Esrar Kokusu Niye Farkli

• Konbuyu başlatan Üye silindi 27172
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 27172

Guest
Arkadaşlar grow yapmadan önce hepimizin bildiği kokuyu biliyordum. Fakat şimdi kurutma aşamasına geçtim auto bluedream genetiği ve kokusu cam ağacına benzer fazla maruz kalınca rahatsız eden bir koku.
Açıkçası normal esrar kokusunu seviyorum ama bu kokuyu sevemedim.
Size sorum şu şimdi bu cam kokusu geçip bildiğimiz esrar kokusuna mi dönüşecek nasıl olacak yoksa bu cam kokusu devam mı edecek?

Ü

Üye silindi 27172

Guest
photo bluedream yetiştirdim bahsettiğin koku içerken gelmeyecek merak etme içimi çok güzel meyve aromasına dönüşecek
Dostum merhaba bitkiyi kuruttum kavanoza koydum hava alması için açtığımda o kendine has kokusu var hala rahatsız edecek şekilde. O bilgimiz kenevir kokusundan eser yok tamamen farklı bir koku. Valla içmeye hevesim kalmadı resmen ben kenevirin kendi kokusuna bayılırım ama bunun kokusu midemi bulandırıyor:)
Sende de aynı şey oldu mu kuruttuktan sonra kokusu geçti mi yoksa geçmedi de içerken mi o tat gelmiyor sadece

Rally

Yeni üye
Slm uüstadlarim size bişey danışmak isterim yardımcı olmanızı isterim yerli tohum büyüttüm polenleri güzel malzeme elime aldığımda yapışıyor lakin kafası yok sizce neden böyle oldu sadece kuş gubresi ve alovera verdim saksıda baktım başkada bişey vermedim sizce neden böyle oldu nerede yanlış yaptım saygılar.

Şakkir

Kıdemli Üye
Kanka bende de3-5 güne hasat edeceğim bd var. Kabin içinde nefes aldığımda benim de midemi bulandırıyor.
Dostum merhaba bitkiyi kuruttum kavanoza koydum hava alması için açtığımda o kendine has kokusu var hala rahatsız edecek şekilde. O bilgimiz kenevir kokusundan eser yok tamamen farklı bir koku. Valla içmeye hevesim kalmadı resmen ben kenevirin kendi kokusuna bayılırım ama bunun kokusu midemi bulandırıyor:)
Sende de aynı şey oldu mu kuruttuktan sonra kokusu geçti mi yoksa geçmedi de içerken mi o tat gelmiyor sadece
kavanozda hava almayınca o ince ve sert kokuolması normal. Her eline aldığını koklama kanka

doubleG

Üye
flush attın mı keçi boynuzuyla 15 litre keçi boynuzu karışımıyla flush atmıştım ben geçen grow 12 litrelik saksıya

Ü

Üye silindi 27172

Guest
Kanka bende de3-5 güne hasat edeceğim bd var. Kabin içinde nefes aldığımda benim de midemi bulandırıyor.

kavanozda hava almayınca o ince ve sert kokuolması normal. Her eline aldığını koklama kanka
Gerçekten mide bulandırıcı bir kökü bir daha da bluedream almam :)
Yok koklamıyorum artık ama insan o bilindik kenevirin kokusunu istiyor

Ü

Üye silindi 27172

Guest
Arkadaşlar dün deneme fırsatım oldu.
Kuruduktan 3 gün sonra denedim yani kürleme bitmeden.

Şunu söyleyeyim aromasi harika. Yukarıdaki arkadaşın dedidiginin hakkı varmış. Kokusu ne kadar mide bulandırıcıysa içimi o kadar güzel. Meyvemsi bir aroması var ve uzun süredir normal sigara bile icmememe rağmen boğazımı hic rahatsız etmedi.
Yani kokusu kötü diye canınızı sıkmayın içimindeki tadı çok rahat telafi ediyor bunu.

