Evde gariban sistemi kurmak istiyorum

Dostlar daha 3 gün önce üzerimde sigarayla yakalandım. Şimdi bir süre ara vereceğim bu süre içinde yetiştirmeyi planlıyorum. Gariban sistemi kurmak istiyorum çok param yok öğrenciyiz ve sistem hakkında çok bilgim yok basitce anlatırsanız sevinirim kendimde araştırma yapıyorum. Sponsordan alıcağımız tohumu kullanıcaz ilk ne önerirsiniz.

kushspirit

Moderator
Dostlar daha 3 gün önce üzerimde sigarayla yakalandım. Şimdi bir süre ara vereceğim bu süre içinde yetiştirmeyi planlıyorum. Gariban sistemi kurmak istiyorum çok param yok öğrenciyiz ve sistem hakkında çok bilgim yok basitce anlatırsanız sevinirim kendimde araştırma yapıyorum. Sponsordan alıcağımız tohumu kullanıcaz ilk ne önerirsiniz.
profilime yaz eger gercekten istekliysen ve adim adim harekete gececeksen sana çok guzel bir kabin yapabiliriz ayni kendime yaptıgım sekilde gariban grow toplamda 2500 liraya çok guzel çiçekler yetiştirebilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    * * ***** ******** **** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
    ********* ********** hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ***** *
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y yılmaz34:
  • Y Chat bot:
  • K kamasunqa:
    hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
    +1
  • P puslu77:
    *** ***** ********* ******** ******* ***** ******* **** ***** ****** ****** * ****
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ***** ** ******** ****** ***** **** ****** hahahaha* ** ****
  • Night owl Night owl:
    * ***** ***** **** ***** ***** ** ******** hahahaha ******* ****** ****** ** * ***** ***** ********** ********** *** ** ********* ******** ****** ******* **** ** ****** ***** ****** **** ****** hahahaha* ****** hahahaha ***** ******* ******** *** ***** ***** ****** *** *****
  • R reviens:
    ******** ******* ******** ******** ******* ********* ****** ********* ***** ****** ****** ***** * ********* *** ******* ****** hahahaha ***** ******** hahahaha ********** ********** ******* ********* ***** hahahaha ******
  • D despacito:
    ********* ** ********* ****** ****** ******* ******** ***** ******* *** ******* **********
  • Twippe Twippe:
    hahahaha ******* ********* ******* *****
  • Twippe Twippe:
    ******** ***** ********** ******* ********** *** ****** ******** hahahaha
  • D despacito:
    hahahaha***** ******** ****** ******* *** ******** ***** ** ******** ********** ********** ** ******
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ******* hahahaha***** **** *** ******* **** ******* ***** ***** ******** ****** *******
  • D despacito:
    hahahaha**** *** ******* ***** ** *** ******** ******** ******** **** hahahaha****
  • D despacito:
    ** ***** hahahaha*** ********** ****** ***** ****** ***** ***** hahahaha*
    D despacito: ** ***** hahahaha*** ********** ****** ***** ****** ***** ***** hahahaha*