Eylülde ekim yapmak!!!!

Hafıss

Yeni üye
Hafıslar merhaba
Fotoperyodik ürünlerimi çaldıkları için tekrar ekme ihtiyacı duydum. Kısa dönem autoflower tohumlarımı saksılara ektiğim 1 hafta oldu daha yeni çimlemdi. Şimdi sizden yardım istediğim konu ağaçları indoor yapamıyorum mecbur Outdoor yapacağım. Araştırmalarıma göre mevsim soğumaya başladığından toprağa aldığımdan kırağıdan ve soğuktan korumayı nasıl sağlarım ve nasıl verim alabilirim önerileriniz için şimdiden teşekkürler...

Nerde yaşadığına bağlı akdeniz ege taraflarındaysan havalar henğz o kadar soğuk değil ama diğer bölgelerde şimdiden havalar soğudu. Bence gündüzler sorun olmaz ama 1 ay sonra akşamları soğuk olur. Ayrıca havalar kapalı olacak yeterli ışık almasınıda sağlaman lazım. Bunların Önlemini alabilirsen sorun yaşamazsın bence. Hasadın bol olsun

WDT

Üye
Hafıslar merhaba
Fotoperyodik ürünlerimi çaldıkları için tekrar ekme ihtiyacı duydum. Kısa dönem autoflower tohumlarımı saksılara ektiğim 1 hafta oldu daha yeni çimlemdi. Şimdi sizden yardım istediğim konu ağaçları indoor yapamıyorum mecbur Outdoor yapacağım. Araştırmalarıma göre mevsim soğumaya başladığından toprağa aldığımdan kırağıdan ve soğuktan korumayı nasıl sağlarım ve nasıl verim alabilirim önerileriniz için şimdiden teşekkürler...
Kanka autdoor için Mayıs 15 bekle. Ben Akdeniz deyim . Hava gündüz 35 derece. Ama bitkinin son dönemlerini kurtarmaz biliyorum. Bu yüzden sezonu kapattım.

#Cigâ

Doktor
Hafıslar merhaba
Fotoperyodik ürünlerimi çaldıkları için tekrar ekme ihtiyacı duydum. Kısa dönem autoflower tohumlarımı saksılara ektiğim 1 hafta oldu daha yeni çimlemdi. Şimdi sizden yardım istediğim konu ağaçları indoor yapamıyorum mecbur Outdoor yapacağım. Araştırmalarıma göre mevsim soğumaya başladığından toprağa aldığımdan kırağıdan ve soğuktan korumayı nasıl sağlarım ve nasıl verim alabilirim önerileriniz için şimdiden teşekkürler..
Forumdaki eski ismin Relaxed mi senin ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ******** ***** **** ***** **** ***** ***** * ****** **** ***** *** ** hahahaha****
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ***** ******* hahahaha**** **
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
    **** hahahaha ******
    ***** ******* hahahaha**** **
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ****** ****** ****** ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ***** ******* ***** ******** ********* hahahaha* *******
  • Narkotik Narkotik:
    *** hahahaha **** ****** ******** ********* ********
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    ***** ** *** * **** ***** hahahaha* *****
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    **** ***** ***** ***** ***** **** ********* hahahaha ****** *** ****** hahahaha** ******** *** ****
  • Narkotik Narkotik:
    ***** *** *** ****** ** ****** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    *** *** ******** * **** *** ******** ********* hahahaha ****** ****** ****** ****** * **** ***** **** ***** *****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    ****** hahahaha *** *******
  • ax-b ax-b:
    *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**
    ax-b ax-b: *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**