Flas konusunda yardım

Martini

Yeni üye
Arkadaşlar flas sadece öksürtmesin diye mi yapılır yoksa başka avantajları da var mıdır

Myhtra

Müptezel
Konu sahibi arkadaşım toprakta yetiştirdiğini varsayarak anlatıyorum baştan sona kadar toprağa bir çok element giriyoruz azot fosfor potasyum ve toprak bu elementleri %100 ünü gövdeye aktaramaz yani toprakta bir miktar birikme olacaktır son evrede bu topraktan alamadığı mikro elementleri temizlemek için flush tekniğini bütün dünya kullanır ben herkese öneriyorum ve yapılması kesinlikle gereklidir. AN , CANNA , BİOBİZZ gibi tüm gübre firmalarının son evrede flush ürünleri bulunmaktadır ancak ltye 1 yemek kaşığı keçiboynuzu pekmezi ( soğuk sıkım ) öneriyorum sana hem son kalan tuz ve elementleri temizlersin hem budlarındaki şerbet ve aroma olayını desteklersin şayet haze genetiklerdeki kendine has kokusunu ben bu şekilde daha belirgin ve hissedilir olarak tecrübe ettim.

Konu sahibi arkadaşım toprakta yetiştirdiğini varsayarak anlatıyorum baştan sona kadar toprağa bir çok element giriyoruz azot fosfor potasyum ve toprak bu elementleri %100 ünü gövdeye aktaramaz yani toprakta bir miktar birikme olacaktır son evrede bu topraktan alamadığı mikro elementleri temizlemek için flush tekniğini bütün dünya kullanır ben herkese öneriyorum ve yapılması kesinlikle gereklidir. AN , CANNA , BİOBİZZ gibi tüm gübre firmalarının son evrede flush ürünleri bulunmaktadır ancak ltye 1 yemek kaşığı keçiboynuzu pekmezi ( soğuk sıkım ) öneriyorum sana hem son kalan tuz ve elementleri temizlersin hem budlarındaki şerbet ve aroma olayını desteklersin şayet haze genetiklerdeki kendine has kokusunu ben bu şekilde daha belirgin ve hissedilir olarak tecrübe ettim.
Bunların hepsi pazarlama stratejisi! Araştırma yaparsan flushın ne kadar gereksiz bir uygulama olduğunu görürsün brocum ;)

Myhtra

Müptezel
Bunların hepsi pazarlama stratejisi! Araştırma yaparsan flushın ne kadar gereksiz bir uygulama olduğunu görürsün brocum ;)
Dostum varsa araştırmalarının kaynağı paylaşabilirsin bilgilenelim biz de

Bu kaynaktan da teyit edildiği gibi flush gereklidir.

Not: Kenevir bitkilerinizi, toprakta veya hindide yetişiyorsa, hasat zamanına kadar geçen son bir veya iki hafta içinde ve hidro içinde en az birkaç gün temizlemeniz önerilir. Hasattan önce yıkama hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın: https://www.growweedeasy.com/flushing

Dostum varsa araştırmalarının kaynağı paylaşabilirsin bilgilenelim biz de

Bu kaynaktan da teyit edildiği gibi flush gereklidir.

Not: Kenevir bitkilerinizi, toprakta veya hindide yetişiyorsa, hasat zamanına kadar geçen son bir veya iki hafta içinde ve hidro içinde en az birkaç gün temizlemeniz önerilir. Hasattan önce yıkama hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın: https://www.growweedeasy.com/flushing
Araştırısan bulursun ;) ben emin olduğum için atmama gerek yok

Myhtra

Müptezel
Araştırısan bulursun ;) ben emin olduğum için atmama gerek yok
Dostum burası bir forum varsa kanıtlanmış bir bilgi atıp bizi de bilgilendirebilirsin senin uygulama şeklin öyle olabilir ancak genel geçer flush atılması yönündedir ben yeterince kaynaktan bilgi paylaştım senin için yeterli

Dostum burası bir forum varsa kanıtlanmış bir bilgi atıp bizi de bilgilendirebilirsin senin uygulama şeklin öyle olabilir ancak genel geçer flush atılması yönündedir ben yeterince kaynaktan bilgi paylaştım senin için yeterli
Kaynak çok bakan görür. Senin attığın makale gibi çok karşılaştırma test makalesi var. Kendi kafamdan uydurmuyorum

El_Duende

Yeni üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ******* hahahaha* ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ****** ********** ******** ***** *** ****** *** ********** ********* ***** hahahaha ********** ******* ***** ** ******* **** ****** ********** ****** * ********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha ***** ****** ****** **** ******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* hahahaha ** **** ******* ********** **** ***** ***** ***** *
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ***** ****** ********* ***** ******** hahahaha
    +1
    ** ** ** ***** ****** ***** *
    ******* ********* ***** ****** ***** hahahaha** **** *********
  • lavrens lavrens:
    ***** ***** ***** ****** ********* ***** ******** hahahahahahahahahahahaha ******* **** * ****** ** ******** ***
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha*******
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ******** ***** ********* hahahaha* **** hahahaha** ********** ** ****** ******** **** ********* *****
  • içiciadam içiciadam:
    ********* ***** **** hahahaha hahahahahahahaha ******* **** * ****** ** ******** ***
  • lavrens lavrens:
    *** *** *** ******* ***** ********* *** ********* ***** **** hahahaha
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ****** ********** *** *** ***** ******* ******* ***** ********** **** ***** ********* **
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • lavrens lavrens:
    ******* ***** *** *** **** ********** ********* *** * ******* ******* ******** ***** *** *******
  • içiciadam içiciadam:
    içiciadam içiciadam: *** *** ****** ** ***** ** ******* ****** *******