Fikirleriniz kıymetli

pogi

Üye
Kızım şuan 36. Gününde 20. Günden beri biobizz grow, 28. Günden beri de biobizz bloom grow topmax karışık veriyorum listeye göre. Lsd falan hiçbirşey yapamadım beceremem diye. Kamera yok diye fotoğraf cekememistim anca çekebildim yorumlarınızı varsa tavsiyenizi bekliyom kankalar

5yaprak5

Yeni üye
Kızım şuan 36. Gününde 20. Günden beri biobizz grow, 28. Günden beri de biobizz bloom grow topmax karışık veriyorum listeye göre. Lsd falan hiçbirşey yapamadım beceremem diye. Kamera yok diye fotoğraf cekememistim anca çekebildim yorumlarınızı varsa tavsiyenizi bekliyom kankalar

Kardeşim outtormu yapiyorsun yoksa indormu

OttoMan347

√SEFİR√

Bitkilerin gayet sağlıklı maşallah. Bazı yaprakların yarım yamalak çıkmasının sebebi yapraklar yeni çıkarken gübre yanığı çektiğini tahmin ediyorum. Şuan çiçekte bitkin bildiğin gibi, ne gübre verdiğini bilmiyorum hazır gübreden anlamam bloom gübreleri yanı fosfor, potasyum, azot ağırlıklı beslenerek haftada 1 yada 15 günde 1 duruma göre de call-mag vermelisin

pogi

Üye
Bitkilerin gayet sağlıklı maşallah. Bazı yaprakların yarım yamalak çıkmasının sebebi yapraklar yeni çıkarken gübre yanığı çektiğini tahmin ediyorum. Şuan çiçekte bitkin bildiğin gibi, ne gübre verdiğini bilmiyorum hazır gübreden anlamam bloom gübreleri yanı fosfor, potasyum, azot ağırlıklı beslenerek haftada 1 yada 15 günde 1 duruma göre de call-mag vermelisin
Kanka senle konuşmuştuk hatırlıyorsundur organik yapıcaktım aslında gübrelemeyi ama götüm yemedi zor geldi gözüme ilk sefer boyle oldu, bundan sonraki seferde senin gibi denicem. Hiçbişi bilmediğimden call mag falan bişey hazirlayamiyom fazla mı gelir bitkiye bilmiyom diye. Tesekkür ederim

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka senle konuşmuştuk hatırlıyorsundur organik yapıcaktım aslında gübrelemeyi ama götüm yemedi zor geldi gözüme ilk sefer boyle oldu, bundan sonraki seferde senin gibi denicem. Hiçbişi bilmediğimden call mag falan bişey hazirlayamiyom fazla mı gelir bitkiye bilmiyom diye. Tesekkür ederim
Rica ederim kolay gelsin dostum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **