Grow Kabinim Hk

Kuşcu

Üye
Emeğine sağlık harika görünüyor ölçüler nedir kullanılan malzeme nedir püf noktaları nelerdir bilgi verirsen bir çok kişiye yardım etmiş olursun düşüncesindeyim

kaiser

Kıdemli Üye
Eline sağlık kanka giriş ve çıkışı da ayarlarsın kaymak gibi olur, köşelere iyi bak hava koku çıkmasın eğer sorun yaratabilirse

SKUNKX

Üye
Emeğine sağlık harika görünüyor ölçüler nedir kullanılan malzeme nedir püf noktaları nelerdir bilgi verirsen bir çok kişiye yardım etmiş olursun düşüncesindeyim
Kanka 4x4 ebatlarinda cita kullandim çamdan ölculer 150x150x200 isiyi korumak icin strafor xps 3 cm kopukle kapladim her yerini silikonla ahsapa tutturdum giris icin ise sanayiden branda yaptirdim fermuarli onuda koselerini kapatacak tutacak sekilde agac vidasiyla citalara montaladim on numara oldu isik alan yerleri tek tek kontrol ettim hic isik almiyor alan yerleride silikonla kapattim disarda hava 18 ise kabinde 24 derece oluyor hps koydum isi 40 derecelerede cikti kaldirdim simdi led getirtecegim

Kopuk bu
https://www.google.com.tr/search?q=...=512&biw=360&client=ms-opera-mobile&prmd=isvn

Kuşcu

Üye
Kanka 4x4 ebatlarinda cita kullandim çamdan ölculer 150x150x200 isiyi korumak icin strafor xps 3 cm kopukle kapladim her yerini silikonla ahsapa tutturdum giris icin ise sanayiden branda yaptirdim fermuarli onuda koselerini kapatacak tutacak sekilde agac vidasiyla citalara montaladim on numara oldu isik alan yerleri tek tek kontrol ettim hic isik almiyor alan yerleride silikonla kapattim disarda hava 18 ise kabinde 24 derece oluyor hps koydum isi 40 derecelerede cikti kaldirdim simdi led getirtecegim

Kopuk bu
https://www.google.com.tr/search?q=...=512&biw=360&client=ms-opera-mobile&prmd=isvn
Eyw kral iç tarafında en kötü ihtimal folyo gibi bişey yaparsan bununla ilgili makaleler var okumanı öneririm çok daha faydalı olucaktır herşey gönlünce olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • R RainGrow:
    ***** ****** * **** ****** ****** ******* ** **** ** hahahaha ****** ******** ******** ******* ***
  • B bongalov:
    ******** ** hahahaha *** ********* ***** ****** **** ********** ****** * * **** *****
  • B bongalov:
    *** ******** * hahahaha hahahaha*
  • B bongalov:
    ******** ********* *** hahahaha*** ******
  • Ş ŞekerBank:
  • R RainGrow:
    hahahaha** ***** **** *** ****** ******* ** ******* hahahaha* ** ***** ****** ***** ** ******* ********
  • B bongalov:
  • R RainGrow:
    ***** *** ****** ****** **** **** ********* ** **** **** ****** ******* ******* ****** ******** ********* ** ****** ****** **** ********** ***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ***** ******* ** ********** ***** **
  • Ş ŞekerBank:
  • R RainGrow:
    ********* ****** **** hahahaha
  • Ş ŞekerBank:
  • R RainGrow:
    hahahaha** ***** ***** ** **** ******* ********* ****** ** ******** ** **** ** ****** ***** *** ******* ******** ********
  • B bongalov:
    ***** ********* ****** ***** **** ***** ********* **
  • R RainGrow:
  • B bongalov:
    * ** ******** ** hahahaha* hahahaha*** hahahaha** ***** ******
    +1
  • Ş ŞekerBank:
  • Ş ŞekerBank:
    *** ********* ****** ****** ** *** hahahaha**** ********
  • R RainGrow:
    **** ****** ** *** hahahaha**** ** **** ******* ***** ***** ****** ** ***
  • R RainGrow:
    ***** ****** **** hahahaha **** ** ****** ******** ***** ** ******* *** ****** ******* **** ******* ****** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** ******** ***** ******* ** ***** ********** **** ******* ** ***** ***** ********* hahahaha ****** ** *** hahahaha**** ** **** ******* ***** ***** ****** ** ***
  • R RainGrow:
  • Ş ŞekerBank:
    **** hahahaha* ******** *** *** ****** ** ******** ******
  • TabldotLife TabldotLife:
    TabldotLife TabldotLife: *** ******* ***