Gidişat belirsiz

weyyyk

Yeni üye
Yapraklar neden düşüyor nemden mi nem 50 civarı, auto sanırım yavaştan çiçekleniyor. fem olanın 6. Haftası ve 1 hafta önce 1 litre su verdim şimdi kurumuyor bilemedim ne yapacağım sulayayım mı gübreyle yardım edin kankalar

SariTursu

Kıdemli Üye
Aşırı sulama yapıyorsun kanka 3 gün bekle. Sulama. 4. Gün her zamankinden biraz az ve boş sula. Hızlıca toparlar.

weyyyk

Yeni üye
Aşırı sulama yapıyorsun kanka 3 gün bekle. Sulama. 4. Gün her zamankinden biraz az ve boş sula. Hızlıca toparlar.
bitkinin yanına gelemeyecektim 2-3 gün. Yazıyı da görmedim, gübre verdim çıktım bakalım ne olacak umarım çürümez çürürse toparlanır mı ne diyorsun

Se
Yapraklar neden düşüyor nemden mi nem 50 civarı, auto sanırım yavaştan çiçekleniyor. fem olanın 6. Haftası ve 1 hafta önce 1 litre su verdim şimdi kurumuyor bilemedim ne yapacağım sulayayım mı gübreyle yardım edin kankalar
Selam kanka, yaprakların düşük olması sulama fazla gelmiş yazmışlar zaten , vantilatörü saksılara gelecek şekilde koyarsan daha hızlı kurur. Bir de yapraklarin rengi açılıyor calmag varsa kullan yada Epsom tuzu da olur. Toprağin kurudugunu anlamak için parmağını batır ilk boğumu nemli ise su verme. Ya da saksının ıslak ve kuru ağırlığına bakarakda anlayabilirsin.

SariTursu

Kıdemli Üye
Sende azot fazlalığı da var kanka. Yaprakların gereğinden koyu duruyor. İçeriğinde azot bulunan gübreni ilk sulamanda verme yada az ver. Sonra gözlemle. Gelişmeleri görselleriyle buradan paylaş bizlere.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha ********* hahahaha* *****
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ** *** ******* *****