GÜBREE SEÇİMİ VE KULLANIMI HAKKINDA BİLGİ

ZEH?R

Yeni üye
S.A KANKALARR BEN BU GÜBRE OLAYINDA COK TAKILDIM. HANGİ CİNS TÜRLERİ VE MARKAYI TERCİH ETMEMİZ GEREKİYOR. 3 ASSA 5 YUKARI KAC GÜNDE BİR NE KADAR HANGİSİNDEN VERMEMİZ GEREKİYOR. AUTO CİNS ÇİÇEK YETİŞTİRMEYİ PLANLIYORUM. VARSA UFAK TYOLAR VEREBİLCEK YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TŞKLER..

BULDUĞUM BİR SIVI GÜBRE SETİ MESELAA : http://www.magicplant.net/advanced-nutrients/815-grow-bloom-micro-hidroponik-ve-toprak-icin-sivi-gubre-set.html

BUDA 2.'Sİ : http://www.magicplant.net/biobizz/1701-biobizz-try-pack-indoor.html

EmreGanja

Yeni üye
Cvp: GÜBREE SEÇİMİ VE KULLANIMI HAKKINDA BİLGİ

Kanka adventure nutries de biobizz de şuan türkiyede bulabileceğin en iyi gübreler bende ikisininde besleme tablosu var alırsan besleme konusunda yardımcı olurum

cabbarsam

Yeni üye
İki firma da harika sonuçlar veriyor ve ikisi de tamamen organik. İki markanın da sitelerinde kullanım çizelgeleri var. Ben biobizz kullanıyorum ama AN alırsan ph ayarlamak gibi bir derdin olmaz. Sal hazır suya gitsin, öküz gibi sömeklerin olsun. Kullanımlarını daha ilk denemede bitkilerin vereceği tepkiye göre çözersin sıkıntı yapma.

abraxas

Yeni üye

cabbarsam' Alıntı:
İki firma da harika sonuçlar veriyor ve ikisi de tamamen organik. İki markanın da sitelerinde kullanım çizelgeleri var. Ben biobizz kullanıyorum ama AN alırsan ph ayarlamak gibi bir derdin olmaz. Sal hazır suya gitsin, öküz gibi sömeklerin olsun. Kullanımlarını daha ilk denemede bitkilerin vereceği tepkiye göre çözersin sıkıntı yapma.

https://toprakvesu.com/bitki-besinleri/organik-sivi-gubreler/general-organics-biothrive-bloom
https://toprakvesu.com/bitki-besinleri/organik-sivi-gubreler/general-organics--biothrive-grow
 bu 2 gübre nasıl ve bu gübreleri kullanırken ph ayarlaması yapmamız gerekiyor mu ? şimdiden teşekkür ederim

prof33

Yeni üye

cabbarsam' Alıntı:
İki firma da harika sonuçlar veriyor ve ikisi de tamamen organik. kanka organic demişsin.adventic kimyasaldır saglam flushta yapsan bırakır.biobiz de %51kimyasal diyorum tartışmaya ack.

ZEH?R

Yeni üye

EmreGanja' Alıntı:
Kanka adventure nutries de biobizz de şuan türkiyede bulabileceğin en iyi gübreler bende ikisininde besleme tablosu var alırsan besleme konusunda yardımcı olurum
eyw kankaa valla iyi olur yardıma ihtiyacım var : ))
cabbarsam' Alıntı:

kanka ilk denemem olduğundan ph ayarlmayla felan uğrasmayım o zaman ph perfect siparis ediyim

Hakan-Batur

Yeni üye

abraxas' Alıntı:
cabbarsam' Alıntı:

https://toprakvesu.com/bitki-besinleri/organik-sivi-gubreler/general-organics-biothrive-bloom
https://toprakvesu.com/bitki-besinleri/organik-sivi-gubreler/general-organics--biothrive-grow
 bu 2 gübre nasıl ve bu gübreleri kullanırken ph ayarlaması yapmamız gerekiyor mu ? şimdiden teşekkür ederim
Kanka ben 2016'da BioThrive Grow ve Bloom setini kullandım. Kesinlikle organik ve outdoor'da son derece güzel sonuçlar aldım. Şimdi başlayacağım indoor yetiştirmede de aynı gübreyi kullanacağım. Gübre deyip geçme şakın. O sigarayı içine çekeceksin. Gıdalarda gübre kalıntısı insan DNA'sını bozacak kadar ciddi bir durum. Gübre seçerken kriterin hasattan çok gübrenin sağlık üzerindeki etkisi, doğal olup olmadığı olsun.

