Fluş sonrası bitkimin 2 diye öldü

Arkadaşlar bitkimden iki tanesi sapsarı oldu öldü 1 hafta önce fluş attım ve sonra sıkıntılar başladı revive olarak ne yapmalıyım vitamine 1 aylık bi ara verdim bundan sonra ne gibi bi yol izleyebilirim birde bazı bitkilerim daha çok küçük sömek veriyor ne yapsam hızlı gelişim sağlarım

S

silas

Guest
arkadaş sen ne yapmışsın bitkiye ya, bakalım ilgilenelim bu konuyla, çok yanlış yaptığın bir olay var demek ki. Gübre ne veriyorsun, ne kadar zamanda bir suluyorsun toprak ne? indoor aoutdoor genetik yazabilir misin?

Reis vallahi allah razı olsun senden
Perfect pH sensei bloom a-b part kullanıyorum odada yetiştiriyorum 500 Watt ışık var 12 litre saksım var 1 hafta önce fluş attım pH dengeli 1 aydır falanda vitamini kestim senseiden önce big bud kullandım

500 watt ışığım var demişsin. an sensi bloom a ve b var demişsin. Tangz cizelgesine uymak için başka bişeye ihtiyacın yok..

Auto tohum dışında.

şu yukarıda ki toprağı sipariş et.

yukarıda ki saksıyı sipariş et.

2 saksı 22 23 litre toprak alacaktır. at 2 tohum sıfırdan başla .

ilk 12 gün hiç bişey verme gübre olarak. saksı başına 1 su bardağı musluk suyu ver.

ve 500 watt ışığını ilk 7 8 gün kullanma sonrasında cob mu dob mu bişey demediğin için 55 cm den bitkine vermeye başla. en az 18 saat .

12 günden sonra şırınga yardımı ile 1 litreye 1 ml sensi bloom a koy sonra aynı suya sensi bloom part b yi de ekle ve 2 saksına toplamda o 1 litre yeter.

sen bunları hazırla başla günlüğünü aç sonra biz sana yardımcı oluruz . Bu yukarıdaki bitkine el fatiha demekten başka bişey gelmez . kurtarmaya calıssanda belki alacağın 3 4 gram sigara olur değmez .

muhtemelen fazla gübreyle yaktın sonra üst üste farklı stresler yaşattın flush atıp farklı bir gübreyle tekrar yaktın vs değmez uğraştıgına temiz bir sayfa açmanı öneririm

500 watt ışığım var demişsin. an sensi bloom a ve b var demişsin. Tangz cizelgesine uymak için başka bişeye ihtiyacın yok..

Auto tohum dışında.

şu yukarıda ki toprağı sipariş et.

yukarıda ki saksıyı sipariş et.

2 saksı 22 23 litre toprak alacaktır. at 2 tohum sıfırdan başla .

ilk 12 gün hiç bişey verme gübre olarak. saksı başına 1 su bardağı musluk suyu ver.

ve 500 watt ışığını ilk 7 8 gün kullanma sonrasında cob mu dob mu bişey demediğin için 55 cm den bitkine vermeye başla. en az 18 saat .

12 günden sonra şırınga yardımı ile 1 litreye 1 ml sensi bloom a koy sonra aynı suya sensi bloom part b yi de ekle ve 2 saksına toplamda o 1 litre yeter.

sen bunları hazırla başla günlüğünü aç sonra biz sana yardımcı oluruz . Bu yukarıdaki bitkine el fatiha demekten başka bişey gelmez . kurtarmaya calıssanda belki alacağın 3 4 gram sigara olur değmez .

muhtemelen fazla gübreyle yaktın sonra üst üste farklı stresler yaşattın flush atıp farklı bir gübreyle tekrar yaktın vs değmez uğraştıgına temiz bir sayfa açmanı öneririm
Teşekkür ederim öncelikle hangi tohumu önerirsiniz autoflowerda 200 gr falan verecek bir tohum Öner’iniz varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
  • T taysın:
    **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • muadip muadip:
    ****** ***** ****** ****** ****** ******* *** ****** ****** ******* ***** **** ***** **** **** ***** ****** ******* ******* ********* ******** ******** *** **** ***** ***** *** ***** ****** ******** ********* ********** ****** ******* *** ********** ********** **** *** ******* ***** **** ** ***** **** ********** ** ******** hahahahahahahaha* ********** ********** **** ****** ******* ********* ***** ***** ******** *** ** ********* hahahaha **** ** ******* ******
  • T taysın:
    **** ***** ********* ****** ******* **** hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T taysın:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**
    Funny1Joint Funny1Joint: hahahaha ******** hahahaha******** ********* hahahaha**** hahahaha**