Gübre marka en verimli hangisi terra power setmi yoksa advanced setmi beyler?

Yesil888

Ordinaryüs
Kanka organik istiyorsan biobizz veya biocanna. Sentetik istiyorsan canna, AN ninde cok iyi oldugunu duydum.Ben canna kullaniyorum cok memnunum.

powered

Üye
Kanka organik istiyorsan biobizz veya biocanna. Sentetik istiyorsan canna, AN ninde cok iyi oldugunu duydum.Ben canna kullaniyorum cok memnunum.
Knk ben biocanna set alacaktım hatırlıyor san
Son dk canna aldım birde calmag ve overdrive aldım ikinci hafta girdik yeni gübrelerle yakında çiçeğe Alacam bakalım nasıl olacak teşekkür ederim yardımların için:)

Yesil888

Ordinaryüs
Knk ben biocanna set alacaktım hatırlıyor san
Son dk canna aldım birde calmag ve overdrive aldım ikinci hafta girdik yeni gübrelerle yakında çiçeğe Alacam bakalım nasıl olacak teşekkür ederim yardımların için:)
Kanka overdrive verebilirsen ver geri. PK 13/14 ayni isi yapiyor.

Yesil888

Ordinaryüs
Growshop daki yavru ayrı ayrı kullanılıyor dedi knk pk bitince overdirive dedi aynı mı diyorsun
Growshoptaki sana fazla ürün satmak icin öyle demis, kanka, overdrive cok güclü kimysasl fosfor+-potasum gübresi, canna pk da ayni gübre, aradaki fark, overdrive hasat 2 hafta veriorsun, canna pk hasata 4 hafta kala basliyor ve toplam 6 kere veriyorsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ***** *** ** ********** ******* ****** *** **** *********