Fan ve vantilatör sorunu yardımm…

Sevo

Yeni üye
2 adet fanım var giriş çıkış olarak düşünmüştüm ama karbon filtrem yok o hiçbi deneyimim yok pek mantıkta yürütemedim nasıl çalıstırılır böyle

Vantilatörü ne kadar süre çalistirmaliyim günde sürekli mi?

İsik %40-60 arası 18/6 çalışıyor sıcaklık 25 29 arası 1709337577821.jpeg

Suan 6 7 günlükler yardımcı olursanız çok sevinirimm

Ekli dosyalar

• 1709337254254.jpeg
    1709337254254.jpeg
    810.3 KB · Görüntüleme: 31

muadip

Müptezel
1 -İlk önce kanka bitkileri küçük saksılara almalısın saksin yoksa bardağa al bardağın altını delmeyide unutma.
2- 5 lt su şişesinin kafayı kes üzerine delikler aç ve bardaklar in üzerine kapat nem seviyesini yükseltmiş olursun gelişim hizlanicak.
3- ışık mesefani 30 cm çek dimmer %25 e al.
4- şuan vantilatör çalıştırmaya gerek yok ama kizlar biraz serpilince 24 saat kabin içi vanti açık kalıcak.
5- karbon filitreye şuan gerek yok ama çiçek açtığı zaman kesinlikle ihtiyacın olucak. Ve kabin içine hava sirkülasyonu saglaman gerekecektir.
6- ışık periyodunu 20-4 yapabilirsin. Ben daha verimli buluyorum .sana şimdiden k.g :)

Sevo

Yeni üye
1 -İlk önce kanka bitkileri küçük saksılara almalısın saksin yoksa bardağa al bardağın altını delmeyide unutma.
2- 5 lt su şişesinin kafayı kes üzerine delikler aç ve bardaklar in üzerine kapat nem seviyesini yükseltmiş olursun gelişim hizlanicak.
3- ışık mesefani 30 cm çek dimmer %25 e al.
4- şuan vantilatör çalıştırmaya gerek yok ama kizlar biraz serpilince 24 saat kabin içi vanti açık kalıcak.
5- karbon filitreye şuan gerek yok ama çiçek açtığı zaman kesinlikle ihtiyacın olucak. Ve kabin içine hava sirkülasyonu saglaman gerekecektir.
6- ışık periyodunu 20-4 yapabilirsin. Ben daha verimli buluyorum .sana şimdiden k.g :)
Çok teşekkür ederim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    ****** ******* ****** ***** * ** *** ** ** ** ******* *** * ******** hahahaha ******* ** ***** ********* ****** **** ******* ***** **** hahahaha****** ****** *** **** *
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** *** *** **** ********** ******* ***** ******** *** hahahaha **** ******* ******** *******
  • deyorke deyorke:
  • lavrens lavrens:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • lavrens lavrens:
  • deyorke deyorke:
    *** **** ***** ******** ****** ***** **** *** *** ****** ****** hahahaha ** hahahaha** hahahaha****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahaha*****
  • deyorke deyorke:
    ** ***** hahahaha ** ****** ***
    deyorke deyorke: ** ***** hahahaha ** ****** ***