Esrar içmekten korkanlar buyrun :)

esp-hunch

Yeni üye
Selamlar hepinize başlığı okuduğunuzda "Öyle şey mi olur la" diyenleriniz olacak fakat biliyorum aramızda var korkanlar :) küçük düşürmek gibi bir niyetim yok yanlış anlamayın böyle birşeyden dolayı kimse kimseyle alay edemez neyse.Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki içeceğin şey esrar yani doğal,mutlulukk,yeşillikk bir bitkii gidip meth çekmiyorsun ki Allah yapımı  diyim siz anlayın.
Psikoloji
 Evet psikoloji çok önemlidir yani -chill the f out- sakin olun ve keyfinize bakın korkmanızı gerektiren bir durum yok fakat ülkemizde esrar diyince diğer uyuşturuculara geçiş kapısı olarak insanların aklına geliyor pislik olarak insanların aklına geliyor ama onlar esrar la diğer uyuşturucular arasındaki farkı bilmiyorlar hatta bi aralar googlea esrar yazıp görsellere girdiğimde ex gibi diyer uyuşturucuların resimlerini falan görüyordum bu yüzden aklınıza kötü kazınmış olabilir.Müzik psikolojiyi etkiler bunu müzik dinleyen herkes bilir psikoloji önemli olduğu için sizler için bi playlist hazırladım Spotify dan şarkı türü reggae dir.
Reggae playlist
Spotify sevmiyorsan youtubedan açmak istiyorum diyorsan isimleri şöyle yazayım:
Smoke Marijuana - Sizzla
Bam Bam - Chaka Demus & Pliers
Bam Bam - Sister Nancy
Kingston Town - Busy Signal
Revolution - Dennis Brown
Herbalist - Cali P
Ganja Smuggling - Eek-A-Mouse  (Tribe girip ağladığım oldu dedim manyakmsn olm kendine gelll xd)
Boom Draw - Julian Marley
Herbalist - Alborosie
Who Knows - Protoje,Chronixx
Bun' Di Ganja - Chezidek ( ÇOK ÇOK ÖNERİM ÇOK ÇOK )
Jah Jah forum kurallarını oku - Capleton
No Cigarette Smoking (in my room) - Stephen Marley
Because I Got High - Afroman
War Ina Babylon - Max Romeo
Lots Of Herbs - Junior Kelly
Collie Herb MAn - Katchafire ( ÇOK ÇOK ÖNERİM ÇOK ÇOK )
Seba Allah Y'e - Alpha Blondy
Sweat (A La La La La Long) - Inner Circle
Bad Boys (Theme from COPS) - Inner Circle
Rasta - Jah Cure
The International Herb - Culture
Pass The Dutchie - Musical Youth
Legalize It - Peter Tosh
Chase The Devil - Max Romeo
Night Nurse - Greogry Isaacs (Ağırdır haberiniz olsun)
Why am i a rastaman? - Culture
Easy Skanking - Bob Marley
Police In Helicopter - John Holt
Here I Come - Barrington Levy
Welcome to jamrock - Damian Marley
Johnny B Goode - Peter Tosh
Cool Down The Pace - Greogry Isaacs

Sen reggae dinliyorsun diye biz de hippi mi olacaz diyorsanız şunu söylemek istiyorum psikolojinizi kötü etkileyecek şarkılar dinlemeyin.Sister Nancy - Bam Bam aç yak bakiym nasıl oluyor :)
Bu şarkı da reggae değil ama iyidir ha Young,Wild and Free - TIKLA (Bu alttaki yazıyı okurken 0:48 den şarkıyı açın alttaki yazdıklarımı şarkı eşliğinde okuyun)

Yani en fazla ne olabilir ki ? Korkun neden hiç düşündün mü ? Yoksa şimdi ben bunu burada yaksam burda bayılıp kalsam ailem beni görse ben ne derim diye mi düşündün ? Bayılacaksın zaten hem bayılacaksın hem de bayılacaksın ama asla ve asla ölmeyeceksin. :) yukarıda da dediğim gibi herşeyden önce Allah yapımı ya.Bak Tohumsuz abimize adam saniye başı yakıyor dimi yani adamın altyapısı var sen veya ben gibi kolay kolay bayılmayacak.Sihirli mantar videosunda adam hayatında aldığı en yüksek dozdaki mantarı aldı korkuyordu ama etrafında ona zarar verecek şeyleri kaldırdı silah vb ve çok iyi hatırlıyorum bir yerde demek istemişti ki istediğin yükseklikte al ancak kafayı yiyip kendini öldürürsen ölürsün seni mantar öldürmüş olmaz söylendiği gibi -kendini öldürürsen- diğer kimyasal maddeler gibi onu kullandığın için ölmezsin.Ama senin kullanacağın şey burada esrar mantar da bile o kadar korkmaman gerekirken esrarda hiç korkmaman lazım.Yaşlı mı hissediyorsun kendini ? Act and you will become law of attraction yani hisset düşün ve o düşündüğün şeye dönüşeceksin kendini genç hisset aklında olan o ben yaşlıyım düşünceleri yüzünden sen yaşlısın :)

Daha 15 yaşında küçücük çocuksun bu forumda ne işin var,git sütünü iç bunlar senin neyine,15 yaşında bir çocuğun tavsiyesine kalmadım gibi şeyler söylemeden önce dediklerimi deneyin.15 yaşında olmam bilgimin ve deneyimlerimin olmadığı anlamına gelmez birşey biliyorum ki size bunları yazıyorum foruma birşeyler katmak istiyorum.