Arkadaşlar dün deneme fırsatım oldu.
Kuruduktan 3 gün sonra denedim yani kürleme bitmeden.

Şunu söyleyeyim aromasi harika. Yukarıdaki arkadaşın dedidiginin hakkı varmış. Kokusu ne kadar mide bulandırıcıysa içimi o kadar güzel. Meyvemsi bir aroması var ve uzun süredir normal sigara bile icmememe rağmen boğazımı hic rahatsız etmedi.
Yani kokusu kötü diye canınızı sıkmayın içimindeki tadı çok rahat telafi ediyor bunu.
Kanka automu yetiştirdin photomu, kafası nasıl birde tohumu nerden sipariş ettin şimdi bende alacağım tohumda merak ediyorum hangi genetik alsam. Og kush yapmıştım geçen sene ama arkadaşım vermişti tohumu şimdi kendim almam lazım merak ediyorum

Ü

Üye silindi 27172

Guest
Kanka automu yetiştirdin photomu, kafası nasıl birde tohumu nerden sipariş ettin şimdi bende alacağım tohumda merak ediyorum hangi genetik alsam. Og kush yapmıştım geçen sene ama arkadaşım vermişti tohumu şimdi kendim almam lazım merak ediyorum
Kanka kafası uzun sürüyor ve gerçekten etkili. Uyutmuyor tabi normalde uykun yoksa, film, müzik, sohbet için ideal. Biraz da düşündürüyor sanki.
Benimki auto bluedream. Daha önce başka bir genetik denemedim bu ilkiydi ve memnun kaldım. Aldigim siteyi unuttum 2 sene önce internette bakıp yabancı bir siteden kripto şeklinde ödeyerek alkistim. Sponsor değildi yani.

Kanka kafası uzun sürüyor ve gerçekten etkili. Uyutmuyor tabi normalde uykun yoksa, film, müzik, sohbet için ideal. Biraz da düşündürüyor sanki.
Benimki auto bluedream. Daha önce başka bir genetik denemedim bu ilkiydi ve memnun kaldım. Aldigim siteyi unuttum 2 sene önce internette bakıp yabancı bir siteden kripto şeklinde ödeyerek alkistim. Sponsor değildi yani.
Teşekkür ederim kanka cevapladığın için. Bluedream auto var kafamda senin yorumlarında etkiledi şu tohum nasıl alınır edilir onu bi öğreniyim hemen alacağım.

Ü

Üye silindi 27172

Guest
Her şeyi arastira arastira zamanla öğreniyorsun dostum. Ama dikkat et growkent vs. İsminle alışveriş yapma. Kendini güvene al kafan rahat olsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ******* hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    ***** ********* hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ******* hahahaha****** ****** ******* hahahaha
  • G Groww1010:
    * ***** ******* hahahaha**** ***** ******* ** *****
  • Night owl Night owl:
    **** ******** ******* **** ******* ******** ***** ********* hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******** ********* * ***** ******* hahahaha**** ***** ******* ** *****
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    hahahaha* ******* hahahaha ****** **********
  • Night owl Night owl:
    ******* **** ******* **** ********** ****** ****** *** ****** ********* ***** ****** ** ********* hahahaha** ****** hahahaha ****** *** ********* *** ********
  • Night owl Night owl:
    ** * ***** **** ***** hahahaha hahahaha* ******* hahahaha ****** **********
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    ***** ****** hahahaha*** ** ***** ****
  • G Groww1010:
    ***** hahahaha ** ** hahahaha****** ** ***** ***
  • G Groww1010:
    * **** hahahaha ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** hahahaha** ***** ******* *****
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha* ** *** **** ****** hahahaha******
  • G Groww1010:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** **** * ***** ***** ** ******* *** ***** ****** **** ***** ******* ****** ****** *****
  • G Groww1010:
    ***** ** hahahaha****** ***
  • G Groww1010:
    G Groww1010: ********** ******** *** *****