Green card ve esrar

Malikel

Yeni üye
Sevgili admin selamlar 

Sana sormak istedigim onemli bir konu var 
Ben dv2019 green card cekilisini kazandim eylulde mulakata girecegim benim merak ettigim ben bi ziraat muhendisiyim acaba california ya yerlesip esrar yetistirerek hayatimi kazanabilir miyim ? Bes senedir amator bi sekilde kendime ve sevdiklerime yetenecek derecede bi uretim yapiyorum 

Hayalim california da yasayacagim ev disinda baska bir ev daha tutup onun tum odalarini super lemon haze ye kiralamak ve uretimin dibine dibine vurmak bunun icin lisans almam gerekecegini biliyorum sen degerli ve tecrubeli bir arkadasim olarak bana bunun mumkunatini soyleyebilir misin ? Simdiden tesekkur ederim esrariniz bol olsun

TattooHead

Yeni üye
Kanka benim bi akraba baya bi araştırmıştı o konuyu yapabilirsin hatta o ufak çapta yapip hem para kasıp hemde sağlam ortam yaptı bu arada diğer cekilis başvuru zamanı ne zamandı bilgin varmı green card için

Cvp: Green card ve esrar

Malikel' Alıntı:
Sevgili admin selamlar 

Ben dv2019 green card cekilisini kazandim eylulde mulakata girecegim benim merak ettigim ben bi ziraat muhendisiyim acaba california ya yerlesip esrar yetistirerek hayatimi kazanabilir miyim ? Bes senedir amator bi sekilde kendime ve sevdiklerime yetenecek derecede bi uretim yapiyorum 

Hayalim california da yasayacagim ev disinda baska bir ev daha tutup onun tum odalarini super lemon haze ye kiralamak ve uretimin dibine dibine vurmak bunun icin lisans almam gerekecegini biliyorum sen degerli ve tecrubeli bir arkadasim olarak bana bunun mumkunatini soyleyebilir misin ? Simdiden tesekkur ederim esrariniz bol olsun

Sevgili Malikel selamlar maalesef sorunu cevaplayamıcam bilgim yok ve ben admin değilim. Sanıyorum ki daha önce farklı bir hesabın vardı çünkü bu ilk konun bir ziraat mühendisi olarak bilgi ve tecürebelerini bizlerle paylaşmak ister misin ? Biz memnun oluruz burada ki bir çok kişi hayatında tohum çimlendirmeden bu alana yöneliyor ve genelde deneysel bilgilerle hareket ediliyor bu konuda bize çok katkıların olabileceğini düşünüyorum ayrıca bu sürede seninde sorularına daha hızlı ve detaylı cevaplar bulabileceğini düşünüyorum iyi forumlar..

Malikel

Yeni üye

TattooHead' Alıntı:
Kanka benim bi akraba baya bi araştırmıştı o konuyu yapabilirsin hatta o ufak çapta yapip hem para kasıp hemde sağlam ortam yaptı bu arada diğer cekilis başvuru zamanı ne zamandı bilgin varmı green card için

Ekim ayinda baslicak dv2020 basvurulari ve https://www.dvlottery.state.gov uzerinden basvurabilirsin kanka bu konuda herhangi bir odeme vs durumu yok cunku bu usa nin yasal sitesi cok duydum mail ile size cikartiriz ama su kadar odemeniz lazim falan diyenleri ama itibar etmeyiniz 
Basvuru sartlarida hala ayni arkadaslar sadece turkiyeye ayrilan kotada %20 lik bi azalma oldugu soyleniyo

EvdekiMizah' Alıntı:
Malikel' Alıntı:
Sevgili admin selamlar 

Sevgili Malikel selamlar maalesef sorunu cevaplayamıcam bilgim yok ve ben admin değilim. Sanıyorum ki daha önce farklı bir hesabın vardı çünkü bu ilk konun bir ziraat mühendisi olarak bilgi ve tecürebelerini bizlerle paylaşmak ister misin ? Biz memnun oluruz burada ki bir çok kişi hayatında tohum çimlendirmeden bu alana yöneliyor ve genelde deneysel bilgilerle hareket ediliyor bu konuda bize çok katkıların olabileceğini düşünüyorum ayrıca bu sürede seninde sorularına daha hızlı ve detaylı cevaplar bulabileceğini düşünüyorum iyi forumlar..

Tesekkurlee dostum ben youtube uzerinden tohumsuz arkadasimizin bir videosuna denk geldim hic ummuyordum abd de esrar yetistiren bir turk olacagini ve ordan buralara kadar geldim elimden geldigince yardimci olmaya calisirim

Malikel' Alıntı:
Tesekkurlee dostum ben youtube uzerinden tohumsuz arkadasimizin bir videosuna denk geldim hic ummuyordum abd de esrar yetistiren bir turk olacagini ve ordan buralara kadar geldim elimden geldigince yardimci olmaya calisirim

Hoş geldin yolun açık olsun burada bir çok bilgiye sende ulaşabilirsin sen daha tecrübelisin ama ileride planların gerçekleşirse tek bir genetik yerine farklı genetiklerle bir yelpaze oluşturmanı öneririm çünkü her genetik her zaman için şampiyon olmayabiliyor kimi zaman değişiklik isteyen müşterilerine de hitap etmiş olursun bu işi yasal yapmak bence en leziz kısmı umarım gerçekleştirirsin ve belkide başkalarına da bu gün senin ışık bulduğun gibi ışık kaynağı olursun hasatın bol keyfin daim olsun..

Saltoa

YÖNETİCİ
Kanka tohumsuzu bul amerikaya gidince o sana yardimci olur kanka sorularini sor mail at kanka tohumsuza

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Sleepless Sleepless:
  • blackmambaa blackmambaa:
    *** ********** hahahaha** ***** ****** ******** ******** *******
  • Sleepless Sleepless:
    ** **** ***** hahahaha** *** ***** ** ***** ***** ******* ******
    ** **** **** *** ***** ********* ******* hahahaha****
    ********** ***** *** *** hahahaha* *** ****** * ******* ****** *** ****** ********** ********* ******* hahahaha****
    +1
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    **** ******* hahahaha ***** *******
  • Sleepless Sleepless:
    ***** hahahaha
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ** ******* ******** *** **
  • Sleepless Sleepless:
    *** *** ****** ******** **** ****** hahahaha
    ***** ***** **** ****** ***** **** ******** ***** ******** *** ******* *** ****** * **** **********
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    * **** * *** ***** ***** ****** **** * ***** * **** ***** *** ** *** ******* ****** **** ***** *******
    **** ***** *** ***** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
  • Sleepless Sleepless:
    ******** **** **** ******** **** hahahaha
    ***** *** ******* *** **** ***** ********* ******* **** ********* ***** **** *******
    blackmambaa blackmambaa: ***** *** ******* *** **** ***** ********* ******* **** ********* ***** **** *******