Film gibi sahne ;))

Yaco1905

Yeni üye
22 yaşinda sevgilimden ayrıldım psikolojik sıkkntılar içimdeydim kafamı dağıtmam gerekiyordu neyse cigara bulamadım bonz buldum dddim ver **** caminin karşisinda inşaatta kova tezgahini kurdum dedim etrafta cam falan vsrmı diye bakıyorum etrafi temizliyorum ki biliyorum carpilcaz **** yollar olmuş agzima sürmemişim neyse bi kapak aldim oturdum yere çömelmişim kafam öndrdokunsalar düşücem kafami kaldıramıyorum gözümde flashlar el fenerlerini tutuyor birileri **** o kafalarda kafamı zor bela kaldırdım lan kimsiniz diyorum konuşuyorlarda anlamıyorumki **** neyse 2 kişi koluma girdi merdivenlerden indiriyorlar kafamda bi ton seneryo kurmaya bsşladim şan dedim öldürdeklrt herhalde beni **** 2 kattayim sanki 12 kattan aşşa indiriyorlar in in bitmiyor neyse kapinin önüne caminin havlusuna çıkarttılar bi baktım **** bekçileri 5 Kişiler 3 ekip cagriyor direk narko ekiplerini abi dedim beni salın sıkıntılarım vsr bidaha ksrşilaşmicaz falsn filan lavuklar bırakmadı neyse norko arastirma geldi aldi diyor kimden aldim diyorum Mehmet’ten 2 dk sonra soruyor Ahmet’ten diyorum 5 dk sonra soruyor Yusuf’tan 10 dk sonda sordu dedim Kaan’dan arabayi süren komser yanindskinr diyorki olum adama ne soruyon adam taşşak geçiyor senle başlsdi şöför komser gülmeye dedi karakoldan kim kimle taşşak geçiyor görürüz. Neyse o kafalarda tabi ben aranın içinde diyorum **** lan paket olduk iyimi napicam şimdi neyse karakola geldik 5 gram da bonzda gitti **** 1 kapak sigara içebildim zaten bunlar kafamı açti neyse ifademi aldilar bonzda böle hemen masanın önünde duruyor bu komser ayağa kalktı yazicidan kegafi alirken nasil ysptiysam nasil bi cesaret ettim bende kendime şnanamdim saniye ile kegadin içindeki hemen cebime boşalttım dddi buraya imza atıp çıkabilirsin neyse karakoldan çıktım **** bi tribe girdim heryer camera aha dedim Show tv haberlere manşet oluruz uyusturucu Banu’da yaptirdi karakoldan yakalattıgı uyusturucuyu çaldi neyse atladim taksiye geldim aynı yere kurdum yine tezgahi aynı yerde içtim
BURASI COK ÖNEMLİ
O dosyam hiç bir zaman açılmadi hiç bi yolla elime kegatta ulaşmadi mahkemeniz vsr diye 6.dene oldu
Düşüncem criminale gitti baktılar içi boş delil kayıp dosyayı kapadilar benimde unutamsfigim anılardan bitanedir ;)

Tuzsuz Bekir

Müptezel
22 yaşinda sevgilimden ayrıldım psikolojik sıkkntılar içimdeydim kafamı dağıtmam gerekiyordu neyse cigara bulamadım bonz buldum dddim ver . caminin karşisinda inşaatta kova tezgahini kurdum dedim etrafta cam falan vsrmı diye bakıyorum etrafi temizliyorum ki biliyorum carpilcaz . yollar olmuş agzima sürmemişim neyse bi kapak aldim oturdum yere çömelmişim kafam öndrdokunsalar düşücem kafami kaldıramıyorum gözümde flashlar el fenerlerini tutuyor birileri . o kafalarda kafamı zor bela kaldırdım lan kimsiniz diyorum konuşuyorlarda anlamıyorumki . neyse 2 kişi koluma girdi merdivenlerden indiriyorlar kafamda bi ton seneryo kurmaya bsşladim şan dedim öldürdeklrt herhalde beni . 2 kattayim sanki 12 kattan aşşa indiriyorlar in in bitmiyor neyse kapinin önüne caminin havlusuna çıkarttılar bi baktım . bekçileri 5 Kişiler 3 ekip cagriyor direk narko ekiplerini abi dedim beni salın sıkıntılarım vsr bidaha ksrşilaşmicaz falsn filan lavuklar bırakmadı neyse norko arastirma geldi aldi diyor kimden aldim diyorum Mehmet’ten 2 dk sonra soruyor Ahmet’ten diyorum 5 dk sonra soruyor Yusuf’tan 10 dk sonda sordu dedim Kaan’dan arabayi süren komser yanindskinr diyorki olum adama ne soruyon adam taşşak geçiyor senle başlsdi şöför komser gülmeye dedi karakoldan kim kimle taşşak geçiyor görürüz. Neyse o kafalarda tabi ben aranın içinde diyorum . lan paket olduk iyimi napicam şimdi neyse karakola geldik 5 gram da bonzda gitti . 1 kapak sigara içebildim zaten bunlar kafamı açti neyse ifademi aldilar bonzda böle hemen masanın önünde duruyor bu komser ayağa kalktı yazicidan kegafi alirken nasil ysptiysam nasil bi cesaret ettim bende kendime şnanamdim saniye ile kegadin içindeki hemen cebime boşalttım dddi buraya imza atıp çıkabilirsin neyse karakoldan çıktım . bi tribe girdim heryer camera aha dedim Show tv haberlere manşet oluruz uyusturucu Banu’da yaptirdi karakoldan yakalattıgı uyusturucuyu çaldi neyse atladim taksiye geldim aynı yere kurdum yine tezgahi aynı yerde içtim
BURASI COK ÖNEMLİ
O dosyam hiç bir zaman açılmadi hiç bi yolla elime kegatta ulaşmadi mahkemeniz vsr diye 6.dene oldu
Düşüncem criminale gitti baktılar içi boş delil kayıp dosyayı kapadilar benimde unutamsfigim anılardan bitanedir ;)
kanka okurken gülmekten öldüm. çok iyi yapmışsın dalgayı çalarak. zaten hiç bir polis
böyle bir rezilliğini medyaya vermez veremezdi rahat ol helal olsun. Bende bi 10 sene önce ilk çıkan siyah paketten yakalatmıştım üstünde bonzai yazan ve değişik ülkelerin bayraklarının olduğu bir paketti. polisler o kadar inceli ama bir türlü çözemediler ben cinsel güç arttırıcı ot dedim belki inanmıcaksınız ama o 3 gr lık paketle karakoldan çıktım. 2 sene sonra da bonz patlama yaptı piyasada

Grow Muhabbetleri
Help Users
    W WindySideTR: ** ******** **********