Gariban Grow Damda White Widow

muharremince

Yeni üye
Beyler gördüğünüz üzere eldeki imkanlarla şöyle bir saksımız var, sizce bu toprak yeterli olur mu? Oto white widowum çiçeğe girdi genel görünüşü hakkında ne dersiniz tavsiyeleriniz var mı? Toprak bahçe toprağı, inek boku, torf karışımı. Saksı 5lt su bidonu20240422_230308.jpg

Mordecai

Moderator
bu imkanlara göre bitki fena durmuyor,sağlıklı.
bir dahaki grow için şimdiden tohum çimlendirmeye başla.
linkte ki toprak karışımını yapabilirsen tohumdan hasata güzel gidebilirsin : https://justpaste.it/a8hrp
uygun fiyatlı olması için mikoriza ve deniz yosununu koymasan da olur.

muharremince

Yeni üye
bitki photo olsa değiştir büyüt derdim saksıyı ama auto olduğu için strese girebilir, gerek yok.
bundan hasatını al diğer grow için şimdiden hazırlıklara başla.
kanka normalde 15 adet tohum almıştım ama 7 tanesi çıkmayınca hazırlıksız yakalandım biraz geciktim gibi, 3 gün önce baya sağlam çorbacı tohumu atmıştım onları bardaklara basacağım bugün. Bir kısmını gerilla, bir kısmını tarlaya, bir kısmını ormana, bir kısmını da damdaki seraya koyacağım bir kaçı patlarsa bari elimiz boş kalmasın diye.

needrich10

Yeni üye
kanka normalde 15 adet tohum almıştım ama 7 tanesi çıkmayınca hazırlıksız yakalandım biraz geciktim gibi, 3 gün önce baya sağlam çorbacı tohumu atmıştım onları bardaklara basacağım bugün. Bir kısmını gerilla, bir kısmını tarlaya, bir kısmını ormana, bir kısmını da damdaki seraya koyacağım bir kaçı patlarsa bari elimiz boş kalmasın diye.
Knkm tohumlarını nerden aldın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
    universesingularity universesingularity: *** *** * ** ***** ***** ** ** ********** **** ***** hahahaha******