Ares89

Yeni üye

Selam kankalar super lemon haze feministlerde hesi soil gubresi kullanicam kullanan arkadaslar varmi burda acaba hesi marka magicden alindi ise yararmi

wilfred

Yeni üye
Selam arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum, bu gübreleri sipariş ettiğimizde yasal açıdan takibe düşme durumumuz var mı ? bu ürünler sadece canabis yetiştirmek için mi kullanılıyor yoksa tüm bitki yetiştirmeleri için kullanılıyor mu ?

chezidek

Yeni üye

Ares89' Alıntı:
Selam kankalar super lemon haze feministlerde hesi soil gubresi kullanicam kullanan arkadaslar varmi burda acaba hesi marka magicden alindi ise yararmi

Bu konuda şüphelerin varsa k[size=medium]i olması çok normal[size=medium], kredi kartıyla değ[size=medium]il nak[size=medium]it alışver[size=medium]iş yapmayı terc[size=medium]ih et dostum.[/size][/size][/size][/size][/size][/size]

chezidek

Yeni üye

wilfred' Alıntı:
Selam arkadaşlar size bir şey danışmak istiyorum, bu gübreleri sipariş ettiğimizde yasal açıdan takibe düşme durumumuz var mı ? bu ürünler sadece canabis yetiştirmek için mi kullanılıyor yoksa tüm bitki yetiştirmeleri için kullanılıyor mu ?

Bu konuda şüphelerin varsa k[size=medium]i olması çok normal[size=medium], kredi kartıyla [size=medium]internetten almak[size=medium] [/size]yerine nak[size=medium]it alışver[size=medium]iş[size=medium]i terc[size=medium]ih et dostum.[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]

wilfred' Alıntı:

kanka herkes buralardan alıyor. adamlar yıllardır satıyorlar hem bu gübrelerle domateste yetiştirebilirsin. çokda şeaapmayın

autoflower

Yeni üye

wilfred' Alıntı:

sadece canabis yetiştirmek için olsa satışı yasak olur kanka adamlar yıllardır gübre satıyor 

zakkawi

Yeni üye
biobizz fish mx/ bio-grow/bio-root/ ve alg-a-mix satın aldım fakat kullanım periyotlarını bilmiyorum bi yardım edin lütfen

WhatsDaProblem?

Yeni üye

zakkawi' Alıntı:
biobizz fish mx/ bio-grow/bio-root/ ve alg-a-mix satın aldım fakat kullanım periyotlarını bilmiyorum bi yardım edin lütfen

al dostum ŞURAYA tıkla, bir adet ".pdf" dosyası indireceksin.. bu pdf aldığın gübrelerin kendi sitesinde yayınlanan resmi pdf. bi incele derim

wilfred

Yeni üye

chezidek' Alıntı:
wilfred' Alıntı:

Bu konuda şüphelerin varsa k[size=medium]i olması çok normal[size=medium], kredi kartıyla [size=medium]internetten almak[size=medium] [/size]yerine nak[size=medium]it alışver[size=medium]iş[size=medium]i terc[size=medium]ih et dostum.[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]

tekilasunrise' Alıntı:
wilfred' Alıntı:

kanka herkes buralardan alıyor. adamlar yıllardır satıyorlar hem bu gübrelerle domateste yetiştirebilirsin. çokda şeaapmayın

autoflower' Alıntı:
wilfred' Alıntı:

sadece canabis yetiştirmek için olsa satışı yasak olur kanka adamlar yıllardır gübre satıyor 

evet biraz detaylı araştırınca anladım. teşekkürler herkese. madem öyle bir soru daha :)  biobizz'den başka önereceğiniz organik ve iyi sonuç veren marka var mı  birde bunların basic setlerini, boost tarzı güçlendiriciler kullanamadan yetiştirildiğinde thc de odaklı mı hasat miktarı odaklı mı fark oluyor bilgisi deneyimi olan ? tüm değerli paylaşımlar için teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
    B Chat bot: ******** *** ****** *** *****