Gübre kullanımı ?

merhabalar sevgili site sakinleri.
Çalıştığım için sabahtan 1.5 lt suya gübremi hazırlasam akşama 7 e kadar birşey olurmu ben gece 2 ye kadar çalışıyorum evdekiler verse suyu gübrenin kalitesi düşermi bir bozulma olurmu

Olur kanka. istersen akşam ayarla iş dönüşü daha kıyak olmazmi. Yada evdekilerede öğret sulama durumunu. :)
kanka terasta bakıyorum çiçeğe sıcaklık 44 45 derece öğlen bir su veriyorum akşam bir bez saksı çabuk kuruyor akşam su vermedim mi boynu nu büküyor. Akşam 8 de güneş batıyor 7 gibi su veriyorum.
Akşam 7 de gübre vermeyip su versem su versem iş çıkışı serin olduğundan toprak hemen kurumuyor nemli kalıyor oyüzden saat aralığını bu düzende kurdum.
Önceden gübreyi hazırlayım dedim oda sıkıntı oluyormuş mecbur 30 dk izin alıp gidicem artık

muadip

Müptezel
kanka terasta bakıyorum çiçeğe sıcaklık 44 45 derece öğlen bir su veriyorum akşam bir bez saksı çabuk kuruyor akşam su vermedim mi boynu nu büküyor. Akşam 8 de güneş batıyor 7 gibi su veriyorum.
Akşam 7 de gübre vermeyip su versem su versem iş çıkışı serin olduğundan toprak hemen kurumuyor nemli kalıyor oyüzden saat aralığını bu düzende kurdum.
Önceden gübreyi hazırlayım dedim oda sıkıntı oluyormuş mecbur 30 dk izin alıp gidicem artık
Kankacim öğlen o sıcakta hiç bir bitki sulanmaz yakarsın bitkiyi ya sabah serinde sulama yap aksamada iş çıkışı serinde sulama yapabilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********