Foruma Fotoğraf yüklemek

LucaChangretta

Kıdemli Üye
Selam kankalar forumda gözüme takılan en büyük bilgi eksikliği bu olsa gerek sitelerden fotoğraf yükleyip link atıyor herkes bizde tek tek link açmaya çalışıyoruz umarım bu bilgi bilmeyenler için faydalı olur.

Diyelimki çektiğimiz fotoğraf bu olsun ;22-44-21-marihuana-sagliga-iyi-geliyor-25031913_l2.jpg
İlk önce çektiğimiz fotoğrafın ekran görüntüsünü alarak boyutunu küçültüyoruz,bu sayade siteye yüklerken herhangi bir boyut uyarısı almayalım. IMG_20210207_225315.jpgSonra Ekran görüntüsünü kırpma işlemine geçiyoruz. Screenshot_2021-02-07-22-45-46-068_com.miui.gallery.jpgEkran Görüntüsünü kırptıktan sonra açacağımız konuya yüklüyoruz. IMG_20210207_230012.jpgBurdan sonra dikkat etmemiz gereken fotoğraf seçerken küçük boyutlu olanı seçmek IMG_20210207_230824.jpg İşte Forumdaki konulara fotoğraf yüklemek bu kadar basit.
Herkese bol hasatlı bol dumanlı günler diliyorum.

Cashh

Doktor
Selam kankalar forumda gözüme takılan en büyük bilgi eksikliği bu olsa gerek sitelerden fotoğraf yükleyip link atıyor herkes bizde tek tek link açmaya çalışıyoruz umarım bu bilgi bilmeyenler için faydalı olur.

Diyelimki çektiğimiz fotoğraf bu olsun ;Ekli dosyayı görüntüle 6146
İlk önce çektiğimiz fotoğrafın ekran görüntüsünü alarak boyutunu küçültüyoruz,bu sayade siteye yüklerken herhangi bir boyut uyarısı almayalım. Ekli dosyayı görüntüle 6148Sonra Ekran görüntüsünü kırpma işlemine geçiyoruz. Ekli dosyayı görüntüle 6149Ekran Görüntüsünü kırptıktan sonra açacağımız konuya yüklüyoruz. Ekli dosyayı görüntüle 6151Burdan sonra dikkat etmemiz gereken fotoğraf seçerken küçük boyutlu olanı seçmek Ekli dosyayı görüntüle 6154 İşte Forumdaki konulara fotoğraf yüklemek bu kadar basit.
Herkese bol hasatlı bol dumanlı günler diliyorum.
Çözdüm sayende

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    B bongalov: **