Gelişim durdu yardim edermisiniz lütfen

BombaGrower48

Yeni üye
Arkadaşlar bugün 19.günü ve gelişim durdu 16. Gününde yeni toprağa geçtim 2ml vodoo ve 2ml calmag verdim lst topping uyguladim aşırı sulama da yapmadım fazla gübre mi kaçırdım bilmiyorum nem %50 %65 arası sıcaklık ışık açıkken 24.28 kapalıyken 19 derecelere geliyor citi12 led kullanıyorum ışık mesafesi 50 cm plagroon bat mix toprak kullanıyorum an serisi gübrelerim var yağmur suyu kullanıyorum sizce sorunu nedir yardımcı olurmusunuz lütfen ilk growum ettigim masraflar boşa gitsin istemiyorum

@Kanka
@Aguş
@HHH
@silas34
@RabbitKanka
@Mr.Mrs.420
@hippie

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Arkadaşlar bugün 19.günü ve gelişim durdu 16. Gününde yeni toprağa geçtim 2ml vodoo ve 2ml calmag verdim lst topping uyguladim aşırı sulama da yapmadım fazla gübre mi kaçırdım bilmiyorum nem %50 %65 arası sıcaklık ışık açıkken 24.28 kapalıyken 19 derecelere geliyor citi12 led kullanıyorum ışık mesafesi 50 cm plagroon bat mix toprak kullanıyorum an serisi gübrelerim var yağmur suyu kullanıyorum sizce sorunu nedir yardımcı olurmusunuz lütfen ilk growum ettigim masraflar boşa gitsin istemiyorum

@Kanka
@Aguş
@HHH
@silas34
@RabbitKanka
@Mr.Mrs.420
@hippie
plagroon bat mix toprak'ta zaten besin fazla dostum buradaki arkadaşlar 1 ay verme diyorlar besini ben yerinde olsam o sarı yaprakları koparırım ve oraya gelene dek biraz daha toprak eklerim ki oralarda da kök atsınlar merak etme hiç bir şey olmaz bide besinle birlikte verme cal mag'ı önce besin ver bir sonrakine sadece cal mag ver ama benim dediğimi yaparsan sadece cal mag ver oda sana söylenenlerin yarısı kadar zaten toprağında bolca besin var..

stormyy

Yeni üye
Bombacı kardeş, 16.gün toprak değişiminin üstüne, topping+lst mi yaptın? ben mi yanlış okudum? Belirttiğin şekilde 3 günde 3 ayrı stres yaşatmışsın ki kızların belleri incecik. İlk growda bu kadar aceleci olma dost. Bırak bi salınsınlar, izle. Şu anki durumunla ilgili benim şahsi önerim revive dır. Tabi ki diğer tüm şartlar stabil ise.

Organik

Kıdemli Üye
Dostum kızı salıcaksın zaten büyütememiş yavrum kendini ne için toping ile lst uğraşıyorsun biraz kuvvvetlenmesi lazım sanırım toprak değişimi yapmadan öncede sık sulama yüzünden kökleri boğdun gelişimini yavaşlatmışsın ışığını tam bilmiyorum kuvvetsiz bir ışıksa gelişim çok ağır ilerler.Yavrunu güzel bi sulamadan sonra sal 1-2hafta toprağınz aten kuvvetli bir toprak sıkıntı çekmez bir süre eksiklik belirtiside yaşamaz phınıda ayarlı ver mümkün oldugunca umarım toparlar yaprak falanda koparma bırak kendisi düşsün

Pıtır

Üye
Hacım tam kurumadan su verme sakın toprağın hava alması lazım. Bikaç parmak aşağıya sok kontrol et nemli bile kalmaması gerek

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ********* ******** ****** ******* **** ******** ********* ******* ****** ******** ********** ***** ***** ***** ******** ********* ******** ********* ********** ****** ***** ** hahahaha**** ********* *** ****** ***** ***** ***** ***** ***** * ***** ******** ***** ******** ***** ******* * *** **** ******** ***** ****** ***** ******* ***** * **** ******** **** ***
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* hahahaha ***** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** ******* ****** ********* ********* ********** ** * ***** ***** hahahaha **** **** ****** ******* ***** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** **** ***** hahahaha** ***** ******* ********* ***** ***** ***** ******* ***** ***** ***** ****** **
  • S SuperKafa:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ****** ** *** ****** hahahaha** ********* **** hahahaha* ********** ** ********* ******* ********* ***** ***** ******** ****** hahahaha* ** ********* hahahaha****** * **** ***** ********* ** ***** ****** ***** ******** *** ****** ** *****
  • S SuperKafa:
    ** ******* ***** ** *** ****** ** **** ****** hahahaha* ** ********* ***** ****** ******* ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* *** ******** ***** ** hahahaha* ****** *** *****
  • S SuperKafa:
    ******* hahahaha* ******** ** ***** ********* ***** ********* ******* ******* ***** ** **** hahahaha* ********* ********* ** *** ** *** ********** ******* ******* **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** ***** ***** * ******* *** ***** ***** ********* ***** * ****** ***** hahahaha ********** ***** ***** *** ***** ******* *** ***** ***** ***** **** ***** ****** ********** ******** ***** ***** ***** ***** ** *****
  • S SuperKafa:
    *** **** ******* **** ******* *** hahahaha **** ******** hahahaha**** ****** **** **** **** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** hahahaha* ** *****
  • S SuperKafa:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** **********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    * ******** * **** ** **** **** ******* *** ****** ******** ****** ********* *** ********* ******** hahahaha** ***** hahahaha ******** ********** **** ****** ***** *****
  • S SuperKafa:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • S SuperKafa:
    * ** ****** ****** *** ****** ****** hahahaha* ********* ****** hahahaha* *********
  • S SuperKafa:
    +1
  • S SuperKafa:
    ******** ********* hahahaha*** ****** ******
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* ****** **
    ErdemRS6 ErdemRS6: ********* ****** **