Genetikler Ve Etkileri

Since1919

Yeni üye
Merhaba kankalar nasilsiniz iyi misiniz sağolun sorduğunuz için bende iyiyim. Aranıza yeni katıldım buda açtığım ilk konum ama ziyaretçi olarak belki bu forumda yazılmış herşeyi okumuşumdur. Şuanda vatani gorevimi yapiyorum kayıt olmamamın bir diğer nedeni de bu. Bugün oturup forumda takılırken kendi kendime dedim ben sadece burdan grow için bilgi almayacağım ki bilgi paylaşmıda yapabilirim. Hemen aklıma bir konu geldi araştırdım ama bu konu üzerine belli basli bir konu göremedim konumuz ise Genetikler ve yarattıgı etkiler. Bildiğiniz üzere bir çok genetik var herkes belki bu Genetikleri denememiştir,  ama aramızda farklı türlerde bolca genetik deneyen kankalarımız olduguna eminim. Aramızda farklı Genetiğin yarattığı etkiyi merak eden veya farklı bir genetikten hasat almak isteyen ama kararsız kankalarımız vardır. Onlarada bu konu ilham kaynağı olabilir belki. Şahsen ben merak ediyorum ve bu konuda yanlız olmadıgıma eminim. Bu konuyu görüpte yorum yapmak isteyen kankalarımız içtiği Genetiklerin etkilerini bize aktarırsa çoklu bilgi paylaşımı ile güzel ve yararlı bir başlık olacağını düşünüyorum

Kendi deneyimleye bildigim yani hatırladığım kadarıyla genetikleri aşağıya sıralıyorum.

1-Blue Dream
Hakkında : 
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]California'dan gelen sativa dominant bir melezdir. West coast soyu arasında en iyi Genetiklerden birisidir.[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Etkileri :[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Aşırı mutluluk hissi. [/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Rahatlamışlık.[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Stress ve depresyona iyi Gelme[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Sativa dominant olmasının getirdiği yaratıcılık cabası. Gün içinde içilebilecek güzel bir sigaradır[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Yan etkileri :[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Ağızda kuruluk[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Gözlerde kuruluk[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Sersemleşme hissi[/font]

Görselini merak eden kankalarım için
Buradan ulaşabilirsiniz

2- Alien Technology
Hakkında : 
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Afganistan'dan dönen bir ABD askerinden elde edilen bir avuç tohumdan seçilen bir tü[/font][font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]r olduğu dışında çok az şey bilinmektedir . Açık yeşil tomurcukları, inanılmaz trichome üretimini ve baharatlı, karışık bir lezzet aromayı içeren saf bir işarettir[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Etkileri:[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Afganistan olduğuna göre tahmin ettiğinize göre çok güzel bir indica ictiklerimin arasında en iyiler listesinin başını daima çekeceğinden eminim ama neden ilk sebebim etkisinin 6-8 saat arasında sürmesidir.[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Aşırı  derecede mutlukuk sağlar.[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Aşırı yuksek derecede coşku saglar ama mental coşku. [/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Oturduğunuz yerde sizi düşüncelerinizin içine tam bir trip dünyasına sokar. bir gece sigarasıdır televizyon karşısında yapıştırır[/font][font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif] koltuğa [/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Yan Etkileri :[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Baş ağrısı[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Gözlerde kuruluk[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Agizda kuruluk[/font]

Not : Alien dwag ve Alien kush gibi güçlü melezlerin annesidir 

Merak eden kankalarıma resmi Burada

3- Süper Silver Haze (SSH)
Hakkında : 
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Green House Seeds tarafından yetiştirilen Super Silver Haze, 1997, 1998 ve 1999 yıllarında [/font][font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]High Times[/font][font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Esrar Kupası'nda birincilik ödülü kazandı. Ayrıca [/font][font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]High Times[/font][font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif] Hasat Festivali'nde ödüller kazandı.[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Etkileri[size=large][font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif] [/font]:[/font][/size]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Uzun ömürlü yapısıyla kült haline gelmiş bir Genetiktir. [/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Bol yapışkanlı bir sativadır sativa demek.[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Mutluluk[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Yaratıcılık[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Enerjik[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Yaptığı işe odaklanan[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Muhabbete sürükleyen bir sigara demektir. Arkadaş ortamında gidebilecek güzel Genetiklerden biridir [/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Yan etkileri :[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Kuru ağız[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Kuru gozler[/font]
[font=museo-sans-1, museo-sans-2, helvetica, arial, sans-serif]Endiseli ve paranoyak olma (BAD durumda)[/font]

Merak edenler kankalarım işte Resmimiz

Neyse kankalarım daha devam edebilirim ama sarjim bitmek üzere maalesef burda kesmek zorundayım. Şarj etme durumumda edit ile devam ederim sizinde  denediginiz genetikleri merak ediyor yorumlarınızı bekliyorum dumanının bol olsun tohumsuz ailesi :)

Night owl

Müptezel
Toplamda 14 bini aşkın gerginlik çeşidiyle inanılmaz bir veri bankası ayrıca karşılaştırmada yapabiliyorsun.   
https://en.seedfinder.eu

200 aşkın tohum bankasının bir arada olduğu bir platform açıklamarıda mevcut. 
https://www.sensibleseeds.com/seed-banks/
İsmini dahi duymadığın genetiklerin genel olarak ele alan şimdiye kadar ki en Prof bilgi kaynağı ve sosyal platform 
https://www.leafly.com

Demem o ki kanka bence sen daha çok araştır askerde vaktin bolca var zaten eline sağlık çok güzel bir konu umarım daha iyilerini adını bilmediklerimi yetiştirir içersin..  Can sıkıntısından bunlar :)  hayırlı teskere birader...

Since1919

Yeni üye
Cvp: Genetikler Ve Etkileri

Night owl' Alıntı:
Toplamda 14 bini aşkın gerginlik çeşidiyle inanılmaz bir veri bankası ayrıca karşılaştırmada yapabiliyorsun.   
https://en.seedfinder.eu

200 aşkın tohum bankasının bir arada olduğu bir platform açıklamarıda mevcut. 
https://www.sensibleseeds.com/seed-banks/
İsmini dahi duymadığın genetiklerin genel olarak ele alan şimdiye kadar ki en Prof bilgi kaynağı ve sosyal platform 
https://www.leafly.com

Demem o ki kanka bence sen daha çok araştır askerde vaktin bolca var zaten eline sağlık çok güzel bir konu umarım daha iyilerini adını bilmediklerimi yetiştirir içersin..  Can sıkıntısından bunlar :)  hayırlı teskere birader...

Kanka ellerine sağlık 2 siteyi biliyorum birini bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. Şafak sadece 17 bitti bitiyor :)

Bir ziyaretçi daha kazanmamıza sevindim burada çoğunluk bilgi alım gidiyor ama bu bilgi alınan platform senin gibi bilgi paylaşmayı seven bu güzel yeri gönüllü süsleyen insanlar sayesinde gelişiyor burada herkes bilimsel içerik değil gerek düzen gerek fikir beyan ederekte katkıda bulunabilir konuları oylamak kullanıcalara puanlar vermekte yine aynı şekilde foruma katkı demektir başarılarının devamını diliyorum etkileri her ne kadar kişiden kişiye göre değişebilir olsada bilimsel olanları yazmışsın daha çok bu şekilde bir türkçe kütüphane oluşabilir umarım gereken ilgiyi görür konu, iyi forumlar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **