

Kıdemli Üye
Orj seuss iki tane yapıştır halıya bakar gülersin. Hava ışık almicak yere koy oynana fazla .

Avare

Doktor
Kanka ilk kez alıyorsan tek dene iki tane cozutturabilir. Kağıtların orjian bu arada umarım güçlerinden bir şey kaybetmemişlerdir.

greenn97

Yeni üye
İlk kez alcam az bisey sigarada var bir buçukta karar kıldım, şu an dolapta on dakika felan dışarıda durdu sonra zaten dolaba attım inşallah bisey olmaz o süre zarfında

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka kafa hep böyleyken birşeyler yaşanıyor zaten bızde arkadaşla arkadaşın evını taşıyorduk tam tasınırken dolaptan lsd cıktı yermısın yerız hesabı neyse yerleşcegımız eve gıttık sırtımda koli 5 kat cıkarken bırden kafası geldi , o gün buna bı kural koydum ev taşırken yenmemeli diye :D

greenn97

Yeni üye
Olm o değil tam pikteyken su bastı annemi ariyom paranoya bi yandan diyo vanayi kapat diyom vana nerde iki saat vanayi bulamadım ya hayatımda ilk defa asitlendim ilkdefa su borusu patladı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********