Don't Worry , Be happy :)
[attachment=70]

Ekli dosyalar

• fj59um57.bmp
    161.3 KB · Görüntüleme: 135

Medfenix

Yeni üye
Kardeşim thc nin vücutta oluşturduğu bazı durumlar var bu kimine rahatlama enerjiklik vb gibi olurken bazılarında paranoya ile sonuçlanır bunun piskolojiyle bağlantısı var elbet ama paranoyaya yatkın kişiler bahsettiğin gibi  rahatlıyorum diyip rahatlayamaz birde piskyatrik ilaç kullananlar var ki onlarda çok büyük sorunlara tedavinin gerilemesine hatta kalıcı travmalara neden olabilir demem o ki sevmeyen içmesin sevene bol dumanlar ?

(Bu arada listen iyimiş sağol paylaştığın için )

samkush420

Yeni üye
Bende başlarda çok kötü oluyodum kankalar istanbul koftecılerı sayesınde sonra ıngıltereye yerlestım bı baktım cigaradan moruk.Istedıgın kadar ıc gunde 5-6 gram ıctıgımızı bılırım hemde her gun ama yınede bad trip yaşatmazdı.Ve THC mınısının mımı gibiydi üstünde, yani diyeceğim o ki yeterki güzel mal için gerisi önemli degil birazda psikolojiniz düzgün için marijuana nın kafasını yakalayınca zaten geriye donup bı bakıp guluyosunuz ben ne triplere girmisim diye :)

esp-hunch

Yeni üye
Cvp: Esrar içmekten korkanlar buyrun :)

samkush420' Alıntı:
Bende başlarda çok kötü oluyodum kankalar istanbul koftecılerı sayesınde sonra ıngıltereye yerlestım bı baktım cigaradan moruk.Istedıgın kadar ıc gunde 5-6 gram ıctıgımızı bılırım hemde her gun ama yınede bad trip yaşatmazdı.Ve THC mınısının mımı gibiydi üstünde, yani diyeceğim o ki yeterki güzel mal için gerisi önemli degil birazda psikolojiniz düzgün için marijuana nın kafasını yakalayınca zaten geriye donup bı bakıp guluyosunuz ben ne triplere girmisim diye :)

Aynı kafaya sahip 5-6 arkadaşı toplayacan bide ev kiralayacan ooüff

beynixd

Yeni üye
ben ilk gün çok heyecanlıydım.sonra içtim rahatladım fazla kafa yapmadı ilkte.ama ertesi gün tekrar cigaranın yarısından fazlasını dönmeden içtim.hala rahattım fakat 30 dakika sonra bad trip e soktu hayatımın en kötü saatleriydi ve artık kafamda tramva olarak kaldı daha da içmedim.bilmediğin birşeyi yaparken sakin ve bilinçli yapmak lazım

esp-hunch

Yeni üye

Wéedd' Alıntı:
beynixd' Alıntı:
ben ilk gün çok heyecanlıydım.sonra içtim rahatladım fazla kafa yapmadı ilkte.ama ertesi gün tekrar cigaranın yarısından fazlasını dönmeden içtim.hala rahattım fakat 30 dakika sonra bad trip e soktu hayatımın en kötü saatleriydi ve artık kafamda tramva olarak kaldı daha da içmedim.bilmediğin birşeyi yaparken sakin ve bilinçli yapmak lazım

Gecmis olsun kanka bir dahakine burunla cek travma falan kalmaz. Jamaikali bilim adamlari soyluyor bende onlarin yalancisiyim.
"Jamaikalı" bilim adamları yani XD onlarında kafa güzeldir bunu söylerken merak ettim şimdi araştırmak lazım ama gerçek olduğunu sanmıyorum ;D

r3b3l

Yeni üye
yetiştirmeye tohum bulsam bitkisi ile içerim, otun değil sınırını bilmeyen adamların şuçudur sapıtmak.

korry5

Yeni üye
Abi ottan korkanin bu forumda ne işi var ot la bu ot ot bonzai değil met değil eroin değil bişey değil :D he bazı durumlarda panik atak olan kisilere falan yaramiyor onlarda icmeyiversinler :D

ogoremz

Yeni üye

bende panik atagı tetiklediği için dikkatli içiyorum bu yüzden aldıgınız mala önce bir bakın sonra bad trip yaşamayın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • nicozaniolo nicozaniolo:
    *** hahahaha* ******* ** ***** ***** **** ** hahahaha*
    ********* ********* ***** *** hahahaha** **********
    ***** * ***** ******* hahahaha* ***** ***** *** **********
    hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha********* ***** *** ******* *******
    **** ***** ***** ****** ***** ** ******** ******* ***** hahahaha* **** ********** ****** ***** **** hahahaha hahahaha****
    *** ******** hahahaha ** hahahaha* ********* *** hahahaha* ****** ********** *** ******* hahahaha
    * ***** ********** hahahaha**** *** *** **** hahahaha** **
    **** hahahaha *** **** *****
  • M Marryhuana:
    ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    ***** ******* hahahaha*
  • Q Qirve:
    ******** ******* ***** ****** **** ***** ******** ***** ***** ***** ****** ****** hahahaha*****
    ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    ***** ** ***** hahahaha** **** hahahaha ****** ****** ******* ****** ******** ******** hahahaha* ****** **** *** ***** ** ******** ******* ******** ***** ******
    **** ****** hahahaha********
    **** ******** **** hahahaha*** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******** ****** ******* **** **
    +1
    ***** ***** ******* ********** hahahaha *** hahahaha***
    +1
    hahahaha** **** ***** *******
  • M Marryhuana:
    ******* *** ***** ********** *** *** ****** ******* ** *** *** ***** ** *** * ******** hahahaha** *** ** ***** hahahaha** ** *** * *** ****
  • P PsyWeed:
    hahahahahahahaha
  • P PsyWeed:
    P PsyWeed: ****** ********