[GROW KABİNİM] GARDIROPTAN İKİ BİTKİLİK KABİN YAPIMI[BİTTİ]

istr

Ordinaryüs
Konu güncellemesi, kankalar bu gardolapta iyi kötü bi hasat aldık, 2 bitkilikten 4 bitkiliğe çıkarttım :D nem makinasını giriş fanını sökerek giriş fanının yerine yerleştirdim nemi oradan çekiyor, blooma kadar giriş fanı deaktif olacak. Günlüğü Gd den takip edebilirsiniz.

istr

Ordinaryüs
!!Önemli Güncelleme (22.03.2024)!!: Kankalar kabin kenarında ahşaba açtığım delikler ve kabinin bağlantı noktalarında cıvık turuncu mantar oluşumları başladı. Bu sebeple dolabı tekrar sterilize edip dolap haline geri çeviriyorum. Onun yerine 60x60x160 bir kabine geçiyorum. Bu kabini kullanacak arkadaşlar uzun züreli neme maruz kalındığında bu tür durumlar yaşanacağını bilsinler. Acemiliği atmak için harika bir seçenek oldu. Kendisi emektar olarak dolaplığa geri dönüyor!

Powel

Üye
!!Önemli Güncelleme (22.03.2024)!!: Kankalar kabin kenarında ahşaba açtığım delikler ve kabinin bağlantı noktalarında cıvık turuncu mantar oluşumları başladı. Bu sebeple dolabı tekrar sterilize edip dolap haline geri çeviriyorum. Onun yerine 60x60x160 bir kabine geçiyorum. Bu kabini kullanacak arkadaşlar uzun züreli neme maruz kalındığında bu tür durumlar yaşanacağını bilsinler. Acemiliği atmak için harika bir seçenek oldu. Kendisi emektar olarak dolaplığa geri dönüyor!
konuyu sonuna kadar okurken sonunda bunu görünce üzdü :D umarım yeni kabininde daha güzel growlar yaparsın

istr

Ordinaryüs
Yeni kabin sana çok küçük gelir biraz büyük bak istersen photo da özellikle
Hiç alanım yok kanka, 70x70 bile sığmaz, 60x60 maksimum.
konuyu sonuna kadar okurken sonunda bunu görünce üzdü :D umarım yeni kabininde daha güzel growlar yaparsın
Kanka benim gibi abartı sayı bitki bakmayacaksan sorun yaratmaz bence, baştan yapacak olsam bir de bağlatı noktalarına slikon atardım. O zaman yapmaz bence mantar, şuan 4 bitki alt tarafa çok nem yapıyor normal mantar. 1 2 bitki devam etsem daha güzel götürürdü, yapacaksan yapabilrisin yine

Powel

Üye
Hiç alanım yok kanka, 70x70 bile sığmaz, 60x60 maksimum.

Kanka benim gibi abartı sayı bitki bakmayacaksan sorun yaratmaz bence, baştan yapacak olsam bir de bağlatı noktalarına slikon atardım. O zaman yapmaz bence mantar, şuan 4 bitki alt tarafa çok nem yapıyor normal mantar. 1 2 bitki devam etsem daha güzel götürürdü, yapacaksan yapabilrisin yine
bez dolap düşünüyorum üstat araştırmalarıma göre bez dolap daha mantıklı geliyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** **** hahahaha**** **** hahahaha*** ******** ***** ** ********* ***** ** ********* ********* ***** *** *** hahahaha *** **** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Coke Coke:
  • T tqual:
  • bandaleros bandaleros:
    ********* hahahaha* ********* **** ****** *********
  • T tqual:
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    ********** ***** ***** ******** *** ***** ***** **** ****** ****** ********* **** hahahaha****** ******* **** *** *****
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
  • Night owl Night owl:
    *** ***** hahahaha ***** ****** ***** ** ****** **** *** ** *** *** ** ** **** *** ***** ** ** ******** ***** ********** **** hahahaha**** **** *****
  • Night owl Night owl:
    ********** **** * *** ********* ********* ***** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    * ***** *** ****** * ***** ***** ****** ***** ******** ******* ***** ******* *******
  • Night owl Night owl:
  • Coke Coke:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ** ** * ******* * ***** **
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** **** ******** ** hahahaha hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    ** ****** ***** **
  • Night owl Night owl:
  • İstanbul İstanbul:
    ** *** ****** ***** * hahahaha ******** ********* **** ***** **** ********** *********
    İstanbul İstanbul: ** *** ****** ***** * hahahaha ******** ********* **** ***** **** ********** *********